φωτογραφία: eurokinissi

Στην πόλη της Καλαμάτας  έγιναν για μία ακόμη χρονιά οι αγώνες "Παπαφλέσσεια 2020", που διοργανώνει ο Μεσσηνιακός ΓΣ, με τον Δήμο Καλαμάτας και σε συνεργασία με τον ΣΕΓΑΣ.

 Αποτελέσματα

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  10.11  ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ            02/08/1997
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,8
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 11.00  
2   ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 11.04  
3   ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 11.26  
               
B΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,3
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΓΡΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 2 10.65  
2   ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4 10.75  
3   ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 10.76  
               
G΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,1
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 10.62  
2   ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2 10.64  
3   ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 10.65  
100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  10.11  ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ            02/08/1997
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (3)   ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 10.62
2 (3)   ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2 10.64
3 (3)   ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 10.65
1 (2)   ΓΡΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 2 10.65
2 (2)   ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4 10.75
3 (2)   ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 10.76
1 (1)   ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 11.00
2 (1)   ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 11.04
3 (1)   ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 11.26
             

100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  10.83  ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ            22/08/1999
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,5
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 13.04  
2   ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.14  
3   ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 13.59  
               
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +1,3
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3 12.21  
2   ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5 12.33  
3   ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 12.65  
               
Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,6
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  1994 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 11.66  
2   ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 12.15  
3   ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6 12.48  
100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  10.83  ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ            22/08/1999
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (3)   ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  1994 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 11.66
2 (3)   ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 12.15
1 (2)   ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3 12.21
2 (2)   ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5 12.33
3 (3)   ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6 12.48
3 (2)   ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 12.65
1 (1)   ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 13.04
2 (1)   ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.14
3 (1)   ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 13.59
             

100Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  12.64    ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       06/08/1992
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -1,5
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 13.50  
2   ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2 14.89  
3   ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 6 15.13  
               
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ:-1,1
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4 15.53  
               
100Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  12.64    ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       06/08/1992
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (1)   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 13.50  
2 (1)   ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2 14.89  
3 (1)   ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 6 15.13  
1 (2)   ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4 15.53  
               

                     
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  7.03  ΞΑΝΘΟΥ ΝΙΚΗ    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ            18/08/1997
SB: 6,59 μ. (1,9) Παπαχρήστου (ΑΟ Κάλλιστος), Κεφαλλονιά 11/5  
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ  
1     ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΕΛΛ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.35 -0,3  
2     ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.29 -0,5  
3     ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.97 -0,7  
4     ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΛΛ ΑΕΚ 5.91 -0,3  
5     ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΕΛΛ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.70 -0,8  
6     ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΔΗΜΗ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.59 -0,6  
7     ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.52 -0,4  
8     ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΛΛ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5.35 +0,3  
 -      ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΕΛΛ Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ A    

400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 (1)   ΕΛΛ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994   ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4 53.85    
2 (1)   ΕΛΛ ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995   ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 54.55    
3 (1)   ΕΛΛ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 56.93    
1 (2)     ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997   ΑΕΚ 4 1:00.41    
2 (2)     ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999   ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 6 1:03.68    

800Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 1:45.00    ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1972      ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ      13/08/1997  
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ
1   ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΕΛΛ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   1:50.55  
2   ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   1:51.35  
3   ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ   1:53.29  
4   ΜΕΪΝΤΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 ΕΛΛ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ   1:56.50  
5   ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ   1:57.49  
6   ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   2¨03.64  
    ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2002 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ   DNF  

800Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  1:59.79 ΠΑΠΑΔΟΛΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ    14/06/2005
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1     ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2002 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ   2¨06.64    
2     ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΕΛΛ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   2¨08.76    
3     ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   2¨09.43    
4     ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   2¨09.58    
5 ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΕΛΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2¨11.74
6     ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΛΛ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ   2¨15.91  
7     ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΕΛΛ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   2¨16.05    
 -      ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ   DNF    

