Αθλητές και αθλήτριες όλων των ηλικιακών βρίσκονται στο προσκήνιο και αποτελούν την βασική προτεραιότητα της Ομοσπονδίας.

Τα κλιμάκια αθλητών και αθλητριών ανά ΕΑΣ θα αποτελέσουν τη νέα δεξαμενή στην οποία θα στρέψει την προσοχή του ο ΣΕΓΑΣ, προκειμένου να υπάρξει παρακολούθηση της αγωνιστικής εξέλιξης των νεαρών αθλητών και αθλητριών, από τα πρώτα τους βήματα στον αθλητισμό.

Η ομάδα θα είναι ανοιχτή για όλους τους εξελίξιμους αθλητές – αθλήτριες, καθώς θα γίνεται επικαιροποίηση συνεχώς, ανάλογα με την αγωνιστική πορεία των νέων αθλητών – αθλητριών, αλλά και μετά από προτάσεις των σωματειακών προπονητών.

Η συνεργασία σωματειακών προπονητών, τεχνικών συμβούλων, αλλά και των τεχνικών ανάπτυξης του ΣΕΓΑΣ θα αποτελέσει τον οδηγό της ανάπτυξης αθλητών και αθλητριών σε όλη την περιφέρεια. Στόχος της Ομοσπονδίας δεν είναι μόνο να μην χαθεί κανένας εξελίξιμος αθλητής και αθλήτρια, αλλά μέσα από αυτή τη διαδικασία να υπάρξει βελτίωση και των σωματειακών τεχνικών.

Η λίστα με τους αθλητές και τις αθλήτριες ανά ΕΑΣ

ΠΙΝΑΚΑΣ  ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΝΑ ΕΑΣ  ΤΟ 2021
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ
a/a EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΟΚΑΚ ΜΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝ.
2 ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 110 ΕΜΠ ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗ ΝΙΚΗ 2004 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 400 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ  ΣΩΤΗΡΙΑ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΒ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜ 200 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
5 ΠΑΤΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 100 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΤΖΙΟΜΑΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
7 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
8 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ 2004 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
9 ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΛΕΛΟΠΗ 2004 ΟΚΑΚ ΜΗΚΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
10 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟ ΣΥΝΘΕΤΑ ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣ.
11 ΜΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
12 ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΟΚΑΚ 400 ΕΜΠ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝ.
13 ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ Ν. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 1500 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
14 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
15 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΟΥ   ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ 1500 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ  ΑΜΑΛΙΑ
16 ΚΟΥΖΛΑΚΙΔΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 800 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ  ΣΩΤΗΡΙΑ
17 ΓΡΕΨΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
18 ΣΙΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Μ.Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΒΟΡΒΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΥΨΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20 ΣΑΞΩΝΗ ΛΥΔΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΝΤΟΥΠΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΝΝΑ 2006 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1200 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ  ΑΜΑΛΙΑ
22 ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 1200 ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
23 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΚΑΚ  150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝ.
24 ΜΑΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 1200 ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
25 ΜΠΑΛΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΥΨΟΣ ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Α.Σ ΔΟΞΑΤΟ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣ.
27 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΟΚΑΚ 1200 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝ.
28 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΥΨΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29 ΚΑΡΑΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
30 ΒΟΛΤΕΑ                                        ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
31 ΜΠΟΣΜΠΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΝΕΦΕΛΗ 2006 ΟΚΑΚ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝ.
32 ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ  ΣΩΤΗΡΙΑ
33 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 2006 ΣΚΑΔ 200 ΕΜΠ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
34 ΔΑΣΤΕΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 80 ΕΜΠ ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35 ΕΛΛΗΝΟΥΔΗ ΔΑΝΑΗ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 ΥΨΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36 ΔΡΟΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 100 ΕΜΠ ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
37 ΓΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΜΗΚΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
38 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΌΣ ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
39 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓ-ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ
40 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΑΟΔ 2000 Φ.Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
41 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΌΣ ΔΕΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
42 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 200 ΕΜΠ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ
43 ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44 ΧΑΝΤΖΗ  ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΌΣ ΔΕΛΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
45 ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006                    ΑΣ Ν. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝ AΣ ΝΕΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 80 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
46 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ 150 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
47 ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2007 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ 80 ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
48 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ                                                    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ 93 ΜΗΚΟΣ ΓΚΙΛΤΣΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
49 ΤΣΕΡΚΕΖΗ  ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  100 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ  ΣΩΤΗΡΙΑ
50 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΥΨΟΣ ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
a/a EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΠΙΠΙΛΑ  ΕΛΛΗ 2004 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΥΨΟΣ ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ
3 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 110 ΕΜΠ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ 2004 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ ΥΨΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 400 ΕΜΠ ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΧΡΗΣΤΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 400 ΕΜΠ ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΑΔΗΝ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΤΖΙΜΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΑΔΗΝ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
11 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠ ΜΗΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΩ
12 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 800 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
13 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΗΚΟΣ-4ΠΛΟΥΝ ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
14 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ ΜΗΚΟΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
15 ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΜΗΚΟΣ ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
16 ΠΑΝΤΗ ΕΛΛΕΑΝΝΑ 2006 ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΑΔΡΕΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
17 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2006 ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
18 ΜΑΥΡΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ 100 ΕΜΠ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 100 ΕΜΠ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
20 ΑΒΡΑΑΜ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 80 ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
21 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ
22 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2006 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 200 ΕΜΠ ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24 KΥΡΙΜΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 200 ΕΜΠ ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25 ΛΙΤΟΥ  ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 200 ΕΜΠ ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26 ΡΑΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
27 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ ΥΨΟΣ ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
28 ΤΣΙΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΑ 2006 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
29 ΦΩΚΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 150 ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
30 ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 150 ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
31 ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΝΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
32 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2006 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1200 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
33 ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3000 ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
34 ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΣΠ 2006 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
35 ΚΑΡΑΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2006 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΝΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
36 ΛΑΖΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2006 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 3000 ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
37 MΠΟΣΤΑΝΙΤΗ  ΑΝΘΗ 2007 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 80 ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
38 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ ΜΗΚΟΣ ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
39 ΤΣΑΛΜΠΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠ ΣΥΝΘΕΤΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
40 ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2007 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
41 ΟΥΤΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1200 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
42 ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2007 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1200 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
