Ημερίδα, Ιεράπετρα (6/2)

   

Ανδρες

60 μ
1.    Κόκκινος Ιωάννης ΟΦΗ   7.36
2.    Μαυραντωνάκης Εμμανουήλ ΟΦΗ  7.48
3.    Λαπιδάκης Νικόλαος ΑΟΛ   7.58

Μήκος
1.    Πατακός Λεωνίδας ΟΦΗ   6.09
2.    Φθενάκης Νικόλαος ΑΟΛ  5.60

Υψος

1.    Λαπιδάκης Νικόλαος ΑΟΛ  1.70
2.    Κοτζαμπασάκης Αλέξ. ΓΕΗ  1.65

 

Γυναίκες

60 μ
1.    Κανάκη Αλεξία ΟΦΗ  8.25.
2.    Γεωργοπούλου Μαρία Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΑΙΩ 8.26
3.    Λυράκη Ηλιάννα  ΑΟΛ 8.47

60 μ εμπ.
1.    Γεωργοπούλου Μαρία Γ.Σ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 9.32
2.    Κανάκη Αλεξία ΟΦΗ  9.46

Υψος
1.    Παπαδάκη Όλγα Γ.Α.Σ  ΜΑΛΛΙΩΝ  1.60
2.    Κουναλάκη Ελευθερία Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.60
3.    Παπαδάκη Μαρία- Γεωργία Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ 1.40

Μήκος
1.    Μπαλαμούτη Ζωή ΟΦΗ   5.22
2.    Ζάρα Εύη ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  4.81
3.    Ανδριαννάκη Ραφαέλα Γ.Α.Σ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.16

Σφαιροβολία (σε ανοικτό στίβο)
1.    Γερομαρκάκη Ευαγγελία Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  14.42
2.    Ξυλούρη Εύα   ΓΕΗ   7.34
3.    Αντωνάκη Νίκη  Ο.Φ.Η.  7.21

Παίδες

60 μ.
1.    Λίλος Εμμανουήλ ΟΦΗ    7.56
2.    Κουκουρογιαννάκης Παντελής ΑΟΛ 7.58
3.    Καρκανιάς Εμμανουήλ ΛΙΒΥΚΟΣ   8.12

Σφαιροβολία (σε ανοικτό στίβο)
1.    Πολίτης Γεώργιος ΓΕΗ  13.14
2.    Παπαματθαιάκης  Ελευθέριος 13.01
3.    Νινιράκης Σταύρος 12.48  

 

Κορασίδες

60 μ.

1.    Κόκκινου Χάρις ΟΦΗ   8.31
2.    Χανιωτάκη Μαρία- Γεωργία ΟΦΗ 8.45
3.    Κοπιδάκη Αντωνία  ΟΦΗ   8.52

60 μ εμπ.
1.    Κόκκινου Χάρις  ΟΦΗ   9.42
2.    Κοπιδάκη Αντωνία ΟΦΗ  9.65

Σφαιροβολία (σε ανοικτό στίβο)
1.    Αλιμάνη Κατερίνα ΑΟΛ  9.34
2.    Δοργιάκη Μαρία  (Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ) 7.47
3.    Αμπικιάν Αλεξάνδρα 7.35

60 μ ΠΚ Β΄
1.    Καρτεράκη Εμμανουέλλα  ΑΟΛ    8.79
2.    Ρεθυμνιωτάκη  Σοφία ΟΦΗ          8.93
3.    Βασιλάκη ΑικατερίνηΛΙΒΥΚΟΣ 9.10

60 μ ΠΠ Β΄
1.    Χριστοφοράκης Ιωάννης ΟΦΗ  8.09
2.    Σχοιναράκης Ανδρέας ΟΦΗ       8.37
3.    Τομαδάκης Αχιλλέας ΑΟΛ        8.72

60 μ ΠΚ Α΄
1.    Γιαννουλάτου ΝαταλίαΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ   8.31
2.    Τσάκωνα Ναταλία     ΑΟΛ                   8.71
3.    Φθενάκη Θεοδοσία ΟΦΗ                       8.77

60 μ ΠΠ Α΄
1.    Τσατσάκης Απολλόδωρος ΟΦΗ    7.38
2.    Ψυχούλας Κωνσταντίνος ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  7.89
3.    Φορτετζανός Γεώργιος ΑΟΛ       7.92

60 μ εμπόδια ΠΠ Β΄
1.    Σχοιναράκης Ανδρέας ΟΦΗ   10.3

60 μ  εμπόδια ΠΚ Β΄
1.    Μίσοβιτς Σαμάνθα ΛΙΒΥΚΟΣ   11.7

60 μ εμπόδια ΠΠ Α΄
1.    Μουδατσάκης Δημήτριος ΟΦΗ  9.65

60 μ εμπόδια ΠΚ Α΄
1.    Χαραλαμπάκη Ραφαέλα ΛΙΒΥΚΟΣ  10.04
2.    Κρουσανιωτάκη Ραφαέλα ΟΦΗ        10.48
3.    Ψυχαράκη Έλενα            ΟΦΗ        11.20

 

 

Άλμα σε μήκος ΠΚ Β΄
1.    Ρεθυμνιωτάκη  Σοφία    ΟΦΗ    4.62
2.    Ζαμπετάκη Αγγελική Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   4.48
3.    Γερομαρκάκη Γεωργία  Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  4.24

Άλμα σε μήκος ΠΠ Β΄
1.    Χαραλαμπάκης Σάββας ΟΦΗ  4.65
2.    Παπαδάκης Μάριος  Γ.ΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.15
3.    Μπακαής Κωνσταντίνος Γ.Α.Σ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 3.18

Άλμα σε μήκος ΠΚ Α΄
1.    Χαραλαμπάκη Ραφαέλα ΛΙΒΥΚΟΣ 4.58
2.    Τσάκωνα Ναταλία  ΑΟΛ  4.30
3.    Κατριτζιδάκη Βαρβάρα ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 4.22

Άλμα σε μήκος ΠΠ Α΄
1.    Γαβριλάκης Χαρίλαος  ΑΟΛ  5.62
2.    Γκιουλμιχάλης Εμμανουήλ ΟΦΗ   5.09
3.    Μουδατσάκης Δημήτριος   ΟΦΗ 4.69

Σφαιροβολία ΠΚΑ΄ (3κιλά) σε ανοικτό στίβο
1.    Βιδάκη Ευσεβία  ΓΕΗ   6.95

Σφαιροβολία ΠΠ Α΄(4κιλά) σε ανοικτό στίβο
1.    Στειακάκης Εμμανουήλ ΓΕΗ   11.11
2.    Παπαγεωργίου Μιχαήλ   ΛΙΒΥΚΟΣ  9.89
3.    Ζαχαράκης Νικήτας ΓΕΗ  9.49