Ημερίδα κλειστού, Ηράκλειο (4/2)

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Α/Γ – Π/Κ – ΠΠ-ΠΚ Α΄& Β΄      
ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ) ΣΑΒΒΑΤΟ 4-Φεβ-17  
           
60μ ΑΝΔΡΩΝ          
1 ΑΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1979 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.30  
           
60μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
1 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.39  
2 ΒΕΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.88  
3 ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΙΚΗ 1984 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.05  
           
60μ ΠΠΑ΄          
1 ΧΑΜΙΝΤΟΥ ΜΕΝΤΙΑΝ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.42  
2 ΚΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.52  
           
60Μ ΠΚΆ           
1 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 8.90  
2 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.99  
3 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΗΓΑΣΟΣ 9.46  
4 ΣΤΑΘΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΗΓΑΣΟΣ 9.68  
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΠΗΓΑΣΟΣ 9.80  
6 ΚΑΣΡΑΚΩΝΣΤΣΝΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.82  
           
60Μ ΠΠΒ΄          
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.33  
2 ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.10  
3 ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.15  
4 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΑΡ. 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 9.30  
5 ΠΡΝΑΝΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.44  
6 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.57  
7 ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.62  
           
60μ ΠΚΒ΄ ΤΕΛΙΚΟΣ        
1 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.80  
2 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 8.85  
3 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.85  
4 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.32  
5 ΦΟΥΣΣΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.40  
6 ΔΕΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.64  
7 ΣΤΡΑΤΗΓΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.90  
8 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 9.92  
           
  Τα αποτελέσματα των προκριματικών σειρών θα αναρτηθούν αργότερα    
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ        
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.05  
2 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.80  
3 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.65  
4 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.60  
5 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.40  
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.55  
2 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.50  
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45  
4 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40  
5 ΜΠΟΝΙΦΑΙΗΣ ΖΑΡΑ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.40  
6 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40  
6 ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2000 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.40  
8 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.35  
9 ΠΛΑΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30  
10 ΚΩΣΤΑΛ ΕΛΕΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.25  
11 ΛΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.20  
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄        
1 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.40  
           
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ        
1 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.61  
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ        
1 ΖΩΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΟΣ 5.21  
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
1 ΛΕΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΟΦ ΗΡΤΑΚΛΕΙΟΥ 5.11  
2 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.89  
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ΄        
1 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5.72  
2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.62  
3 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.26  
4 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.88  
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄        
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΕΥΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.16  
2 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΜΕΛΙΑ 2003 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.08  
3 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.98  
4 ΠΑΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.84  
           
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ΄        
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΟΛΩΝ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.64  
2 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.45  
3 ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.09  
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 4.06  
5 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.95  
6 ΛΕΘΙΚΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.71  
           
ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ΄          
1 ΦΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.34  
2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.20  
3 ΣΕΝΕΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.91  
4 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3.68  
5 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3.41  
6 ΔΡΕΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3.21  
7 ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 3.03  
8 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2.85  
9 ΔΡΕΤΑΚΗ ΝΙΚΗ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 2.72  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ   ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ    
1 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1982 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.24  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4κιλ)        
1 ΤΣΙΜΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1996 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.15  
2 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 08.60  
3 ΝΑΤΣΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.95  
4 ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 06.32  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ (6κιλα)   ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ    
1 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.11  
2 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.50  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ (5κιλ)        
1 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.99  
2 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.05  
3 ΚΥΝΗΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 08.99  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3κιλ)   ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ    
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.77  
2 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 8.70  
3 ΝΑΤΣΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.24  
4 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2003 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.21  
5 ΨΑΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 7.66  
6 ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7.34  
7 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.27  
ΕΣ ΣΟΥΛΑ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ   ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.52  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ΄ (4κιλ)   ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ    
1 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.97  
2 ΚΥΝΗΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.22  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ΄ (3κιλ)   ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ    
1 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 09.23  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΠΒ΄ (3κιλ)   ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ    
1 ΛΕΘΙΚΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.03  
2 ΚΑΡΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 4.53  
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ΄ (3κιλ)   ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ    
1 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ.ΚΡΗΤΗΣ 8.94  
2 ΨΑΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ.ΚΡΗΤΗΣ 7.57  
3 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ.ΚΡΗΤΗΣ 6.92  
4 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.61  
5 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.56  
6 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6.50  
7 ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡ.ΚΡΗΤΗΣ 4.42