43 ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2007 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΝΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
44 ΤΣΑΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2007 ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 80 ΕΜΠ ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
45 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΣ ΠΕΛΛΑ ΣΚΥΔΡΑΣ 3000 ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΔΥΤΙΚΗΣ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1 ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 400 ΕΜΠ ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2 ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΗΚΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΣΑΙΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 80 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ
4 ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 150 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΜΠΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3000 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ
6 ΤΣΩΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 150 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7 ΜΠΟΥΖΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΑΣ ΣΕΡΒΙΩΝ ΤΙΤΑΝ 80 ΕΜΠ Γ ΙΛΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 80 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΜΟΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙ 3000 ΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2000 Φ.Ε. ΜΠΑΚΑΛΗΣ
2 ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΔΙΚΑΡΟΣ
3 ΡΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 6 ΣΥΝΘΕΤΑ ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ
4 ΒΡΥΣΙΩΤΗΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ  2005 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 100 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ
5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 200 ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ
6 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 400 ΕΜΠ ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ
7 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟ 100 ΕΜΠ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
8 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ
9 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 100 ΜΑΣΟΥΡΑΣ
10 ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 80 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ
11 ΔΕΔΟΥΣΗ ΜΥΡΤΩ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 200 ΕΜΠ ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ
12 ΜΠΡΟΤΣΗ ΑΡΕΤΗ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 200 ΕΜΠ ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ
13 ΦΙΤΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 3000 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ
14 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1200 ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ
15 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 200 ΕΜΠ ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ
16 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1200 ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ
17 ΜΠΙΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ
18 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΜΑΣΟΥΡΑΣ
19 ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΩΡΙΩΝ 80 ΜΑΣΟΥΡΑΣ
20 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΥΤΣΟΦΛΙΝΗΣ
21 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ 2006 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΦΛΙΝΗΣ
22 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΥΨΟΣ ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ
23 ΝΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3000 ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ
24 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
25 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 2006 ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 110 ΕΜΠ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
26 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1200 ΣΟΥΛΑΣ
27 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΣΙΑΝΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΥΨΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ
28 ΣΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΥΨΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ
29 ΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣΒ ΝΙΚΗ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
30 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΓΣΒ ΝΙΚΗ 150 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
31 ΜΗΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣΒ ΝΙΚΗ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ
32 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΓΣΒ ΝΙΚΗ 200 ΕΜΠ ΒΛΑΧΑΒΑΣ
33 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2006 ΓΣΒ ΝΙΚΗ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΒΛΑΧΑΒΑΣ
34 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΑΣΟΥΡΑΣ
35 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 80 ΘΕΟΧΑΡΗΣ
36 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
37 ΣΜΟΥΔΙΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 200 ΕΜΠ ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ
38 ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 ΣΥΝΘΕΤΑ ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ
39 ΚΟΤΑΡΕΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64 200 ΕΜΠ ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΗΠΕΙΡΟΥ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3000 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ
2 ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 800 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ
3 ΑΔΑΜΙΔΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 400 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΡΑΠΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΥΨΟΣ ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
5 ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΘΩΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2005 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 100 ΕΜΠ ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
7 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ
8 ΓΚΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΜΗΚΟΣ ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
9 ΠΑΠΠΑ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 200 ΕΜΠ ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ
10 ΚΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 Α.Σ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ" 200 ΕΜΠ ΓΕΡΟΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
11 ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΣΚΟΤΙΔΑΣ  ΖΩΗΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΜΗΚΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΚΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ  ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΗΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
17 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΓΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡ 2006 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 80 ΕΜΠ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
18 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
19 ΠΟΛΙΤΗΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 Γ.Σ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 200 ΕΜΠ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
20 ΛΟΓΟΘΕΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 Γ.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
21 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ -ΦΩΤΙΟΣ 2006 Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ 150 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22 ΤΣΑΚΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 200 ΕΜΠ ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
23 ΧΗΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΜΗΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
24 ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΗΤΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
25 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 80 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ
26 ΤΣΟΥΤΣΟΠΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 150 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ
27 ΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2000 Φ.Ε. ΛΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
28 ΚΟΥΣΩΒΙΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 100 ΕΜΠ ΡΙΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
29 ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΚΚΑΣ ΑΡΗΣ
30 ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΛΥΔΙΑ 2007 ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 150 ΚΑΜΜΕΝΟΣ
31 ΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ 2007 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 80 ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΧΑΡΙΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΣΤ.ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ
2 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Ε ΘΙΝΑΛΙΩΝ  ΜΗΚΟΣ ΔΗΜ.ΔΕΛΗΦΩΤΗΣ
3 ΡΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 400 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΣ
4 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 2000 Φ.Ε. ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΣ
5 ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 150 ΕΛ.ΚΟΡΩΝΑΚΗ
6 ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΕΡ.ΤΖΗΛΙΟΣ
7 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Π.ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
8 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 200 ΕΜΠ ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΣ
9 ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΕΡ.ΤΖΗΛΙΟΣ
10 ΜΠΑΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΕΡ.ΤΖΗΛΙΟΣ
11 ΖΑΪΜΙ ΤΖΟΡΤΖΙ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΣΦΑΙΡΑ-ΔΙΣΚΟΣ ΣΤ.ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ
12 ΖΑΡΑΓΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 2007 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ Π.ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
13 ΒΛΑΣΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ 2007 ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 80 ΒΑΣ.ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 400 ΒΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
2 ΑΡΑΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 400 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
3 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΗΚΟΣ ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
5 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΣΚΑΡΙΟΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ-ΝΤΕ ΔΑΝΙΗΛ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 400 ΤΟΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
7 ΒΟΣΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 400 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
8 ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 2005 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 100 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10 ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΜΗΚΟΣ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
11 ΚΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