200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  22.67  ΚΟΦΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ      16/06/1996
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1 (1)     ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 24.71    
2 (1)     ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 25.09    
1 (2)   ΕΛΛ ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 6 25.12    
2 (2)   ΕΛΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 26.42    
3 (1)     ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 27.59    
 -    ΕΛΛ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  1994 ΕΛΛ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 DNS    

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 4.91 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ        06/08/2017
  ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ      
1   ΕΛΛ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ 1986   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.40      
2   ΕΛΛ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.16      
3   ΕΛΛ ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1995   ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.11      
4   ΕΛΛ ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990   ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.86      
5   ΕΛΛ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ - ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996   ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.71      
6   ΕΛΛ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1991   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.51      
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 4.91 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ        06/08/2017
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑ 3.51 3.71 3.86 4.01 4.06 4.11 4.16
1     ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ P P P P P P P
    4.21 4.26 4.40 4.65
        P P XXO XXX      
2     ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ P P O O P P O
    4.21 4.26
        P XXX        
3   ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ P P P O P O P
    4.21
        XXX          
4     ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ P XXO O XXX    
   
                   
5     ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ - ΚΛΕΟΝΙΚΗ P XO XXX      
   
                     
6     ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ O XXX        
   
                     

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
NR:  8.66  ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ            02/06/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ  
1   ΕΛΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1996   ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8.06 +0,6    
2   ΕΛΛ ΜΑΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999   ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 7.45 +0,4    
3   ΕΛΛ ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994   ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.38 +1,1    
4   ΕΛΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997   ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.34 +0,4    
5   ΕΛΛ ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999   ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 7.06 +0,0    
6   ΕΛΛ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.97 +0,6    
7   ΕΛΛ ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993   ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.78 +0,1    
8   ΕΛΛ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001   ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 6.62 -0,1    
9   ΕΛΛ ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004   ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.69 +0,8    
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (ATTEMPTS)
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑ 1   2 3 4 5 6
1   ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡΑΣ 7.51 8.06 Α 7.59 7.85 7.74
        +0,4   +0,6   +0,3 +0,4 +0,4
2     ΜΑΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α   Α 7.14 7.31 7.45 7.45
              -0,7 +0,1 +0,4 +0,4
3     ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7.38   Α 7.15 7.14 7.38 Α
        +1,1     +0,1 +0,3 +0,8
4     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α   Α 6.96 Α 7.13 7.34
              -0,4   +0,3 +0,4
5     ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α   7.06 6.77 Α Α 7.05
            +0,0 +0,5     +0,4
6     ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6.97   Α 6.51 Α 6.76 6.89
        +0,6     -0,2   +0,3 +0,4
7   ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 6.58 6.57 6.76 6.72 6.74 6.78
        +0,1   -0,3 +0,3 +0,3 +0,4 +0,1
8     ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α   6.06 Α 6.62 Α 6.30
            -0,2   -0,10   +0,4
9     ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5.68   5.23 4.97    
        +0,8   +0,0 +0,0    

200Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  19.85  ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            09/08/2002
                   
A΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,2
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1     ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 22.42    
2     ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2 22.84    
3     ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4 23.44    
                     
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,4
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1     ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6 21.43    
2     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΕΛΛ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ                4 21.82    
3     ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 23.71    
                     
Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,1
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1     ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 21.52    
2     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 21.56    
3     ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 21.84    
                     
Δ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,2
ΘΕΣΗ   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1     ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4 21.28    
2     ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 21.59    
3     ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 21.91    
NR:  19.85  ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            09/08/2002
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (4)     ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4 21.28    
1 (2)     ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6 21.43    
1 (3)     ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 21.52    
2 (3)     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 21.56    
2 (4)     ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 21.59    
2 (2)     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΕΛΛ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ                4 21.82    
3 (3)     ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 21.84    
3 (4)     ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 21.91    
1 (1)     ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 22.42    
2 (1)     ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2 22.84    
3 (1)     ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4 23.44    
3 (2)     ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 23.71    
                   
OSense O-Sense