Δύο όρια για Γκιορ κι ένα για Τάμπερε στους αγώνες “Κώστας Σπανίδης”

Οι νεαροί αθλητές και οι νεαρές αθλήτριες ξεχώρισαν στουςαγώνες ρίψεων “Κώστας Σπανίδης” στη Θεσσαλονίκη, αφού στη διάρκεια των αγώνων

 σημειώθηκαν δύο όρια για το Γκιορ κι ένα για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20, που θα γίνει στο Τάμπερε.

Το όριο για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18 στο Γκιορ έπιασε στη σφυροβολία ο Θοδωρής Ζιώγας. Ο νεαρός έστειλε τη σφύρα στα 69,35 μ. και κατέλαβε την πρώτη θέση στον αγώνα. Δεύτερος με 55,45 μ., ήταν ο Νίκος Πολυχρονίου και τρίτος με 66,05 μ. ο Χρήστος Χρυσσομαλλίδης.

Το όριο συμμετοχής για την ίδια διοργάνωση έπιασε και η Παναγιώτα Φρίγγη στη σφυροβολία. Η νεαρή έστειλε τη σφύρα στα 64,55 μ. και πέτυχε το στόχο της. Πολύ καλή παρουσία από την Σταυρούλα Κοσμίδου, που ήταν νικήτρια στο αγώνισμα με 68,12 μ., κοντά στο ατομικό της 68,21 μέτρα.
Η Ελίνα Τζένγκο ήταν για μία ακόμη φορά εντυπωσιακή,αφού έστειλε το ακόντιο στα 51,08 μ. και έδειξε πως είναι αθλήτρια παγκοσμίου επιπέδου. Στη δισκοβολία, η Σοφία Κεσσίδη έχει ήδη το όριο για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα της κατηγορίας και σήμερα έδειξε πως είναι σε καλή κατάσταση, αφού είχε καλύτερη βολή στα 44,88 μέτρα. Καλή παρουσία και από την Μαρία Μαυρεδάκη, που ήταν δεύτερη με 43,21 μέτρα.

Αλλος ένας αθλητής της κατηγορίας Κ20 έβγαλε εισιτήριο για το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα του Τάμπερε και αυτός είναι ο Ιάσωνας Μαχαίρας. Ο αθλητής της σφαιροβολίας ήταν νικητής στο αγώνισμα με 18,94 μ., επίδοση καλύτερη από το 18,70 μ., που ήταν το όριο. 

Την πρώτη βολή της καριέρας του πάνω από τα 19.00 μ. πέτυχε σήμερα ο Τάσος Λατιφλάρι, που ήταν νικητής στη σφαιροβολία με 19,20 μ. και έδειξε πως είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Καλή παρουσία πραγματοποίησε και ο Γιώργος Τρέμος με 58,94 μ. στη δισκοβολία. Ο Μιχάλης Αναστασάκης δεν κατάφερε να βγάλει τη βολή, που θα ήθελε, ωστόσο με 73,71 μ. ήταν νικητής στη σφυροβολία. Μακριά από τις καλές τις επιδόσεις έμεινε η Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου, που ήταν πρώτη στη δισκοβολία με 55,77 μέτρα. Η Σοφία Υφαντίδου έστειλε το ακόντιο στα 56,68 μ., σε έναν ακόμη αγώνα προετοιμασίας.

  ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ          
             
  ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   13.42
  ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ   ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ”   13.38
  ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΑΠΣ “ΔΙΟΜΗΔΗΣ” ΞΑΝΘΗΣ   13.37
  ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ   ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ”   11.96
  ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   11.05
  ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   10.78
  ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ   ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   9.83
  ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   8.95

 

  ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ          
             
  ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ   56.68
  ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ   49.98
  ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ   ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ  ’93   49.92
  ΜΑΝΙΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ   ΟΦΗ   49.02
  ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ   41.41
  ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ   ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   37.67
  ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   33.62

 

  ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ          
             
  ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ   55.10
  ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ   52.35
  ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ   45.91
             
             

 

  ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ          ΕΠΙΔ.
  ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   19.20
  ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   18.38
  ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ   16.62
  ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ   16.38
  ΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   ΑΣ ΠΑΟΚ    15.18
  ΣΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ   15.12
  ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ   14.49
  ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ   ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ”   14.31
  ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   12.44
             
             
             
  ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ           
             
  ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   Γ.Σ.Π. ΚΥΠΡΟΥ   58.94
  ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877   53.87
  ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ   ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 53.61
  ΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   50.41
  ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘ/ΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ   47.45
  ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΓΣ ΒΟΛΟΥ   41.22
  ΛΑΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   40.91
  ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ   40.75
  ΤΖΗΜΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ   39.80
  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   39.55
  ΠΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   39.12
             
