Προπονητική ημερίδα, Τρίκαλα (28/1)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ   28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017  
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 30Μ-ΑΓΟΡΙΑ(Α΄- Β΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)  
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,02
2ος   ΖΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,67
3ος   ΖΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,02
4ος   ΓΚΙΣΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6΄΄,04
5ος   ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,08
6ος   ΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,25
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 30Μ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Α΄- Β΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)  
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5΄΄,27
  ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,00
  ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,11
  ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,16
  ΣΚΑΠΕΤΗ ΒΙΒΗ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,44
  ΠΛΕΝΤΖΑ ΜΑΡΙΛΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,54
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 40Μ-ΑΓΟΡΙΑ (Γ΄-Δ΄-Ε΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)  
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,49
2ος   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,58
3ος   ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,65
4ος   ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6΄΄,68
5ος   ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,82
6ος   ΜΠΛΙΑΜΠΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,90
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 40Μ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Γ΄-Δ΄-Ε΄ ΤΑΞΗ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ)  
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΚΑΨΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,49
  ΓΡΙΖΑΝΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,60
  ΨΗΦΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6΄΄,67
  ΛΙΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6΄΄,69
  ΖΙΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,80
  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6΄΄,98
         
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΠΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,65
2ος   ΚΑΤΡΑΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄85
3ος   ΣΙΜΙΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,06
4ος   ΓΡΙΖΑΝΙΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,16
5ος   ΖΑΡΚΑΔΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9΄΄,49
6ος   ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9΄΄,69
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΚΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8΄΄,61
  ΚΡΟΜΥΔΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΄΄ΦΩΚΙΑΝΟΣ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9΄΄,10
  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,59
  ΧΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,59
  ΜΑΧΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 9΄΄,70
  ΧΑΤΖΗ  ΡΑΦΑΕΛΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9΄΄,81
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΠΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΚΑΛΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7΄΄,19
2ος   ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 7΄΄,56
3ος   ΑΛΜΠΑΝΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 7΄΄,79
4ος   ΝΤΕΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,40
5ος   ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,45
6ος   ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,58
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ-ΠΚΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΣΟΥΦΛΙΑ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8΄΄,12
  ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,27
  ΕΥΘΥΜΙΟΥ  ΒΙΒΙΑΝ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,30
  ΤΕΡΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8΄΄,35
  ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 8΄΄,67
  ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8΄΄,68
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΠΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,32΄΄,10
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΚΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΑΒΡΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,30΄΄,08
  ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,50΄΄,80
  ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4΄,08΄΄,92
         
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΠΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΠΕΡΛΕΡΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3΄,01΄΄,00
2ος   ΜΠΑΛΑΝΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,11΄΄,30
3ος   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,14΄΄,23
4ος   ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3΄,28΄΄,15
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000Μ-ΠΚΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΓΙΟΥΒΡΗ  ΕΥΤΥΧΙΑ Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3΄,18΄΄,45
  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΄΄ΦΩΚΙΑΝΟΣ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4΄,04΄΄, 17
         
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ:  ΜΗΚΟΣ -ΠΠΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΤΙΛΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3,75μ
2ος   ΠΕΤΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3,55μ
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ-ΠΚΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΤΣΙΟΥΤΣΟΥ  ΕΥΔΟΞΙΑ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4,10μ
  ΚΟΥΛΠΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΄΄ΦΩΚΙΑΝΟΣ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3,40μ
  ΖΙΩΓΑ  ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,35μ
  ΡΑΓΓΑ  ΝΑΤΑΛΙΑ Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3,20μ
  ΕΛΕΖΙ ΜΕΛΙΝΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,20μ
  ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,10μ
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ-ΠΠΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ  ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5,07μ
2ος   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,38μ
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ-ΠΚΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,58μ
  ΠΑΠΑΖΗΣΗ  ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,40μ
  ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΄΄ΦΩΚΙΑΝΟΣ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4,20μ
  ΚΥΡΙΤΣΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ.΄΄ΩΡΙΩΝ΄΄ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3,97μ
  ΣΒΑΡΝΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3,86μ
  ΜΙΧΑΛΟΥΔΗ  ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3,56μ
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΡΙΨΗ  ΜΠΑΛΛΑΣ-ΠΠΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΤΟΤΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,36μ
2ος   ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6,50μ
3ος   ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5,05μ
4ος   ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4,05μ
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΡΙΨΗ  ΜΠΑΛΛΑΣ-ΠΚΒ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ  ΕΥΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3,90μ
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΠΠΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1ος   ΓΚΑΛΗΣ-ΝΑΚΑΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10,57μ
2ος   ΚΟΥΖΙΝΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9,53μ
3ος   ΤΣΙΩΛΗΣ  ΘΩΜΑΣ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 9,10μ
         
         
    ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΠΚΑ΄     
ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
  ΜΠΟΥΛΜΠΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,58μ
  ΒΟΥΤΣΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,28μ
  ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΄΄ΖΕΥΣ΄΄ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,27μ
  ΦΑΤΛΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7,00μ
  ΜΠΕΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5,56μ