Πανελλήνιοι Α/Γ και Α/ΓΚ23. Προκήρυξη, πρόγραμμα

Τα Πανελλήνια Πρωταθλήματα ανδρών-γυναικών και ανδρών-γυναικών Κ23 θα διεξαχθούν το Σάββατο 5 και την Κυριακή 6 Ιουνίου 2021, στην Πάτρα στο «Παμπελοποννησιακό Στάδιο”

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα πρέπει να αποσταλούν ΜΕΤΑ από την ανακοίνωση της κατάταξης των αθλητών ανά αγώνισμα με email από τη ΠΕΜΠΤΗ 27 ΜΑΪΟΥ μέχρι και την ΔΕΥΤΕΡΑ 31 ΜΑΪΟΥ 2021 και ώρα 14:00 στον Σ.Ε.Γ.Α.Σ. στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected] καθώς και στις κατά τόπους Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Μετά την παρέλευση αυτής της προθεσμίας δεν θα γίνεται δεκτή καμμία δήλωση συμμετοχής.

Ολες οι λεπτομέρεις των πρωταθλημάτων περιλαμβάνονται στην ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ενώ για τη συμμετοχή θα βρείτε τα

ΕΝΤΥΠΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ.Ανδρων Γυναικών

Το ωρολόγιο πρόγραμμα

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΤΡΑ – ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ, ΣΑΒΒΑΤΟ, 5 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021

ΠΡΩΪΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

9:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός

Προπ. Λαδόπουλου – Όριο: 57,00μ.

9:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 41,00μ.

9:00

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

Προκριματικός 2 group

Όριο: 4,80μ.

9:15

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα – Όριο: 15,00μ.

9:15

100μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

9:35

110μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

10:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

Προκριματικός 2 group

Όριο: 1,70μ.

10:00

400μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

10:25

400μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

10:45

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα – Όριο: 12,20μ.

11:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός

Όριο: 15,90μ.

11:00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 44,00μ.

11:10

100μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

11:35

100μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16:45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 Προπ. Λαδόπουλου

18:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:05

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:45

100μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:55

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:00

110μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:15

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:21

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:30

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:36

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:40

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:45

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:50

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:56

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:05

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

20:11

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:15

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

20:25

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:35

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

20:45

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:55

3.000μ. με Φ.Ε.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:10

3.000μ. με Φ.Ε.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:35

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:44

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

21:50

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:59

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

22:08

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 3

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΤΡΑ – ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ, KΥΡΙΑΚΗ, 6 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021

 

ΠΡΩΪΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

9:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

Προκριματικός

Προπ. Λαδόπουλου – Όριο: 48,00μ.

9:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός Α΄group

Όριο: 47,60μ.

9:00

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 3,70μ.

9:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα – Όριο: 5,80μ.

9:30

400μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

9:55

400μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

10:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Α

Προκριματικός 2 group

Όριο: 2,00μ.

10:15

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός Β΄group

Όριο: 47,00μ.

10:20

800μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

10:40

800μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

10:45

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα – Όριο: 7,40μ.

11:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 12,50μ.

11:05

200μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

11:15

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

Προκριματικός

Όριο: 62,00μ.

11:30

200μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16:45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 Προπ. Λαδόπουλου

18:05

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:10

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:55

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:05

400μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:15

400μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:25

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:31

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:40

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:45

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:51

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:55

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:00

800μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:10

800μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:20

5.000μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:50

5.000μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:15

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:24

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

21:35

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:44

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2