Επιτελικοί και Ομοσπονδιακοί Τεχνικοί 2022-2023

Επιτελικοί τεχνικοί κάθετης δομής Εθνικών Ομάδων ΣΕΓΑΣ

Τεχνικός διευθυντής εθνικών ομάδωνΧρήστος Μελέτογλου
Συντονιστής αναπτυξιακών εθνικών ομάδων Κ20-Κ18:Στέφανος Ματάκης
Συντονιστής τομέα αλμάτωνΓιώργος Πομάσκι
Συντονιστής τομέα ταχυτήτωνΙωάννα Σιώμου
Συντονιστής τομέα ρίψεωνΧρήστος Παπαδόπουλος
Συντονιστής τομέα αντοχήςΔημήτρης Θεοδωρίδης
Υπεύθυνη τομέα συνθέτωνΔέσποινα Πάκου
Υπεύθυνος Κέντρου Υψηλού Αθλητισμού ΟΑΚΑΣπύρος Βασδέκης
Υπεύθυνος Κέντρου Υψηλού Αθλητισμού ΕΑΚΝ Αγίου ΚοσμάΓιώργος Οικονομίδης
Υπεύθυνος Κέντρου Υψηλού Αθλητισμού ΘεσσαλονίκηςΒασίλης Συρόπουλος
Διευθυντής ΑγώνωνΑνδρέας Γκόγκας
Συντονιστής ΑγώνωνΔημήτρης Χαλβατζάρας
Τεχνικός τομέα αγώνων εκτός σταδίουΆγγελος Προβατάς
Τεχνικός Διευθυντής ΜαραθωνίουΔημήτρης Χαλβατζάρας
Τεχνικός ανάπτυξηςΜάρκος Καλούδης
Τεχνικός ανάπτυξηςΧρήστος Χατζηβασιλείου
Τεχνικός ανάπτυξηςΒασίλης Πλάτωνας
Τεχνικός ανάπτυξηςΣτέφανος Ματάκης

ΟΑΚΑ – Ομοσπονδιακοί/Συνεργάτες

Δημήτρης ΒασιλικόςΆλματαΟμοσπονδιακός
Γιάννης ΚουτσογιαννόπουλοςΆλματαΟμοσπονδιακός
Παναγιώτης ΜπαλταδούροςΆλματαΣυνεργάτης
Παναγιώτης ΜαρκιανίδηςΆλματαΣυνεργάτης
Μίτσελ ΚρίερΆλματαΟμοσπονδιακός
Βασίλης ΜεγαλοοικονόμουΆλματαΣυνεργάτης
Μιχάλης ΑναγνώστουΑντοχήΟμοσπονδιακός
Σταύρος ΚαρρέςΑντοχήΟμοσπονδιακός
Ανέστης ΚαλτσίδηςρίψειςΣυνεργάτης
Χρήστος ΚατσίκαςταχύτητεςΟμοσπονδιακός

Άγιος Κοσμάς – Ομοσπονδιακοί/Συνεργάτες

Μανώλης ΚαραγιάννηςΆλματαΟμοσπονδιακός
Φώτης ΣτεφανήΆλματαΣυνεργάτης
Δέσποινα ΠαπαβασιλάκηΆλματαΣυνεργάτης
Ναπολέων ΚεφαλόπουλοςΑντοχή/βάδηνΟμοσπονδιακός
Παναγιώτης ΓερακόςΑντοχήΣυνεργάτης
Αλέξανδρος ΠαπαδημητρίουΡίψειςΟμοσπονδιακός
Γιάννης ΜπαρλήςΡίψειςΣυνεργάτης
Θανάσης ΠεριστέρηςΣύνθεταΟμοσπονδιακός
Κώστας ΒογιατζάκηςΤαχύτητεςΟμοσπονδιακός
Περικλής ΧατζηαναστασιάδηςΤαχύτητεςΟμοσπονδιακός
Κώστας ΗλίαςΤαχύτητεςΟμοσπονδιακός

Θεσσαλονίκη – Ομοσπονδιακοί/Συνεργάτες

Γιώργος ΤσούγκοςΆλματαΟμοσπονδιακός
Νίκος ΣτυλιανίδηςΆλματαΟμοσπονδιακός
Νίκος ΒαρσάμηςΆλματαΟμοσπονδιακός
Θοδωρής ΔόσηςΆλματαΣυνεργάτης
Θωμάς ΠάντοςΆλματαΣυνεργάτης
Πίτσα ΠαρχαρίδουΑντοχήΟμοσπονδιακός
Γιώργος ΜποτσκαριώβΡίψειςΟμοσπονδιακός
Κώστας ΧήταςΣύνθετα/ταχύτητεςΣυνεργάτης
Κώστας ΚοτσίδηςΤαχύτητεςΟμοσπονδιακός
Κατερίνα ΑλεξοπούλουΤαχύτητεςΣυνεργάτης
Γιάννης ΤσιτσιλιάνοςΤαχύτητεςΣυνεργάτης

Ομοσπονδιακοί/Συνεργάτες Περιφέρειας

Παύλος ΣκορδίληςΆλματαΣυνεργάτηςΚέρκυρα
Σάββας ΚεφαλίδηςΆλματαΣυνεργάτηςΣέρρες
Αντώνης ΜπόλαςΆλματαΣυνεργάτηςΝάουσα
Θανάσης ΤσιγκούληςΑντοχήΣυνεργάτηςΓιάννενα
Χαράλαμπος ΠοσονίδηςΑντοχήΣυνεργάτηςΑγρίνιο
Θανάσης ΔεληγιάννηςΑντοχήΟμοσπονδιακόςΚαρδίτσα
Σάββας ΚουμπούραςΑντοχήΣυνεργάτηςΛαμία
Γρηγόρης ΚοντόςΑντοχήΣυνεργάτηςΜυτιλήνη
Κώστας ΚοροσίδηςΡίψειςΟμοσπονδιακόςΠτολεμαΐδα
Γιάννης ΧρίστογλουΡίψειςΣυνεργάτηςΚιλκίς
Αλέξανδρος ΠαυλίδηςΡίψειςΣυνεργάτηςΚιλκίς
Κώστας ΔρακόπουλοςΡίψειςΣυνεργάτηςΤρίπολη
Παναγιώτης ΓούλαςΣύνθεταΣυνεργάτηςΣέρρες
Χρήστος ΤσιπουρίδηςΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΚομοτηνή
Χαράλαμπος ΣδρόλαςΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΔράμα
Χάρης ΒαρυτιμίδηςΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΚατερίνη/ΚΥΑΘ
Βαγγέλης ΚατσιάβαςΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΤρίκαλα
Ντίνα ΜπορνιβέλιΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΠάτρα
Σταμάτης ΜάγοςΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΡόδος
Λευτέρης ΜπότσαρηςΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΡόδος

Πιλοτικό Κέντρο Αναπτυξιακού Αθλητισμού Κρήτης

Γιώργος ΚόκκινοςΆλματαΣυνεργάτηςΗράκλειο
Λευτέρης ΡαφαηλάκηςΑντοχήΣυνεργάτηςΛασίθι
Κωστής ΠαπαμαρκάκηςΡίψειςΟμοσπονδιακόςΧανιά
Γιώργος ΜήλιοςΡίψειςΣυνεργάτηςΧανιά
Παναγιώτης ΑσλανίδηςΣύνθεταΣυνεργάτηςΡέθυμνο
Μιχάλης ΜανουσάκηςΤαχύτητεςΣυνεργάτηςΧανιά