12 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΚΑΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14 ΝΤΟΥΓΚΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 80 ΕΜΠ ΤΟΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
15 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΑΚΗΣ
16 ΠΡΟΒΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
17 ΠΗΤΤΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 2006 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
19 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
20 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΧΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
21 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
22 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 80 ΕΜΠ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
23 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
24 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 80 ΕΜΠ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
25 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
26 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 80 ΕΜΠ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
27 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
28 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 80 ΕΜΠ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
29 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
30 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 80 ΕΜΠ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
31 ΔΑΛΑΚΟΥ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙ 2000 Φ.Ε. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΠΙΤΣΑ
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 187 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
33 ΠΡΩΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 187 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
34 ΚΑΡΑΓΚΙΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΒΕΡΓΙΝΑ 1200 ΘΕΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
35 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΜΗΚΟΣ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
36 ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Π.Α.Ο.Κ. ΑΚΟΝΤΙΣΜΌΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤ
37 ΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 1200 ΤΕΠΕΤΖΗ ΑΘΗΝΑ
38 ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΑΝΗ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
39 ΒΟΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 150 ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
40 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 150 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
41 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΥΨΟΣ ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
42 ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΡΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΤΣΙΝΑΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ  400 ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
2 ΤΑΚΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΣΕΡΓΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΥΨΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 150 ΚΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΛΕΣΒΟΥ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 800 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
2 ΨΥΡΟΥΚΗ   ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 100 - 200 ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΥΨΟΣ ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΣΦΑΙΡΑ-ΔΙΣΚΟΣ ΧΟΝΔΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΥΨΟΣ ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΒΟΣΔΟΓΑΛΗ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2006 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 100 ΕΜΠ ΧΑΣΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
9 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΣΑΜΨΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ ΥΨΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 80 ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΔΑΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ - ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ ΒΑΔΗΝ ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
13 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 100 ΕΜΠ ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
14 ΒΑΛΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 3000 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
15 ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 3000 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
16 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ - ΣΕΚΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 3000 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
17 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
18 ΣΟΥΣΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΒΑΔΗΝ ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ ΒΑΔΗΝ ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
20 ΨΑΡΙΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ ΒΑΔΗΝ ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
21 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ- ΣΟΥΛΤΑΝΑ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 3000 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
22 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2007 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤ 2000 Φ.Ε. ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
23 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 150 ΚΩΣΤΑΚΗ ΙΓΝΑΤΙΑ
24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 2007 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 1200 ΚΩΣΤΑΚΗ ΙΓΝΑΤΙΑ
25 ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΗΚΟΣ/200Μ ΕΜΠ ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
26 ΜΟΥΧΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 80 - 150 ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2007 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ ΒΑΔΗΝ ΜΠΙΤΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΧΙΟΥ ΣΑΜΟΥ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 200 ΤΣΙΚΟΛΗ ΑΡΓΥΡΩ
2 ΔΟΝΤΑ  ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΤΣΙΚΟΛΗ ΑΡΓΥΡΩ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΦΟΒ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΧΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ  ΥΠΑΤΙΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΥΨΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 400 ΕΜΠ ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7 ΣΟΥΤΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
8 ΜΑΛΛΕΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2005 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
9 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1200 ΤΣΙΚΟΛΗ ΑΡΓΥΡΩ
10 ΠΑΙΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 2000 Φ.Ε. ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
11 ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 80 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
12 ΖΗΡΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1200 ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
13 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2007 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ ΥΨΟΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
14 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΦΟΒ 3000 ΧΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 100 ΕΜΠ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
2 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ
4 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
5 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΥΤΕΛΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 
7 ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 80 ΕΜΠ ΜΑΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
8 ΜΑΥΡΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΜΑΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
9 ΠΟΥΛΛΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ
10 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ
11 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ  ΖΩΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ 2006 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΜΑΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
12 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
14 ΓΙΑΚΑΙ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΣ ΕΑΣ ΔΑΦΝ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
15 ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ 2006 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ  ΚΩΝ/ΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2007 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
17 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 100 ΕΜΠ ΜΑΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ  KΡΗΤΗΣ
1 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 400 ΒΙΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
2 ΦΕΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 400 ΒΙΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
3 ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΓΙΑΚΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΜΗΚΟΣ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
5 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 2004 Ο.Φ.Η. 400 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Ο.Φ.Η. 200 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 200 ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ
8 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2000 Φ.Ε. ΡΑΦΑΗΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
9 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 100 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
10 ΒΑΒΟΥΛΕ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΥΨΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
11 ΜΠΕΚΙΡΙ   ΚΛΑΪΝΤΙ  2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 800 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
12 ΤΖΟΚΑ  ΟΡΛΙΝΤ 2004 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ 100 - 200 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
13 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 Γ.Σ. ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 3000 ΤΕΡΖΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ
14 ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 Γ.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 400 ΕΜΠ ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝ
15 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 400 ΒΙΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
16 ΜΗΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 100 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
17 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑ 400 ΕΜΠ ΚΡΙΘΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
18 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΗΛΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
20 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Ο.Φ.Η. 400 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 800 ΡΑΦΑΗΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
22 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
23 ΣΥΜΠΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 Α.Ο. ΚΙΣΑΜΟΥ 400 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
24 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦΗ 400 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 ΒΑΡΔΑ ΔΑΦΝΗ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3000 ΡΑΦΑΗΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
