Δύο όρια και καλές επιδόσεις στους αγώνες ρίψεων “Κώστας Σπανίδης”. Αποτελέσματα

Οι αγώνες “Κώστας Σπανίδης” έγιναν στη Θεσσαλονίκη, μία διοργάνωση που τιμά την μνήμη του Κώστα Σπανίδη, που έφυγε πρόωρα από τη ζωή το Σεπτέμβριο του 2010.

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στους αγώνες μετείχαν κορυφαίοι Ελληνες και Ελληνίδες των ριπτικών αγωνισμάτων.
Τους αγώνες παρακολούθησαν μεταξύ άλλων οι Τασούλα Κελεσίδου, πως ως αθλήτρια του Σπανίδη κατάφερε να πετύχει σπουδαίες διακρίσεις, η σύζυγος του Γεωργία Γιαννακίδου και η ολυμπιονίκης του 1992 Βούλα Πατουλίδου.

Ο Μιχάλης Αναστασάκης συνέχισε το σερί των σταθερών εμφανίσεων, επικρατώντας αυτή τη φορά με βολή στα 75,51 μ. και πλέον ετοιμάζεται για τον αγώνα στην Ουέλβα στις 20 Ιουνίου.

Το όριο για το Ευρωπαικό Πρωτάθλημα Κ23 εξασφάλισε σήμερα η Σοφία Καϊσίδου στη σφαιροβολία. Η αθλήτρια από τη Νάουσα είχε καλύτερη βολή στα 15,76 μ., επίδοση καλύτερη από το όριο των 15,60 μ., που απαιτείται για συμμετοχή στη διοργάνωση και παράλληλα βελτίωσε το ατομικό της ρεκόρ (15,23 μ.).

Ο Ιάσωνας Μαχαίρας επιβεβαίωσε τις καλές του εμφανίσεις και με βολή στα 19,28 μ. εξασφάλισε τη συμμετοχή του στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20. Ο νεαρός αθλητής δείχνει πως σύντομα θα είναι σε θέση βελτιώσει το ατομικό του ρεκόρ, το οποίο είναι 19,49 μ. από το καλοκαίρι του 2018.

Την πρώτη της βολή πάνω από τα 60 μ. πέτυχε σήμερα στη Θεσσαλονίκη η Σταυρούλα Κοσμίδου. Η νεαρή αθλήτρια επικράτησε στη σφυροβολία Κ20 με 61,96 μ., επίδοση που αποτελεί ατομικό της ρεκόρ και βελτιώνει το 59,52 μ. που είχε από φέτος.

Τις σταθερές εμφανίσεις με βολές πάνω από τα 65,00 μ. συνεχίζει η Παναγιώτα Φρίγγη, που αυτή τη φορά επικράτησε της σφυροβολίας Κ18 με 66,77 μ., επίδοση που αποτελεί ατομικό της ρεκόρ.

Στη δισκοβολία γυναικών, η Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου συνέχισε τις σταθερές βολές και με 58,63 μ. αναδείχθηκε νικήτρια στο αγώνισμα.

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 
ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 51.00
ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000   ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 39.77
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 38.96
ΓΙΑΒΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000   Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ  31.16
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  
ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  1999   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.94
ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996   ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 18.78
Zdravkovic Bogdan  1999   Atletski Klub Vlasotince 17.82
ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1981   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 17.12
ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.25
ΣΕΝΙΚΙΔΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΗΣ      1993   Ο.Π.Θ 15.31
ΣΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995   ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 14.93
ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998   Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 14.64
ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999   Γ.Σ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 13.52
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989   Γ.Σ ΜΑΚΕΔΩΝ 12.76
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 12.19
ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.62
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999   ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ  11.42
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998   ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 15.76
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ”ΛΗΜΝΟΣ” 13.43
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998   ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ 12.85
ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994   Γ.Σ ΜΑΚΕΔΩΝ 11.88
ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.30
ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 10.88
ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ  1993   Γ.Σ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΚΥΡΗ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985   ΑΕΚ 53.00
ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ 1999   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 50.67
ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 1991   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 50.07
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 48.03
ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1996   ΓΣ ΒΟΛΟΥ 43.12
ΖΑΡΚΑΔΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998   ΓΣ ΒΟΛΟΥ 43.10
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994   ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 42.60
ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  1995   ΑΣ ΠΑΟΚ 41.87
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999   ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ  40.29
ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999   Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 36.92
ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1986   ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΚΥΡΟΣ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991   ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 58.63
ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998   ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 46.15
ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 33.74
ΒΛΑΣΕΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1997   Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 30.21
ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994   Γ.Σ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΚΥΡΗ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ   
ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 46.49
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ    
ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2000   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.78
ΑΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 9.87
ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 2001   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 9.18
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ        
ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.39
ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.64
ΤΟΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 12.17
ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.07
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002   ΑΣ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.22
ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΘΕΟΦΑΝΗ 2003   Γ.Ε. ΝΑΟΥΣΑΣ 10.93
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΆΠΗ 2004   ΦΣΚΑ ΚΟΖΆΝΗΣ 10.22
ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 9.79
 
