31ο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου 18-19/2 ΣΕΦ

Τα πλήρη αποτελέσματα και οι βαθμολογίες του πρωταθλήματος.
7ΘΛΟ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
5ΘΛΟ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2η ημέρα πρωί

Σταρτ Λιστ  τελικών 2ης ημέρας

 
Πλήρη αποτελέσματα 1η ημέρα Απόγευμα 
Βαθμολογίες 1ης ημέρας
Αποτελέσμτα1ης ημέρας πρωί ΕΔΩ 

Σταρτ Λιστ 1ης ημέρας τελικών ΕΔΩ 

Οι οχτώ πρώτοι-ες κάθε τελικού είναι οι παρακάτω
 

31ο Πρωτάθλημα κλειστού στίβου 18-19/2 ΣΕΦ

Ανδρες

60μ

1. Τριβυζάς (ΟΣΦΠ) 6.71

2. Ζήκος (ΓΕΑ Τρικάλων) 6.76

3. Δαμίρης (ΓΑΣ Χολαργού) 6.96

4. Γκαραγκούνης (ΟΦΚΑ Οδυσσεας) 6.97

5. Βοσκόπουλος (Πανιώνιος) 7.01

6. Νυφαντόπουλος (Ελ Βενιζέλος) 7.02

7. Καλαμάρας (Ελ Βενιζελος) 7.03

8. Μανωλακάκης (ΓΣ Ηρακλής) 7.04

200μ

1. Τριβυζάς (ΟΣΦΠ) 21.38

2. Μπουκάλης (Εθνικός ΓΣ) 22.07

3. Παππάς (ΕΚΑ Δωδώνη) 22.13

4. Καρούσος (ΓΣ Κηφισιάς) 22.29

5. Θεοδώρου (ΓΣ Ηλιούπολης) 22.47

6. Φραγκούλης (Ελ Βενιζέλος) 22.78

7. Λεκκός (ΓΑΣ ΧΟλαργού) 22.78

8. Οικονόμου (Ολυμπιάς Πάτρας) 22.85

400μ

1. Κωνσταντής (ΑΟ Φιλοθέης) 49.20

1. Λογοθέτης (ΓΣ Κηφισιάς) 49.20

3. Νάκος (ΓΣ Τρικάλων) 49.40

4. Γράβαλος (Ελ Βενιζέλος) 49.44

5. Σουλιώτης (ΓΣ Τρικάλων) 49.68

6. Θεοδώρου (ΓΣ Ηλιούπολης) 50.11

7. Λαγός (ΓΣ Τρικάλων) 50.35

8. Θάνος (ΑΠΟΕΛ) 50.52

800μ

1. Δημητράκης (Παναξιακός) 1.50.63

2. Καλάκος (ΓΣ Γλυφάδας) 1.51.45

3. Κεραμάς (ΓΣ Ηλιούπολης) 1.52.38

4. Βασιλάκης (Ελ Βενιζέλος) 1.52.70

5. Μποζοίδης (Αίολος Μακεδ) 1.53.24

6. Μηλιαράς (ΣΑΚΑ) 1.53.47

7. Φθενάκης (Πανελλήνιος) 1.58.21

8. Σουλιώτης (ΓΣ τρικάλων) 2.00.27

1.500μ

1. Δημητράκης (Παναξιακός) 3:47.48

2. Μιχαηλάς (ΓΣ Κηφισιάς) 3:53.12

3. Βλαχάκης (Αο Π Φαλήρου) 4:01.10

4. Δημητρακοπουλος ((Νίκη Βύρωνα) 4:07.90

5. Ιατρόπουλος (ΑΣ Αθηνόδωρος) 4:08.93

6. Μονοκρούσος (Νίκη Βύρωνα) 4:09.06

7. Μούκας (ΓΑΣ Χολαργού) 4:09.80

8. Πανταζόπουλος (ΑΟ Λασιθίου) 4:10.29

3.000μ

1. Φράγκου (ΓΣ Κηφισιάς) 8.27.87

2. Γκελαούζος (ΠΑΟ) 8.28.55

3. Τάσσης (ΑΟ Τρίτων Χαλκ) 8.31.67

4. Πιτσώλης (ΓΑΣ Ιλισός) 8.33.40

5. Τσολάκης (ΟΣΦΠ) 8.34.44

6. Τζενετόπουλος (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 8.35.66

7. Μίνος (ΑΟ Μυκόνου) 8.37.78

8. Καραΐσκος (Πανελλήνιος) 8.45.00

60μ εμπόδια

1. Δουβαλίδης (ΣΚΑ Δράμας) 7.78

2. Χίντας (Μ Αλεξ Γιαννιτσών) 8.07

3. Μαυρίδης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 8.09

4. Φιλανδαράκης (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 8.15

5. Καμπάνης (ΑΓΕ΅Κάμειρος) 8.18

6. Τσούγιας Δ. (ΓΣ Κηφισιάς) 8.29

7. Σταθόπουλος ((ΓΣ Σέρρες 93) 8.33

8. Σαϊσανάς Ελ Βενιζέλος0 8.34

Υψος

1. Τεσσαρομάτης (ΟΦΚΑ Σέρρες) 2.12μ.