26 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜ ΣΥΝΘΕΤΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27 ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΥΨΟΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
28 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
29 ΝΤΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 80 ΡΑΦΑΗΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
30 ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 150 ΡΑΦΑΗΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
31 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 80 ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
32 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1200 ΤΕΡΖΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ
33 ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ ΑΡΕΣΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 2000 Φ.Ε. ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
34 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 200 ΕΜΠ ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ  ΜΠΑΜΠΗΣ
35 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΑΡΟΥΛΗ  ΦΙΛΙΩ
36 ΙΒΑΣΟΥΚ ΜΕΘΟΔΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
37 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
38 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΠΟ ΚΑΛΑΘΕΝΩΝ Η ΘΥΕΛΛΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
39 ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 80 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 80 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
41 ΚΑΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 80 ΕΜΠ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
42 ΤΟΥΤΣΙ ΕΒΑ 2006 Ο.Φ.Η. 2000 Φ.Ε. ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
43 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 2000 Φ.Ε. ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
44 ΜΠΟΝΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΗΛΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
45 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΦΩΣΤΗΡΑ 2006 Ο.Φ.Η. ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ
46 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
47 ΣΑΛΛΑ ΛΟΡΕΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
48 ΚΛΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 80 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
49 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 150 ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ  ΒΑΓΓΈΛΗΣ
50 ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 150 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
51 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 80 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
52 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 ΣΥΝΘΕΤΑ ΜΑΥΡΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
53 ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΛΙΛΛΕΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ
54 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 80 ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ  ΜΑΝΩΛΗΣ
55 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2000 Φ.Ε. ΒΙΖΙΡΙΑΝΝΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
56 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 80 ΕΜΠ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛ
57 ΛΑΔΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜ 200 ΕΜΠ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
58 ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ 2006 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1200 ΒΙΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
59 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Ο.Φ.Η. 100 ΕΜΠ ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 200 ΕΜΠ ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ  ΒΑΓΓΈΛΗΣ
61 ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜ ΥΨΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
62 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
63 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΡΙΘΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
64 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Ο.Φ.Η. 1200 ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
65 ΑΓΑΠΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 ΥΨΟΣ ΛΙΤΣΙΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
66 ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 80 - 150 ΡΑΦΑΗΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
67 ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 80 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
68 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 80 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
69 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 150 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
70 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 150 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ
71 ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΤΕΡΖΗΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΠΟΠΗ
72 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜ ΜΗΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
73 ΓΡΗΓΟΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
74 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2007 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1200 ΒΙΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
75 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΗΛΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
76 ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΒΙΟΝΙΣ 2007 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΤΣΙΡΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
77 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ
78 ΤΣΙΛΙΓΚΑΚΗ  ΜΑΡΚΕΛΑ 2007 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
79 ΠΟΛΕΝΤΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΚΥΡΙΑΚΗ 2007 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
80 ΜΑΡΑΘΑΚΗ  ΚΑΛΙΟΠΗ 2007 Α.Ο. ΚΙΣΑΜΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
81 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΟΦΙΑ 2007 Γ.Ε.Η. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΤΣΙΡΑΚΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
82 ΒΑΒΟΥΛΕ  ΑΡΤΕΜΗΣ 2007 Γ.Σ  ΝΕΑΡΧΟΣ ΜΗΚΟΣ ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΡΑΦΑΗΛ
ΕΑΣ ΒΟΡ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
2 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΥΨΟΣ ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ 2004 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 3000 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
4 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
5 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
6 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ-ΧΡΥΣΟΠΗΓ 2004 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8 ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2004 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2000 Φ.Ε. ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ  ΜΑΚΗΣ
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 400 ΒΕΝΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3000 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
  1500
11 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" ΥΨΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 800 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
13 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ
14 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 
15 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 80 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 3000 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΟΛΥΜΙΑ
17 ΒΟΥΓΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2006 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 80 ΒΕΝΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1200 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑ
19 ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ 2006 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 1200 ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
20 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ
21 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο 3000 ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΙΤΙΝ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3000 ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
23 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 200 ΕΜΠ ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 3000 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑ
25 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 80 ΕΜΠ ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26 ΜΕΡΑΙ ΚΛΕΒΙΣ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
27 ΜΟΥΣΑ ΡΟΜΠΕΡΤ 2006 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
28 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ
  ΒΑΔΗΝ
29 ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2000 Φ.Ε. ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑ
30 ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΓΣ "ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ" 150 ΝΙΚΗΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 100 ΕΜΠ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
32 ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
33 ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1200 ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
34 ΣΤΑΜΑΤΕΛATOY ΑΛΙΚΗ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 150 ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΣ
35 ΧΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ ΒΑΔΗΝ ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ
36 ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
37 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 2000 Φ.Ε. ΤΣΙΟΦΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38 ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΛΕΞΙΑ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2007 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3000 ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
40 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
41 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 150 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
42 ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ 2007 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1200 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ  ΟΛΥΜΠΙΑ
  3000
ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
1 ΦΕΡΑΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 100 ΕΜΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
2 ΤΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 400 ΕΜΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
3 ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 100 ΑΛΕΞΑΚΗ ΗΡΩ
4 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 800 ΚΑΚΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ 2004 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 3000 ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ
7 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 200 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ
9 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
10 ΔΑΝΙΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2005 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 400 ΕΜΠ ΚΑΚΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΑΝΑ 2005 Α Σ ΑΡΓΟΛΊΔΑ 2000 200 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