             
             
  ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ           
  ΜΙΝΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   67.02
  ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.   66.59
  ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ   66.44
  ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ   ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.   64.78
  ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ   64.67
  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   Α.Ε.Κ.   62.63
  ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   59.62
  ΤΣΙΩΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ   58.41
  ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   55.48
  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ   ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ   49.03
  ΜΠΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   48.29
  ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93   ΑΚΥΡΟΣ
             
             
             
  ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ           
             
  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ   ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ   73.71
  ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ   70.15
  ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ   69.19
  ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ   68.45
  ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   56.23
  ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ   ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ   49.95
  ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   47.88
  ΧΕΛΙΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ   44.46
             
             
             

 

  ΣΦΑΙΡΑ ΕΦΗΒΩΝ          
  ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΑΣΩΝ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   18.94
  ΔΟΜΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ   14.54
  ΒΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ   14.25
  ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤΗΣ”   14.13
  ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   13.48
  ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤΗΣ”   12.55
  ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ   12.45
  ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   12.09

 

ΑΚΟΝΤΙΟ ΕΦΗΒΩΝ          
           
ΜΥΛΩΝΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ   66.72
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   57.49
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ   ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.   45.49
ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   43.82
ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ   43.48
           
           
ΣΦΥΡΑ ΕΦΗΒΩΝ          
           
ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   70.70
ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   67.35
ΣΑΝΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    57.70
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ   54.50
ΜΑΛΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   42.70
           
  ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ          
             
1 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤΗΣ”   69.35
2 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   Α.Ε.Κ.   66.45
3 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   66.05
4 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ   ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ   65.75
5 ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    61.22
6 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   58.30
7 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   53.34
8 ΜΑΛΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   53.34
9 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ   ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ   49.20
10 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΣΤ. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   47.42
11 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ   45.86
12 ΡΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΑΣΤ.   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   43.35
13 ΕΚΛΕΚΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ “ΒΙΣΑΛΤΗΣ”   32.27
             
             
  ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ          
             
  ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ    16.57
  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   14.67
  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   14.31
  ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ   13.90
  ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ   13.30
  ΘΕΩΔΩΡΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ   12.85
  ΚΑΠΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ   12.35
  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΟΣ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   11.31
  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   10.21
             
             
  ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ          
  ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ    50.53
  ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ   48.02
  ΚΑΠΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ   41.98
  ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93   40.56
  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   37.20
  ΤΣΕΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ   33.94
  ΛΕΩΝΩΒ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ   33.37
  ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   30.03
  ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    28.10
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ   27.65
             
             
  ΑΚΟΝΤΙΟ  ΠΑΙΔΩΝ          
  ΒΟΥΛΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ   53.58
  ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ   50.30
  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ   49.24
  ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   47.96
  ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ   ΑΣ ΠΑΟΚ    42.25
  ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ   39.97
  ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93   37.87
  ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ   37.73
  ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ   36.75
             
  ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (2001-2002)        
             
  ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ            
             
  ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   14.39
  ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   12.61
  ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   12.26
  ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   12.20
  ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ    12.19
  ΠΑΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ   ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.   12.10
  ΜΠΙΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93   11.71
  ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   11.31
  ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   10.61
  ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   10.35
  ΚΟΛΕΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   9.70
  ΠΑΝΤΖΙΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ    9.54
  ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   9.52
  ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   8.89
  ΜΠΟΥΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΗ   ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ “Ο ΜΑΚΕΔΩΝ”   8.04
             
             
             
             
  ΔΙΣΚΟΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ            
             
  ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   44.88
  ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ   43.21
  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ   ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ “Η ΦΘΙΑ”   37.92
  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ   ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.   36.67
  ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   34.15
  ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ   33.45
  ΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877   30.21
  ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   29.67
  ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ   28.60
  ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ   28.59
  ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΑΣ ΠΑΟΚ    25.94
  ΜΕΤΑΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ   23.75
  ΚΟΛΕΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   21.85
  ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   19.24
  ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   17.20
             
             
             
  ΑΚΟΝΤΙΟ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ            
             
  ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   51.08
  ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ   ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ   49.01
  ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ   ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93   47.02
  ΚΑΤΑΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ   35.21
  ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ   ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93   33.83
  ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   32.10
  ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   29.74
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ   27.05
             

 

  ΣΦΥΡΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ            
             
1 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    68.12
2 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   64.55
3 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ   59.69
4 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    55.90
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    55.48
6 ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    53.45
7 ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    48.20
8 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    43.83
9 ΟΥΖΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ    42.00
10 ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    41.91
11 ΚΟΡΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ   ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   37.22
12 ΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 1877   33.80
13 ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ   ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   31.31
  ΛΙΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    ΑΚΥΡΗ