2. Πατραμάνης (ΟΦΗ) 2.08μ.

3. Μέρλος (Ποσειδων Λουτρακίου) 2μ.

4. Βασιλακάκος (Φωκιανός Καρδ) 1.95μ.

5. Σιδηροπουλος (ΣΚΑ Δράμας) 1.95μ.

6. Θεοδώρου (ΑΟ Φιλοθέης) 1.85μ.

7. Γκορίλας (ΓΣ Γλύφαδας) 1.80μ.

Επί κοντώ

1. Φιλιππίδης (Πανελλήνιος) 5.70

2. Καραλής (ΓΣ Κηφισιάς) 5.70 ΠΡΕ

3. Πατσουκάκης (ΟΣΦΠ) 5.55

4. Νεράτζης (Κερκυραϊκός) 5.40

5. Χρυσανθόπουλος (Πανιώνιος) 5.05

6. Μπέλος (ΑΣ Ρήγας) 4.90

7. Καραγιάννης (ΑΓΕΣ Κάμειρος) 4.75

7. Νταμοσίδης (Ελ Βενιζέλος) 4.75

Μήκος

1. Γαλαζούλας (Ελ Βενιζέλος) 7.67μ.

2. Τεντόγλου (ΓΕ Γρεβενών) 7.65μ.

3. Ρούσσος (ΓΕΑ Τρικάλων) 7.61μ.

4. Μερτζανίδης (ΟΣΦΠ) 7.53μ.

5. Τσάκωνας (ΑΕ Μεσογείων) 7.34μ.

6. Συρίγος (ΓΣ Κηφισιάς) 7.29μ.

7. Στυλιανίδης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 7.27μ.

8. Καψής (ΑΕΚ) 7.15μ.  

Τριπλούν

1. Τσιάμης (ΟΣΦΠ) 16.10μ.

2. Μπαλταδούρος (ΓΣ Ηλιούπολης) 16.03

3. Μονόπωλης (Κερκυραϊκός) 15.57

4. Τσιώκος (ΟΣΦΠ) 15.57

5. Μακρής (ΠΑΟΚ) 15.48

6. Μπόφτσης (Ελ Βενιζέλος) 15.35

7. Σαράκης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 15.11

8. Ζιντζόβας (ΓΣ Κηφισιάς) 14.98

Σφαιροβολία

1. Σταματόγιαννης (ΓΣ Πίνδαρος) 20.22μ.

2. Σκαρβέλης (ΓΣ Τρικάλων) 19.12μ.

3. Λατιφλάρι (ΑΣ Κένταυρος) 18.36μ.

4. Μουζενίδης (ΑΣ Κένταυρος) 18.30 Π.Ρ.Ε.

5. Ζώτος (ΓΣ Μανδρών) 18.10μ.

6. Ακτύπης (Παναξιακός) 17.13μ.

7. Μπαχαρίδης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 16.88μ.

8. Χατζημιχαήλ (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 16.02μ.

5.000μ βάδην

1. Παπαμιχαήλ (ΑΟ Μυκόνου) 19:12.98

2. Τσαμουδάκης (Φωκιανός Καρδίτσας) 19:40.37

3. Βαΐτσης (ΓΑΣ Ιλισός) 20:24.67

4. Ντεντόπουλος (Ολυμπιάς Πάτρας) 20:34.01

5. Τσόρδιας (Ολυμπιάς Πάτρας) 21:18.47

6. Κραβαριώτης (Ολυμπιάς Πάτρας0 21:42.68

7. Τζατζιμάκης (Ελ Βενιζέλος) 22:00.75

8. Τσαρουχάς (ΓΣ Πίνδαρος) 22.27.71

7θλο τελική κατάταξη

1. Ανδρέογλου Αγγελος (ΣΚΑ Δράμας) 4.790β

2. Λογδανίδης (ΓΕ Νάουσας) 4.634

3. Ανδρέογλου Αντωνης (ΣΚΑ Δράμας) 4.556

4. Στεφανής (ΓΕ Νάουσας) 4.415

5. Γερασίμου (Ολυμπιακή ΔΟμή) 4.208

6. Αγγελάκης (Πανιώνιος) 3.449

7. Αναγνώστου (Ρήσσος Κομοτηνής) 2.718

Βαθμολογία

1.Ολυμπιακός ΣΦΠ 47β.

