Στη Θεσσαλονίκη διεεξάγεται σήμερα το 5ο Χειμερινό Κύπελλο ρίψεων με τη συμμετοχή αθλητών όλων των κατηγοριών.

Δείτε τα αποτελέσματα

11 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ. Α Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996 312338 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 50.59
2 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ 1999 321039 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 48.35
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 307756 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 47.16
4 ΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 287815 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 44.95
5 ΤΖΗΜΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΕΡΣΕΑΣ 1995 364201 Α.Ο ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44.91
6 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 42.95
7 ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1996 310328 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 41.13
8 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ 1998 324314 Γ.Σ.  ΒΟΛΟΥ 40.75
9 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 269904 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 39.90
10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1996 344697 Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 36.48
11 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999 357510 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 36.40
12 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989 342976 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ "Ο ΜΑΚΕΔΩΝ" 35.85
13 ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 326229 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 35.75
ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 243312 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΑΚΥΡΟΣ

12 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ K20 2000-2001
α/α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ. Α Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 329453 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 39.97
2 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000 320570 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 38.80
3 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001 374971 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 37.50
4 ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 368081 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 30.85
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991   ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 54.34
2 ΒΟΪΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1996   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 38.71
3 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΣΚΕΥΗ 1994   ΚΥΠΡΟΣ 38.64
4 ΠΑΡΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997   Ο.Π.Θ. 37.06
5 ΜΑΝΤΟΥΔΗ  ΖΩΗ 1994   Γ.Σ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 31.09

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ K20 2000-2001
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 2001   ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 46.34
2 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 45.40
3 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002   ΑΟ ΚΥΔΩΝ 38.59
4 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2001   Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 36.31

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ  55.58
2 ΓΚΟΥΛΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003   Α.Σ ΠΑΟΚ 54.78
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 51.23
4 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 48.46
5 ΧΑΡΙΡΙ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2004   ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 46.06
6 ΚΑΣΤΑΝΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2002   Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 45.01
7 ΑΤΖΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΔΩΝΙΣ 2003   Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 44.70
8 ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 34.14
9 ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 30.29
10 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 26.60

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ K20 2000-2001
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΟΜΑΣΗΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ 2001   ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ 14.77
2 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000   ΑΟ ΚΥΔΩΝ 13.96
3 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000   ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 12.84
4 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 12.19

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.77
2 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 18.55
3 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 16.90
4 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1998   ΑΟ ΚΥΔΩΝ 16.40
5 ΣΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1981   Α.Ο ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.20
6 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.04
7 ΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995   ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.96
8 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 12.28
9 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989   Γ.Σ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 12.10
10 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1999   ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 12.02
11 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.87

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ K20 2000-2001
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΣΜΙΔΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 58.65
2 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ  2001   ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 49.21
3 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 45.43

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ό ΖΕΥΣ΄΄ 48.10
2 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΩΛΙΝΑ 1997   ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 43.28
3 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 41.57
4 ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 41.22
5 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ''ΛΗΜΝΟΣ'' 40.03
6 ΚΩΤΣΑΡΗ - ΣΗΒΑ  ΦΩΤΕΙΝΗ  1999   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 39.22

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 44.50
2 ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002   Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 38.90
3 ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2002   Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 35.37
4 ΚΑΤΑΡΤΖΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 33.72
5 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 33.10
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 29.50
7 ΚΑΖΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 2003   Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 26.18
8 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΙΑΝΗ 2002   ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 22.75

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ 1994   Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 76.63
2 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π 69.30
3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 68.40
4 ΜΠΕΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 61.74
5 GOSPODINOV ZHIVKO 1989   BUL 58.53
6 ΜΑΡΚΑΚΗΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ  1999   Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.23
7 ΚΕΣΙΔΗΣ  ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1994   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ - ΚΙΛΚΙΣ 47.77

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ K20 2000-2001
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 DIMITROV STOYAN 2001   BUL 63.80
2 ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 62.64
3 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2001   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 48.19

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ''ΛΗΜΝΟΣ'' 14.06
2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998   ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ 13.90
3 ΜΑΝΤΟΥΔΗ  ΖΩΗ 1994   Γ.Σ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 11.53
4 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.14
5 ΣΤΕΦΑΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ 1992   Γ.Ε.  ΝΑΟΥΣΑΣ 10.73
6 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998   ΟΚΑΚ 10.67
7 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ  ΕΙΡΗΝΗ 1995   ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 9.21

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ K20 2000-2001
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000   ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 15.03
2 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.82
3 ΠΑΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2001   Ο.Π.Θ. 10.12
4 ΣΑΪΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000   Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 9.88