12 ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2005 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 100 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ ΑΝΤΡΙΑΝ 2005 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3000 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
14 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
15 ΜΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 80 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ
16 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΥΨΟΣ ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ
17 ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 400 ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
18 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΊΑ ΤΣΙΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
19 ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΥΨΟΣ ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
22 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
23 ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
24 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΒΕΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
25 ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 80 ΕΜΠ ΚΑΚΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΖΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΔΑΜΒΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27 ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΥΨΟΣ ΔΑΜΒΟΥΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΜΩΚΑΚΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 80 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29 ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 1200 ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
30 ΔΕΜΙΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 80 ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
31 ΦΟΥΣΕΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 80 ΧΑΝΤΖΟΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ
32 ΠΟΝΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 200 ΕΜΠ ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
33 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΤΣΙΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
34 ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3000 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35 ΖΑΡΜΠΑΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 2000 Φ.Ε. ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΖΑΡΜΠΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
37 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
38 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 80 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
39 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 80 ΚΑΚΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
40 ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 150 ΚΑΚΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
41 ΜΠΡΕΖΕΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΑΚΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
42 ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 2007 Α Σ ΑΡΓΟΛΊΔΑ 2000 80 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
43 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2007 Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 3000 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
44 ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 80 ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ  ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ - ΕΥΒΟΙΑΣ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 800 Σ. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ
2 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5000 Σ. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ
3 ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ 2004 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π
4 ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π
5 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 400 ΣΚΑΠΕΤΗΣ Δ
6 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1500 ΣΚΑΠΕΤΗΣ Δ
7 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΜΑΚΡΗ
8 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Α.Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 100 - 200 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ
9 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 100 ΤΣΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 2005 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 200 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
11 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΤΡΙΠΛΟΥΝ Β. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ
12 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΥΨΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ
13 ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΥΨΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ
14 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 100 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ
15 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΗΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
16 ΚΑΛΟΓΡΙΑ ΕΦΗ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 800 ΣΚΑΠΕΤΗΣ Δ
17 ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2005 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 800 ΣΚΑΠΕΤΗΣ Δ
18 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ  ΘΕΤΙΔΑ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΜΗΚΟΣ-ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ
19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΥΨΟΣ ΜΑΚΡΗ
20 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ 80 ΕΜΠ ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
21 ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΣΙΝΑΚΗΣ
22 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 Α.Ο.ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΗΚΟΣ-ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ 
23 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2006 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1200 Σ. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ
24 ΜΑΡΤΣΕΒ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 150 ΤΣΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
25 ΚΑΚΑΒΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 3000 ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
26 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2006 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 100 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
27 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3000 ΤΟΛΛΙΑΣ
28 ΧΟΛΕΒΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2000 Φ.Ε. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
29 ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2000 Φ.Ε. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
30 ΚΟΡΟΖΗ  ΟΥΡΑΝΙΑ 2006 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1000 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
31 ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 200 ΕΜΠ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
32 ΛΟΥΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2006 ΦΙΛΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 1200  ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Δ
33 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Μ.ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ
34 ΣΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΟ 2006 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π
35 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2006 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΥΨΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ
36 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2000 Φ.Ε. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ
37 ΣΥΝΟΔΑΚΗ ΖΕΜΠΟΥΛΙΑ 2006 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2000 Φ.Ε. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ
38 ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Σ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΥΜΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
39 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 200 ΣΚΑΠΕΤΗΣ Δ
40 ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 ΓΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ 80 ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
41 ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1200 Σ. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ
42 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ
43 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ 2007 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 200 ΕΜΠ ΜΠΕΚΡΗΣ
44 ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΜΑΡΙΑ 2007 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΥΨΟΣ ΞΥΔΩΝΑΣ
45 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Γ. Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΥΨΟΣ ΞΥΔΩΝΑΣ
46 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΦΙΛΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3000  ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Δ
47 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 80 Β. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ
48 ΓΚΕΚΑΣ  ΑΡΓΥΡΗΣ 2007 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΗΚΟΣ Β. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ
49 ΠΙΝΗΤΑ  ΣΟΦΙΑ 2007 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ Μ.ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ
50 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2007 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Μ.ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ
51 ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ Μ.ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ
52 ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΥΨΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ
53 ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 200 ΕΜΠ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ
54 ΖΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 150 ΣΚΑΠΕΤΗΣ Δ
55 ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ 2007 ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1200 ΣΚΑΠΕΤΗΣ Δ
56 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 200 ΕΜΠ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Ο
57 ΣΑΛΑΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3000 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Ο
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1500 ΚΑΡΡΕΣ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ
3 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Γ.Σ.ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3000 Φ.Ε. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2000 Φ.Ε. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
7 ΒΟΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ
9 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
10 ΔΡΑΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3000 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ  ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ 100 ΕΜΠ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 800 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
14 ΚΑΛΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΘΕΤΑ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
16 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 100 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
17 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΨΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ.