2.ΓΣ Κηφισιάς 43β.

3.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 35

Γυναίκες

60μ

1. Μπελιμπασάκη (Παναξιακός) 7.30

2. Κεραμιδά (ΑΟ Βάρης) 7.33

3. Σπανουδάκη-Χατζηρήγα (ΓΣ Ηλιούπολης) 7.35

4. Βενιέρη (Πανιώνιος) 7.47

5. Δαλάκα (ΓΣ Νεάπολης Χ) 7.50

6. Σαρρή (Ελ Βενιζέλος) 7.63

7. Κυριακίδου (ΟΣΦΠ) 7.67

8. Στούπελ (ΜΕΑΣ Τρίτων) 7.69

200μ

1. Φέρρα (ΟΣΦΠ) 23.90

2. Δαλάκα (Νεάπολη Χαλκιδας) 24.57

3. Κιάφα (ΓΣ Κηφισιάς) 24.76

4. Μουρτά (Ολυμπιάς Πάτρας) 24.88

5. Καρκαλάτου (ΣΔΥ Αργολίδας) 25.13

6. Μπέκου-Φέρρες (Βεργίνα) 25.39

7. Γεράση (Νεάπολη Χαλκίδας) 25.67

8. Μαντά (Ολυμπιάς Πάτρας) 25.72

400μ

1. Φέρρα (ΟΣΦΠ) 54.01

2. Βασιλείου Αννα (ΓΕ Ηρακλείου) 55.59

3. Γεράση (Νεάπολη Χαλκ) 55.94

4. Κιάφα (ΓΣ Κηφισιάς) 56.28

5. Καρκαλάτου (ΣΔΥ Αργολίδας) 56.85

6. Γεωργαλά (Παναξιακός) 57.41

7. Καραγιάννη (ΜΕΑΣ Τρίτων) 58.51

8. Αναστασίου (Σχ Μωραΐτη) 59.33

800μ

1. Γιαννοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 2.06.12

2. Λευκοπούλου (ΓΣ Γλυφάδας) 2.12.50

3. Λιάκου (Σ Λούης Κορυδαλλού) 2.15.33

4. Θρασυβούλου (ΠΑΟΚ) 2.15.86

5. Θωμαΐδου (Ανγεν Λαμίας) 2.16.31

6. Πανοπούλου (ΣΑΚΑ) 2.16.67

7. Καπετάνη (ΓΕΑ Τρικάλων) 2.22.27

8. Μαργαρώνη (ΑΣΕ Δούκα) 2.23.48

1.500μ

1. Κυριακοπούλου (ΓΣ Γλυφάδας) 4.29.48

2. Λευκοπούλου (ΓΣ Γλυφάδας) 4.40.84

3. Δόβρου (ΑΟ Κύδων) 4.43.44

4. Ανδρικοπούλου (ΓΣ Ηλιούπολης) 4.43.52

5. Λεοντιάδου (ΑΟ Δρομέας Αμ) 4.48.27

6. Χρυσαειδή (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 4.51.29

7. Καπετάνη (ΓΕΑ Τρικάλων) 4.54.01

8. Κούτλη (ΑΕ Μεσογείων) 4.54.13

3.000μ

1. Καρακατσάνη (Εθνικός Αλεξ/λης) 9.28.44

2. Ανδρικοπούλου (ΓΣ Ηλιούπολης) 10.04.94

3. Λεοντιάδου (Δρομέας Αμαρ) 10.08.24

4. Μανιαδάκη (ΑΟ Λασιθίου) 10.14.71

5. Ντίνα (ΣΑΠΚ Νεάπολης) 10:17.07

6. Φλώρου (Νίκη Βόλου) 10.19.28

7. Λεβεντάκη-Γιαννικάκη (ΠΑΟ) 10.20.86

8. Καίσαρη (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 10.23.12

60μ εμπόδια

1. Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς) 8.04

2. Πιννή (Υγεία Ρόδου) 8.42

3. Παπαδοπούλου (ΓΣ Λαγκαδά) 8.74

4. Ράμμου (ΑΓΕΣ Κάμειρος) 8.78

5. Σάντα Αστέρας 90 Αιγ) 8.88

6. Τερζάκη (ΟΣΦΠ) 8.97

7. Μενεξή (ΓΣ Σέρρες 93) 9.09