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΦΗΒΩΝ K20 2000-2001
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2000   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 63.25
2 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ   ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001   Ο.Φ.  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 62.21
3 ΒΟΥΛΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2001   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 57.22
4 ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 51.18
5 ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ 2000   Σ.Κ.Α. ΔΡΑΜΑΣ 45.76
6 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 43.35

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΗΛΤΣΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1981   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π 67.54
2 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π 66.66
3 ΚΟΛΩΝΙΑΣ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1996   Ο.Π.Θ. 62.27
4 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 57.70
5 ΒΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ 1997   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 55.52
6 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 54.70
7 ΤΖΙΜΑΣ  ΒΥΡΩΝ 1999   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 51.56
8 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 1996   Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 45.58
9 ΚΙΑΦΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ 1993   ΑΕΚ 42.28
10 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  1980   ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑ 38.77
11 ΜΠΟΖΙΝΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ 1999   Γ.Σ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ 28.23

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005   Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 56.47
2 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 56.19
3 ΓΩΓΟΥΛΗ  ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ 2003   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ό ΖΕΥΣ΄΄ 54.50
4 ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 50.36
5 ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2003   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 47.08
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 43.09
7 ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 41.97
8 ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΣΑΒΙΝΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 41.92
9 ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003   ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ 29.35
  ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. ΑΚΥΡΗ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1999 & ΜΕΓΑΛ
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985   ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 53.61
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997   Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ ΄93 48.46
3 ΚΟΚΚΑΛΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997   ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ό ΖΕΥΣ΄΄ 47.22
4 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 38.01
5 ΓΙΑΝΝΟΥΚΚΟΥ  ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 1999   Ο.Π.Θ. 34.04
6 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ  ΕΙΡΗΝΗ 1995   ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 31.66
7 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998   ΟΚΑΚ 31.62
8 ΣΤΕΦΑΝΗ  ΙΩΑΝΝΑ 1992   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 31.44
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ K20 2000-2001
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 56.94
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000   Σ.Κ.Α. ΔΡΑΜΑΣ 42.65
3 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001   ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 39.25
4 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΦΩΤΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ  2000   Ο.Π.Θ. 33.01
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ  K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ANDREEV VALENTIN 2002   BUL 77.81
2 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002   Γ.Α.Σ. ΒΙΣΑΛΤΗΣ 76.55
3 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ  2002   Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 72.37
4 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003   ΑΕΚ 71.10
5 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2003   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ - ΚΙΛΚΙΣ 61.55
6 ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 56.42
7 ΕΚΛΕΚΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002   Γ.Α.Σ. ΒΙΣΑΛΤΗΣ 54.10
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΙΒΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Α.Ε. ΜΕΣ. ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 53.01
9 ΚΡΙΤΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 2003   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 52.92
10 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2002   Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ - ΚΙΛΚΙΣ 49.50
11 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 45.94
12 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 44.21

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 15.87
2 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.85
3 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.59
4 ΔΟΜΑΣΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2004   ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ 11.98
5 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 11.84
6 ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.93
7 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ 2003   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 10.68
8 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 10.42
9 ΑΠΙΚΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2004   Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 10.41
10 ΠΑΝΤΖΙΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 2004   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 10.27

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 57.35
2 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 51.69
3 ΠΑΥΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003   ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 48.56
4 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 47.03
5 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002   Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 43.15
6 IVANOV MARIN 2002   BUL 42.18
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2002   Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 39.60
8 ΛΕΩΝΩΒ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2002   ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ  37.42
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003   ΓΣ  ΒΟΛΟΥ 34.85
10 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 30.50

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17.88
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΙΒΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Α.Ε. ΜΕΣ. ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 16.04
3 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 15.51
4 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003   ΑΟ ΚΥΔΩΝ 15.33
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002   ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν. ΚΑΒΑΛΑΣ 14.88
6 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002   ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.56
7 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003   Α.Ο ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30
8 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003   ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 13.86
9 ΠΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003   ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 13.63
10 ΚΑΣΤΑΝΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2002   Α.Σ.ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 13.39
11 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003   AO ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13.38
12 ΝΙΚΟΛΛΙ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2004   Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 11.42

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ K18 2002-2003-2004-2005
  ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ.   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003   Ο.Π.Θ. 38.61
2 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 37.31
3 ΤΣΙΑΚΙΡΗ  ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓ 2003   ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 35.72
4 ΜΠΡΑΧΙΜΙ ΟΡΚΙΤΑ 2003   ΓΣ ΒΟΛΟΥ 33.12
5 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003   Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 32.80
6 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004   ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ. 32.43
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005   Μ.Γ.Σ.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 28.12
8 ΤΟΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002   ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 26.60
9 ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 24.65
OSense O-Sense