18 ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ
19 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΥΨΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΟΠΟΥ
20 ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ 400 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΜΗΚΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ
22 ΜΑΪΝΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3000 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ
23 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24 ΜΗΤΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ 100 ΕΜΠ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 ΜΩΥΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 Α.Γ.Σ.''ΑΝΑΤΟΛΗ'' Ν.ΙΩΝΙΑΣ 200 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ
26 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΩΜΑΝΟΣ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  
27 ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ ΦΑΤΙΑ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 400 ΜΑΝΙΑΤΗ
28 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 100 - 200 Μ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
29 ΠΑΠΑΧΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΊΤΗ 800 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ/ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ
30 ΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ 400 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31 ΣΥΡΑΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛ.ΧΩΡΙΟΥ 200 ΓΟΝΙΩΤΑΚΗΣ
32 ΦΛΩΡΟΥ  ΑΛΙΝΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
33 ΧΛΩΡΟΥ ΙΛΕΑΝΑ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 100 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
34 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
35 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 200 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
36 ΓΚΙΟΚΑ ΑΝΝΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2000 Φ.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
37 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2005 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ -ΑΤΦΑ ΣΥΝΘΕΤΑ ΤΟΜΑΡΑΣ Μ.
39 ΓΚΙΟΚΑ ΛΥΔΙΑ  2005 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ 4χλμ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
40 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2000 Φ.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
42 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ 3000 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
43 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2000 Φ.Ε. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ
44 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 110 ΕΜΠ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
45 ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ  ΑΣΠΑΣΙΑ 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΜΗΚΟΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46 ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 400 ΜΑΝΙΑΤΗ
47 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 200 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
48 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
49 ΜΑΛΑΪ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ 2005 Α.Γ.Σ.''ΑΝΑΤΟΛΗ'' Ν.ΙΩΝΙΑΣ 110 ΕΜΠ ΦΡΑΝΤΖΗΣ
50 ΜΑΝΔΑΡΑΚΑ ΣΟΥΖΑΝΑ 2005 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ 400 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
51 ΜΗΛΙΔΑΚΗΣ  ΑΡΗΣΤΕΙΔΗΣ 2005 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 200 Π. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ
52 ΜΠΟΙΝΤΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2005 Α.Γ.Σ.''ΑΝΑΤΟΛΗ'' Ν.ΙΩΝΙΑΣ 800 ΦΡΑΝΤΖΗΣ
54 ΜΩΡΑΪΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1500 Μ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
55 ΝΑΣΚΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2005 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3000 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ
56 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 1500 ΑΚΡΙΒΟΥ
57 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΑ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ
58 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΞΑΝΔΡΟΣ 2005 Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 400 ΕΜΠ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠ.
59 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΥΨΟΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ
60 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 400 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
61 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 800 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
62 ΣΟΥΛΤ ΑΙΝΕΙΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 400 ΕΜΠ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
63 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2005 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ -ΑΤΦΑ ΥΨΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ Μ.
64 ΣΥΝΕΣΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ 2000 Φ.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
66 ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 100 ΕΜΠ ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΑ ΖΩΗ
67 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΚΑΤΙΑ 2005 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΊΤΗ 400 ΕΜΠ ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ/ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ
68 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  ΗΛΙΑΝΑ 2005 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΊΤΗ 1500/3000 ΧΑΡΑΜΗΣ
69 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
70 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200 ΕΜΠ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΚΑΡΟΥΖΟΣ
71 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 200 ΕΜΠ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΚΑΡΟΥΖΟΣ
72 ΒΕΡΓΩΤΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 Γ.Σ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  1200 ΖΗΣΗ Μ
73 ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 150 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
74 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 80 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
75 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΗΚΟΣ ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ
76 ΔΑΒΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
77 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ 2006 Γ.Σ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  ΜΗΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Φ
79 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1000 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ
81 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ -ΑΤΦΑ 80 ΕΜΠ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.
82 ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2006 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 3000 ΖΩΡΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
83 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2006 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΜΗΚΟΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
84 ΚΑΡΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 1200 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
85 ΚΑΤΣΑΡΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
86 ΚΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ 150 ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
87 ΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2006 Α.Γ.Σ.''ΑΝΑΤΟΛΗ'' Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1200 ΦΡΑΝΤΖΗΣ
88 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1200 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ
89 ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2006 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΊΤΗ 400Μ/1200Μ ΔΑΓΚΛΗ
90 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ  ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 150 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
91 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
92 ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 80 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
93 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
94 ΜΕΞΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 1200 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
95 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΚΕΚΡΟΨ(ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ) 150 Κ.ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ
96 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2000 Φ.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
97 ΜΠΕΣΙΛΑ ΛΗΔΑ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΗΚΟΣ ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ
98 ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 80 ΕΜΠ ΚΑΡΟΥΖΟΣ
99 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 80 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
100 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 150 ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
101 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006 Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΨΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ.