8. Κανόνη (ΣΑΚΑ) 9.39

Υψος

1. Ντούνη (ΓΣ Κηφισιάς) 1.76

2. Ρέντζιου (ΓΣ Κηφισιάς) 1.76

2. Δόση (ΑΟ Κέρκυρας) 1.76

4. Θεοχάρη (Δίας Ολυμπ Χωριού) 1.72

5. Μαλταμπέ (ΑΕ Μεσογειων) 1.72

6. Παδιώτη (Σπάρτακος Ιωαννίνων) 1.72

7. Γιοβάνη (Βέλος Π Φαλ) 1.63

7. Γαστεράτου (ΠΑΟΚ) 1.63

7. Καλαθά (ΓΣ Τρικάλων) 1.63

Επί κοντώ

1. Πόλακ (ΑΟ Μεγάρων) 4.10μ.

1. Λεδάκη (Ελ Βενιζέλος) 4.10μ.

3. Βαγενά (ΓΣ Κηφισιάς) 4μ.

4. Αδαμοπούλου (ΑΟ Φιλοθέης) 3.90μ.

5. Καλογεροπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.90μ.

6. Αριστοτέλους (ΑΟ Φιλοθέης) 3.80μ.

7. Μανίκη (Πανιώνιος) 3.45μ.

7. Τριχοπούλου (ΓΣ Σέρρες 93) 3.45μ.

Μήκος

1. Αλεξούλη (ΑΣ Πελασγός) 6.46μ.

2. Κολοκυθά (Ελ Βενιζέλος) 6.21μ.

3. Γράβαλου (ΑΕΚ) 6.05μ.

4. Κουτσαλιάρη (ΓΣ Γρεβενών) 5.97μ.

5. Χαλκιαδάκη (ΓΣ Κηφισιάς) 5.95μ.

6. Κορένεβα (ΓΣ Κηφισιάς) 5.80μ.

7. Κωστή (Πανιώνιος) 5.71μ.

8. Ιωάννου (ΓΕ Νάουσας) 5.49μ.

Τριπλούν

1. Παπαχρήστου (ΑΕΚ) 13.90

2. Πέρρα (Παναξιακός) 13.64

3. Αλβερτσιάν (Ελ Βενιζέλος) 13.38

4. Μπαλαμούτη (ΟΦΗ) 12.47 ΠΡΚ

5. Σταματέλου (Πανελλήνιος) 12.22

6. Ταχταρά (ΑΟ Μεγάρων) 12.21

7. Παναγιωτοπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 12.04

8. Κουτσούκη (ΟΣΦΠ) 11.74

Σφαιροβολία

1. Τζήκα (ΑΕΚ) 13.31μ.

2. Καφάλη (ΜΑΣ Αετός) 12.97

3. Καπνισάκη (Ελ Βενιζέλος) 12.86

4. Σιδηροπούλου (ΓΣ ΛΑγκαδά) 12.23μ.

5. Μπολσακοβάιτε (ΟΣΦΠ) 12.11μ.

6. Κοτοβού (Αργους Αριστέας) 11.43μ.

7. Ζάρρα (ΟΚΑ Αρκάδι) 11.03μ.

8. Μιχοπούλου (ΑΣ Κόροιβος) 10.97

3.000μ βάδην

1. Τσινοπούλου (Βέλος Π Φαληρού) 13:14.90

2. Βαΐτση (ΓΑΣ Ιλισός) 14:33.87

3. Μπανιά (ΠΑΟ Θέρσιππος) 14:42.36

4. Αλικανιώτη (Ολυμπιάς Πάτρας) 14:59.41

5. Κουρκουτσάκη (ΓΑΣ Ιλισός) 15:00.66

6. Φιάσκα (ΑΣ Αθλοκίνηση) 15:03.12

7. Σαλμά (ΑΓΣ Ανατολή) 15:22.17

8. Ανδρεοπούλου (Ολυμπιάς Πάτρας) 15:31.8

5θλο τελική κατάταξη

1. Υφαντίδου (ΜΕΑΣ Τρίτων) 4.042β.

2. Μαρκοπούλου (Ολυμπιάς Πάτρας) 3.718

3. Ιωακκειμίδου (ΑΟ Μυκόνου) 3.504

4. Καστανά (ΜΕΑΣ Τρίτων) 3.393

5. Γκελή (ΓΑΣ Ιεράπετρας) 3.330

6. Τζιμογιάννη (Φιλιππος Βεροιας) 3.263

7.Μαρ Δέτση (Πανελλήνιος) 3.212

8.Μαρ Ζαχαρούδη (ΟΚΑ Καβάλας) 3.045

Βαθμολογία

1.ΓΑ Κηφισιάς 30β.

2.Ολυμπιακός ΣΦΠ 28

3.ΑΕΚ 24