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ  
ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003   ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 60.25
ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 56.17
ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003   ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 53.53
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003   Α.Σ.  ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 53.35
ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003   ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.  41.82
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003   ΓΣ ΒΟΛΟΥ 37.49
ΛΕΩΝΩΒ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2002   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 36.52
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 36.36
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 36.35
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002   Γ.Σ.  ΗΡΑΚΛΗΣ 35.18
ΝΙΚΟΛΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 35.05
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003   Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 34.72
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 41.73
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ 2003   ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 40.00
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ 2003   Ο.Π.Θ 37.50
ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 35.46
ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 34.96
ΤΟΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 30.90
ΜΠΡΑΧΙΜΙ ΟΡΚΙΝΤΑ 2003   ΓΣ ΒΟΛΟΥ 30.18
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΆΠΗ 2004   ΦΣΚΑ ΚΟΖΆΝΗΣ 29.10
ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΘΕΟΦΑΝΗ 2003   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 26.92
ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΥΡΗ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ   
ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 59.17
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 57.98
ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003   ΑΣ ΠΑΟΚ 51.30
ΧΑΡΙΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004   ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.  51.14
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 48.61
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 46.18
ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 45.39
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003   Γ.Ε.ΦΛΩΡΙΝΑΣ 43.21
ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002   ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.  41.90
ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002   ΑΦ  ΘΕΡΜΗΣ ”ΑΔΩΝΙΣ”  41.64
ΡΆΠΤΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 2004   ΦΣΚΑ ΚΟΖΆΝΗΣ 39.88
ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 35.68
ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 31.79
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ      
ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17.60
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 15.67
ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003   ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.  15.39
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003   Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13.21
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.58
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.09
ΝΙΚΟΛΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.98
ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.97
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.71
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.20
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 46.90
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003   ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 35.21
ΝΙΚΟΛΆΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΉ 2003   ΦΣΚΑ ΚΟΖΆΝΗΣ 32.20
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 30.33
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 29.91
ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 29.79
ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΊΑ 2005   ΦΣΚΑ ΚΟΖΆΝΗΣ 28.89
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 27.15
ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004   ΑΣ ΠΑΟΚ 26.17
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΙΑΝΗ 2002   ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 25.92
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003   ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 25.63
ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 23.13
ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 22.08
ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004   ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 18.02

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  2002   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 66.77
ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ 2003   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 57.94
ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 57.55
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 49.62
ΚΟΡΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ  2002   Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 49.30
ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 49.03
ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ  2003   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 46.74
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 45.32
ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΟΒΗ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 43.62
ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΣΑΒΙΝΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 43.37
ΛΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005   ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 40.80
ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. ΑΚΥΡΗ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002   ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 76.74
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003   ΑΕΚ 70.33
ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 67.50
ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 60.62
ΚΡΙΤΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 55.85
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003   ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 53.60
ΕΚΛΕΚΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002   ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 53.34
ΒΑΒΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  2003   Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 52.30
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51.92
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2004   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51.42
ΡΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣ 2002   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40.57
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1994   ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 75.51
ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 68.28
ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 67.86
ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 67.10
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 65.72
ΠΡΟΔΑΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1997   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 64.50
ΜΠΕΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 56.30
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΙΜΩΝΑΣ 1999   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 54.28
ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1994   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 50.87
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2000   ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 44.26
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 
ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 71.78
ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 60.78
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ 45.92
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 61.56
ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2001   ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 52.19
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000   ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 46.86
ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000   ΑΕΚ 42.86
ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001   Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93 39.03
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ  2000   ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 29.96
ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 2001   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 27.89
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985   ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 51.83
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997   Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93 48.30
ΜΑΝΙΟΥ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998   Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 48.25
ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998   ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 46.10
ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 1999   ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 36.11
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33.50
ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΥΛΑΜΠ. 1995   ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.  33.49
ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 29.31
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  
ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 1995   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 61.96
 ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ  1998   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 56.90
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994   ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.58
ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  1995   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 44.12
ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ”ΛΗΜΝΟΣ” 39.88
ΚΩΤΣΑΡΗ-ΖΗΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 38.39
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ        
ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17.60
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 15.67
ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003   ΚΕΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.  15.39
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003   Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13.21
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.58
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.09
ΝΙΚΟΛΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.98
ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.97
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 11.71
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.20
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΑΣΩΝ  2000   Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 19.28
ΔΟΜΑΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2001   ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ 14.13
ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000   ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12.95
ΓΙΑΒΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000   Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ  11.33
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2000   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 61.16
ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000   ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 50.78
ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 50.05
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   
ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 66.29
ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 65.18
ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1996   Ο.Π.Θ 64.09
ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 63.92
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992   ΑΕΚ 57.10
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 52.11
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1992   Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ ’93 50.77
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1980   ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ

50.17