Ημερίδα κλειστού στίβου, Ιεράπετρα (26/1)

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019, Ιεράπετρα-Κλειστό Γυμναστήριο  
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΕΙΡΑ
60Μ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 7.16 Α5
  2 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 7.22 Α6
  3 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.24 Β7
  4 ΒΑΡΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.26 Γ7
  5 ΓΟΜΠΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.32 Β5
  6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.37 Α4
  7 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.39 Γ6
  8 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.46 Β6
  9 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1989 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.49 Ε5
  10 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.53 Β4
  11 ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.53 Γ4
  12 ΚΑΤΑΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.55 Δ7
  13 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 7.58 Ε6
  14 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1994 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 7.62 Ζ5
  15 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.69 Γ5
  16 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.72 Δ6
  17 ΚΟΥΓΙΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.76 ΣΤ4
  18 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.78 ΣΤ6
  19 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1968 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.78 Ε4
  20 ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.82 Α7
  21 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.91 Ε7
  22 ΜΠΑΡΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 . 7.92 ΣΤ7
  23 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.01 Ζ4
  24 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.05 Ζ6
  25 ΤΖΑΓΚΑΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.05 ΣΤ5
  26 ΓΙΑΧΑΪ ΜΑΤΕΟ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.13 Δ4
  27 ΚΡΕΤΣΙ ΑΡΝΙ 2001 . 8.19 Ζ7
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΚΟΛΑΟΣ 1986 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.12  
  2 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 9.47  
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1989 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 1.80  
  2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.75  
  3 ΑΓΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.55  
  4 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.55  
  5 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30  
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.18  
  2 ΠΟΤΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 5.79  
  3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 . 5.68  
  4 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.27  
  5 ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.99  
  6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.97  
  7 ΤΙΧΟΝΩΒ ΡΟΥΣΛΑΝ   ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.30  
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ 1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13.24  
60μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΚΑΛΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.96 Α5
  2 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.39 Δ5
  3 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.47 Γ6
  4 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.51 Α7
  5 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.54 Γ4
  6 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.54 Α6
  7 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.56 Α4
  8 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.65 Β6
  9 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.68 Δ6
  10 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.74 Β5
  11 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.86 Δ7
  12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 8.95 Γ7
  13 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.29 Β4
  14 ΣΤΑΘΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.31 Γ5
  15 ΒΑΒΟΓΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2000 ΓΣ ΝΕΑΡΧΟΣ 9.41 Δ4
  16 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 9.49 Β7
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.55  
  2 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.50  
  3 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.50  
  4 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.40  
  5 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.35  
  6 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30  
  7 ΚΑΛΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30  
  7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30  
  9 ΡΩΜΑΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.20  
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.39  
  2 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.23  
  3 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 5.15  
  4 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.63  
  5 ΤΣΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2003 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.40  
  6 ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.21  
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.20  
  2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2992 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 11.11  
  3 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.86  
  4 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.64  
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ-18) 1 ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.81  
  2 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.32  
  3 ΛΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.38  
60Μ ΠΠΑ΄(Κ-16) 1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.67 Α5
  2 ΦΕΝΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.86 Α4
  3 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.06 Α6
  4 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.20 Γ6
  5 ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.22 Β7
  6 ΜΑΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.45 Β6
  7 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.49 Β5
  8 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.53 Γ7
  9 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.96 Β4
  10 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.17 Γ5
  11 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.33 Γ4
  ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ DNS Α7
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄(Κ-16) 1 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 9.41  
  2 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.51  
  3 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.88  
60Μ ΠΚΑ΄(Κ-16) 1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.36 Α7
  2 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.46 Δ6
  3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.59 Γ6
  4 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.64 Β7
  4 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.64 Γ7
  4 ΚΑΡΔΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.64 ΣΤ4
  7 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.68 Α5
  8 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.75 Γ4
  9 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.84 Γ5
  10 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.88 Β4
  10 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.88 Ε6
  12 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 8.93 Ε7
  12 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.93 Ζ4
  14 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.94 ΣΤ5
  15 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.99 Β6
  16 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 9.02 Ε4
  17 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.05 Δ5
  18 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.12 Α4
  19 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.30 Δ4
  20 ΞΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.41 Α6
  21 ΜΥΣΙΡΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.43 ΣΤ7
  22 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.48 Ε5
  23 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.56 Ζ5
  24 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.86 Δ7
  25 ΠΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.92 Β5
  ΠΡΙΝΕΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ DNF ΣΤ6
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄(Κ-16) 1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.25  
  2 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.34  
  3 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.49  
  4 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10.64  
  5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.85  
ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄ 1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.90  
  2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.87  
  3 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.84  
  4 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.81  
  5 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.75  
  6 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.63  
  7 ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.62  
  8 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.59  
  9 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.30  
  10 ΚΑΤΡΟΤΖΑΝΑΚΗ ΣΙΣΙΛΙΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.29  
  11 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.11  
  12 ΡΩΜΑΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.99  
  13 ΜΑΓΚΟΥΦΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.95  
  14 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 3.86  
  15 ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.67  
  16 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 3.57  
  17 ΠΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.46  
60Μ ΠΠΒ΄(Κ-14) 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.28  
  2 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.87  
  3 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.92  
  4 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.97  
  5 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.09  
  6 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.15  
60Μ ΕΜΠ ΠΠΒ ΄(Κ-14) 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.61  
  2 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.81  
  3 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.47  
ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄ 1 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.64  
  2 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.45  
  3 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.32  
60Μ ΠΚΒ΄- Κ-14 1 ΤΣΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.54  
  2 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.59  
  3 ΜΙΦΤΑΡΙ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.63  
  4 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.66  
  5 ΒΑΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.66  
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ΄(Κ0-14) 1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 10.90  
  2 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.42  
  3 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.53  
  4 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.60  
  5 ΒΑΛΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.85  
  6 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.87  
ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄Κ-14 1 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.83  
  2 ΤΣΟΚΑΪ ΝΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.82  
  3 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ   ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.44  
  4 ΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.37  
  5 ΤΣΟΚΑΪ  ΕΒΙΣ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.12  
  6 ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.05  
  7 ΒΕΡΥΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.05  
  8 ΕΛΜΑΣ ΣΕΛΙΝ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.02  
  9 ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.89  
  10 ΔΡΟΣΑΤΑΚΗ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.80