Σε εξέλιξη είναι στη Καλαμάτα το διεθνές μίτινγκ Παπαφλέσσεια.

Δείτε αποτελέσματα

100 μ. Γυναικών Α΄σειρά ΑΝΕΜΟΣ: -0,9
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   206 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΕΛΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 5 12.21  
2   205 ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΕΛΛ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 4 12.33  
3   225 ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.63  
4   208 ΜΑΧΑΙΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 3 14.03  
      ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2003 ΕΛΛ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΕΣΟΛΛΟΓΓΙΟΥ 3 DNS  
      ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΛΛ Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 2 DNS  
                   
100 μ. Γυναικών Β΄σειρά  ΑΝΕΜΟΣ:-0,7
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   204 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  1994 ΕΛΛ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 11.55  
2   216 TOTH ALEXANDRA 1995 AUT AUSTRIA 5 11.75  
3   214 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6 12.01  
4   215 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2 12.04  
5   219 ΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3 12.21  
                   

100 μ. Ανδρών Α΄σειρα ΑΝΕΜΟΣ: +1,2
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   106 ΝΓΚΟΜΠΕΧ ΚΟΛΛΙΝΣ 1996 ΕΛΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4 10.81
2   109 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΕΛΛ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2 10.88
3   101 ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 3 11.01
4   111 ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤ 1994 ΕΛΛ ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 6 11.10
5   108 PORTER BILL 1990 GBR GIBRALTAR 5 11.20
6   105 ΤΣΑΚΠΙΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1 12.03
100 μ. Ανδρών Β΄σειρά ΑΝΕΜΟΣ: +0,8
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   104 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 10.41
2   102 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3 10.42
3   110 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 5 10.62
4   113 IVANOV ANTONIO 1999 BUL BULGARIA 6 10.64
 -    103 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΕΛΛ ΟΦΗ 2 DQ

400 μ. εμπ. Γυναικών
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   235 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4 58.88
2   236 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5 59.30
3   237 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1998 ΕΛΛ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 2 59.89
4   228 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΕΛΛ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3 59.98
      TKACHUK VIKTORIYA 1994 UKR UKRAINE 6 DNS
                 

Μήκος Γυναικών
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1   209 CARSON SAVANNAH 1995 USA USA 6.38 +0,4
2   213 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.37 -0,2
3   203 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.34 +1,5
4   201 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΕΛΛ Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ 6.01 +0,0
5   224 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 6.01 +0,8
6   207 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1995 ΕΛΛ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.99 +3,4
7   211 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΔΗΜΗ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.92 +1,1
8   202 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 1998 CYP ΚΥΠΡΟΣ 5.69 -0,8
9   210 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΕΛΛ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.57 +0,9

400 μ. εμπ. Ανδρών
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   122 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 51.06
2   123 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΕΛΛ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5 51.61
3   121 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 52.02
4   128 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1999 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3 52.49
5   141 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 1992 CYP ΚΥΠΡΟΣ 2 54.08
6   136 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1 54.44
                 

Ακοντισμός Γυναικών
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ
1   221 ΓΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ   50.73  
2   230 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2000 ΕΛΛ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ 46.96  
3   223 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 ΕΛΛ ΟΦΗ   46.92  
4   212 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΕΛΛ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ   46.81  
5   229 ΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1992 ΕΛΛ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ 43.00  
6   222 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ 1997 ΕΛΛ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   38.70  
7   220 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΕΛΛ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ   37.28  
8   217 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ 2001 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ   35.12  

1.500 μ. Γυναικών
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ
1   238 BELLO ELENA 1997 ITA ITA   4.17.99
2   248 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΕΛΛ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   4.20.93
3   239 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 1995 ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ   4.32.23
4   246 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΕΛΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ   4.34.43
5   244 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   4.36.79
    249 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   DNF

Ακοντισμός Ανδρών
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   147 ΧΡΗΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 68.40
2   144 ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1990 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65.73
3   152 ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 64.90
4   145 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΕΛΛ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΝΙΚΑΙΑΣ 43.63

1.500 μ. Ανδρών
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ   ΕΠΙΔΟΣΗ
1   146 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΕΛΛ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ   3.43.49
2   150 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   3.48.68
3   137 ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   3.50.25
4   151 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1990 ΕΛΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ   3.56.21
5   148 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΚΥΠΡΟΣ   3.56.62
6   143 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΕΛΛ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ   4.00.24
7   138 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΕΛΛ ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   4.03.45
    139 ΑΫΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   DNF
    120 MOHAD ABDIKADAR SHEIKH ALI 1993 ITA ITA   DNF
    149 ΑL-ELAYAWI 1995 IRQ IRQ   DNF

200 μ. Γυναικών Α΄σειρά ΑΝΕΜΟΣ:+0,5
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   243 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 24.91
2   214 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5 25.05
3   247 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 6 25.46
4   252 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 4 26.64
5   253 ΣΟΥΛΕ"ΪΜΕΖΗ ΝΙΚΗ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 1 27.73
6   251 ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 27.96
                 
200 μ. Γυναικών Β΄σειρά ΑΝΕΜΟΣ:-0,6
ΘΕΣΗ   BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   250 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΕΛΛ ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4 24.47
2   245 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3 24.51
3   240 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΕΛΛ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ 6 24.60
4   242 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5 24.92
5   241 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2 25.19
                 

200 μ. Ανδρών Α΄σειρά ΑΝΕΜΟΣ: -0,4
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   125 ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5 21.84
2   109 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΕΛΛ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6 21.94
3   131 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 ΕΛΛ ΟΦΗ 4 22.20
4   154 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 2 22.62
5   126 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 22.67
6   130 ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΕΛΛ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1 22.77
                 
200 μ. Ανδρών Β΄σειρά ΑΝΕΜΟΣ: +0,9
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1   113 IVANOV ANTONIO 1999 BUL BULGARIA 4 21.13
2   153 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΛΛ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 3 21.41
3   103 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΕΛΛ ΟΦΗ 2 21.48
4   156 ΚΑΪΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΕΛΛ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6 22.02
5   108 PORTER BILL 1990 GBR GIBRALTAR 1 22.62
    155 ΤΡΥΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5 DNF

Μήκος Ανδρών
ΘΕΣΗ   BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1   134 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 ΕΛΛ ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 7.86 +0,3
2   119 OJIAKU KEVIN 1989 ITA ITALY 7.77 +1,3
3   132 ΜΑΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΕΛΛ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 7.70 -0,2
4   129 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΕΛΛ ΑΕΚ 7.68 +0,2
5   133 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.66 +1,4
6   135 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1997 ΕΛΛ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 7.20 -0,4
7   142 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 CYP ΚΥΠΡΟΣ 7.18 +1,1
8   124 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.85 +1,1
9   140 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.65 +1,2
10   116 ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6.58 +2,0
OSense O-Sense