102 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 2000 Φ.Ε. ΑΠΟΣΤΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
103 ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 100 ΕΜΠ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
104 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 80 Π. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ
105 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ  ΗΛΙΑΣ 2006 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
106 ΡΕΓΓΑ ΛΥΔΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
107 ΣΑΡΑΝΤΙΤΗ ΛΗΔΑ 2006 ΚΕΚΡΟΨ(ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ) 80 ΕΜΠ Κ.ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ
108 ΣΚΟΥΡΤΗΣ  ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ 150 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΑ ΖΩΗ
109 ΣΠΑΝΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1200 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
110 ΣΤΡΑΤΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  ΣΥΝΘΕΤΑ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ Δ
111 ΤΖΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΣ 2006 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΣΥΝΘΕΤΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
112 ΤΟΠΑΛΙΔΗ  ΤΕΡΕΖΑ 2006 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
113 ΤΣΙΜΠΡΕ ΙΑΚΩΒΟΣ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΚΟΣ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
114 ΧΙΣΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 150 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
115 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 200 ΕΜΠ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
116 ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2006 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 80 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
118 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ -ΑΤΦΑ ΜΗΚΟΣ ΣΕΡΕΛΗΣ Δ.
119 ΓΚΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 1200 ΑΠΟΣΤΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
120 ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΜΗΚΟΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
121 ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 4000 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
122 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 80 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
123 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1200 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
124 ΖΙΩΓΑ  ΙΩΑΝΝΑ 2007 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΊΤΗ 200 ΕΜΠ ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ/ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ
125 ΙΒΙΤΣ ΔΩΡΟΘΕΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 150 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
126 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Ε.Ο.Κ.Α. 200 ΕΜΠ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ
127 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 2007 Α.Γ.Σ.''ΑΝΑΤΟΛΗ'' Ν.ΙΩΝΙΑΣ 150 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ
128 ΚΕΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 Α.Γ.Σ.''ΑΝΑΤΟΛΗ'' Ν.ΙΩΝΙΑΣ 150 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ
129 ΚΟΝΤΑΞΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΚΟΣ ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
130 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 150 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
131 ΜΑΜΑ  ΕΛΕΝΗ 2007 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ ΜΗΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΙΟΣ
132 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΗΚΟΣ ΨΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ.
133 ΜΗΛΙΔΑΚΗΣ  ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 150 Π. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ
134 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 1200 ΖΩΡΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
135 ΜΠΙΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΑΓΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ-ΟΙΟΝ 2000 Φ.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
136 ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
137 ΜΠΟΥΡΗ  ΜΑΡΙΑ 2007 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ -ΑΤΦΑ ΥΨΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ Μ.
138 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 200 ΕΜΠ ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
139 ΝΟΤΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΜΗΚΟΣ-4ΠΛΟΥΝ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ
140 ΝΤΑΛΜΟΛΙΝ ΛΥΔΙΑ 2007 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ -ΑΤΦΑ 80 ΣΕΡΕΛΗΣ Δ.
141 ΠΑΝΤΟΣΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2007 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΊΤΗ 1200-3000 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ/ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ/ΔΑΓΚΛΗ
142 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
143 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 80 ΓΕΩΡΓΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
144 ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3000 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
145 ΠΕΠΟΝΟΥΛΑ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ  2007 Α.Σ. ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ -ΑΤΦΑ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΣΕΡΕΛΗΣ Δ.
146 ΣΑΛΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2000 Φ.Ε. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ
147 ΣΑΟΥΝΤ ΜΙΧΑΕΛΑ 2007 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΥΨΟΣ Μ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
149 ΣΑΡΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1200 Π. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ
150 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ-ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ  ΑΝΝΑ 2007 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2000 Φ.Ε. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ
151 ΤΣΕΛΙΚΑ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΗΝΕΥΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
152 ΦΛΟΥΤΑΚΟΥ ΝΕΛΛΥ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1200 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
153 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 2006 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 200 ΕΜΠ  
154 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ 2007 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1200 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ/ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ
ΕΑΣ  ΣΕΓΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ & ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α/Α EΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1500 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ
2 ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 400 ΤΣΙΜΕΝΗΣ
3 ΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2004 Α.Ο.Π.Φ. 200-400 ΝΤΕΚΑΪΛΟ Β.
4 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 100 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
5 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 100 ΣΕΡΕΛΗΣ
6 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 2004 ΓΕ ΠΟΡΟΥ 2000 Φ.Ε. Κ.ΓΚΙΩΝ
7 ΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 Α.Ο.Π.Φ. ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ Θ.
8 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΡΟΥΣΣΟΥ
9 ΜΑΝΑΒΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΦΤΙΑΡΑ ΠΩΛΙΝΑ
10 ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3000 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ
11 ΣΠΑΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
12 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
13 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΥΝΘΕΤΑ ΣΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
14 ΒΛΑΣΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2005 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2000 Φ.Ε. ΒΑΣ.ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ
15 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3000 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ
16 ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
17 ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ
18 ΖΑΒΕΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 Γ.Ο.Π ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 200 ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2005 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
20 ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΜΠΑΛΑΤΣΗ  ΓΕΩΡ
21 ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 400 ΒΑΣ.ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ
22 ΛΙΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΣΕΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23 ΛΙΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΥΨΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ
24 ΜΑΡΓΕΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΡΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
25 ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΡΟΥΣΣΟΥ
26 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2005 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 100 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
27 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΑΙΟΛΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΑΛΑΤΣΗ  ΓΕΩΡ
28 ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΡΟΥΣΣΟΥ
29 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΥΨΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ ΛΩΡΑ
30 ΠΕΣΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 100 ΣΕΡΕΛΗΣ
31 ΠΛΑΤΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 400 ΕΜΠ ΓΡΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
32 ΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Γ.Σ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 800 ΠΕΓΚΥ ΝΙΚΑ
33 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΨΟΣ ΚΟΚΚΟΤΗΣ
34 ΤΣΑΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
35 ΦΙΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2005 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ
36 ΑΪΒΑΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1200 ΠΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
37 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 - 150 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
38 ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 Α.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 80 - 150 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ-ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ
39 ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2006 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 200 ΕΜΠ ΓΡΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
40 ΒΑΡΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΣΕΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
41 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
42 ΓΙΑΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
43 ΓΟΥΖΟΥΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΝ. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ
44 ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ 2006 Γ.Σ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ
45 ΖΙΑΚΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 Α.Ο.Π.Φ. 80 - 150 ΝΤΕΚΑΪΛΟ Β.
46 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. ΜΗΚΟΣ-4ΠΛΟΥΝ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ
47 ΚΑΡΑΛΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
48 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 - 150 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
49 ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΛΗΝΑ 2006 Γ.Σ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ
50 ΚΙΣΙΓΙΑΝ ΕΛΙΖΑ 2006 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΦΤΙΑΡΑ ΠΩΛΙΝΑ
51 ΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150 ΠΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
52 ΚΟΛΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
53 ΚΟΜΝΗΝΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ 2006 Γ.Σ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 150 ΒΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
54 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
55 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ
56 ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 200 ΕΜΠ ΤΣΙΜΕΝΗΣ
57 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ ΣΦΑΙΡΑ-ΔΙΣΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
58 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2006 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
59 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 80 - 150 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΚΑΡΟΛ
60 ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2006 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 80 ΒΑΣ.ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ
61 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΗΚΟΣ - 100Μ ΕΜΠ ΣΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
62 ΜΟΥΤΑ ΑΘΗΝΑ 2006 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. 80 ΕΜΠ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ
63 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΝΑΗ 2006 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝ. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ
64 ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
65 ΡΟΥΛΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2006 Γ.Σ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1200-1500 ΠΕΓΚΥ ΝΙΚΑ
66 ΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ-ΦΑΝΗ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150Μ - 200 ΠΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
67 ΣΚΑΡΚΟΥ  ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2006 Α.Ο.Π.Φ. 3000 ΧΑΡΑΜΗΣ Π.
68 ΣΧΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 80 ΕΜΠ ΓΡΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
69 ΤΕΛΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 Γ.Σ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΟΜΙΚΟΣ
70 ΤΟΥΡΛΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2006 ΑΙΟΛΟΣ 80 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΜΑ
71 ΤΣΙΑΛΤΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2006 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
72 ΤΣΙΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 - 150 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
73 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2006 Α.Ο.Π.Φ. 80 - 100m ΕΜΠ ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ Θ.
74 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150 ΠΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
75 ΑΜΠΑΔΑ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 150 ΣΕΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
76 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3000 ΚΕΦΑΛΑ
77 ΒΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΡΙΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
78 ΒΑΧΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 Α.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1200-1500 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ-ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ
79 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ  ΕΥΔΟΞΙΑ 2007 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1200 ΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
80 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2007 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 - 150 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
81 ΖΑΜΠΑΖΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2007 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1200 ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
82 ΚΑΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3000 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
83 ΚΟΥΜΑΡΤΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 ΑΙΟΛΟΣ 150 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΜΑ
84 ΚΟΥΠΛΟΥ  ΕΥΣΤΑΡΤΙΑ 2007 Γ.Σ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 150 ΒΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
85 ΚΟΥΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΑΝΝΑ 2007 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 80 ΒΑΣ.ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ
86 ΜΑΛΛΙΟΥ  ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2007 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 80 ΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
87 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΟΣ ΤΣΑΓΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
88 ΜΗΛΙΩΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΗΚΟΣ - 80Μ ΕΜΠ ΣΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
89 ΜΠΟΥΓΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 2007 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2000 Φ.Ε. ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
90 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2007 ΑΙΟΛΟΣ 80 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΜΑ
91 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 80 - 150 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ
92 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΛΥΔΙΑ 2007 Α.Ο.Π.Φ. 80 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ Θ.
93 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ  ΑΡΕΤΗ 2007 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1500 - 2000Μ ΦΕ ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΑΝΟΣ
94 ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΛΥΔΙΑ 2007 Γ.Σ.ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 80 ΒΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
95 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΦΑΙΡΑ-ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
96 ΣΤΑΜΠΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ ΥΨΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
97 ΣΤΥΛΙΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ 2007 ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΤΣΑΓΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
98 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Π.Ο. 80 ΕΜΠ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ
OSense O-Sense