ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ
Εθνικός προπονητής Α/Γ: Γιάννης Κουτσιώρας
Εθνικός προπονητής Κ20: Χρήστος Μελέτογλου
Εθνικός προπονητής Κ18: Αποστόλης Αποστολόπουλο

Τεχνικός Διευθυντής Αγώνων
Ανδρέας Γκόγκας

Συντονιστές Κέντρων
ΟΑΚΑ/Ομοσπονδιακός τεχνικός: Γιώργος Πομάσκι
Κέντρου Υψηλού Αθλητισμού Β. Ελλάδας: Χρήστος Χρυστοστομίδης
Αγίος Κοσμάς: Δημήτρης Χαλβατζάρας

Τεχνικοί Ανάπτυξης
Μάρκος Καλούδης
Στέφανος Ματάκης
Χρήστος Χατζηβασιλείου
Βασίλης Πλάτωνας

Αγώνες δρόμου και βουνού
Τεχνικός σύμβουλο: Άγγελος Προβατάς
Τεχνικός σύμβουλος: Παναγιώτης Παπούλιας

Τεχνικός σύμβουλος/kids athletics: Νίκη Γκαβερα

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΜΕΑΣ

Αθλητές

1

Μίτσελ Κρίερ

ΑΛΜΑΤΑ/ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Στεφανίδη

2

Γιώργος Πομάσκι

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΟΑΚΑ/ΑΛΜΑΤΑ

Τεντόγλου,  Μαντζουρογιάννης

3

Δημήτρης Κυτέας

ΑΛΜΑΤΑ-ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Φιλιππίδης

4

Ανδρέας Τσώνης

ΑΛΜΑΤΑ-ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Κυριακοπούλου, Καραλής

5

Γιώργος Τσούγκος

ΑΛΜΑΤΑ-ΥΨΟΣ

Μπανιώτης, Μπόφτσης, Μέρλος, Δόση

6

Κώστας Ηλίας

ΣΠΡΙΝΤ

Μπελιμπασάκη, Δριτσας, Κιάφα, Γάτου, Πολίτη, Τριβυζάς

7

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

ΡΙΨΕΙΣ

Αναστασάκης,  Αναγνωστοπούλου

8

Δημήτρης Βασιλικός

ΑΛΜΑΤΑ

Παπαχρήστου, Πανταζής, Παπαδόπουλος, Μανδηλαράς

9

Ιωάννα Σιώμου

ΕΜΠΟΔΙΑ

Γκούσιν, Καραγιάννη, Ρέτζιου

10

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

ΣΚΥΤΑΛΕΣ

Νυφαντόπουλος, Νάκος, Δουκατέλης, Γρύλλου

11

Μανώλης Καραγιάννης

ΑΛΜΑΤΑ

Πόλακ, Βαγενά, Ποστίκα

12

Δημήτρης Θεοδωρίδης

ΑΝΤΟΧΗ

Γκούρλιας, Μαλτέζος

13

Παναγιώτης Γερακός

ΑΝΤΟΧΗ

Τάσσης, Καλλίας, Πετρουλάκη

14

Μιχάλης Αναγνώστου

ΑΝΤΟΧΗ

Αναστασίου, Σάκης, Πανοπούλου, Δεληγιάννη

15

Ναπολέων Κεφαλόπουλος

ΒΑΔΗΝ

Κουρκουτσάκη, Αλικανιώτη

16

Δέσποινα Πάκου

ΣΥΝΘΕΤΑ

Τσουκαλά, Κουτσούκη

17

Νίκος Στυλιανίδης

ΑΛΜΑΤΑ

Μονόπωλης, Ζαχαρούδη, Στυλιανίδης, Σαράκης

18

Μάκης Πάντος

ΑΛΜΑΤΑ

Κολοκυθά, Αργυρόπουλος, Ντούση, Ιωάννου

19

Παναγιώτης Τσακλής

ΡΙΨΕΙΣ

Αραμπατζή, Κολώνιας, Ευθαλιάδης

20

Κώστας Χήτας

ΣΠΡΙΝΤ-ΕΜΠΟΔΙΑ

Παππάς, Καραγιάννη, Κουτσαλιάρη

21

Γιώργος Μποτσκαριώβ

ΡΙΨΕΙΣ

Μουζενίδης, Λατιφλάρι, Τζένγκο, Ντραγκομίροβα, Κεσίδη

22

Κωστής Παπαμαρκάκης

ΡΙΨΕΙΣ

Φραντζεσκάκης, Ντουσάκης, Τζατζιμάκη

23

Παύλος Σκορδίλης

ΑΛΜΑΤΑ

Καρύδη

24

Κώστας Κοροσίδης

ΡΙΨΕΙΣ

Κοροσίδου, Κοσμίδου

25

Θανάσης Δεληγιάννης

ΒΑΔΗΝ

Ντρισμπιωτη, Τσαμουδάκης

26

Μιχάλης Γωνιωτάκης

ΣΠΡΙΝΤ

Ξενιδάκης, Κανάκη

27

Νίκος Μαντζόλης

ΣΠΡΙΝΤ

Χατζηπουργάνη, Κωνσταντινίδου

28

Νίκος Κελεπούρης

ΒΑΔΗΝ

Κελεπούρης, Ιωαννίδου, Κουτσούκης

29

Γρηγόρης Κόντός 

ΒΑΔΗΝ

Φιάσκα

30

Λευτέρης Ραφαιλάκης

ΑΝΤΟΧΗ

Ραφαιλάκη

31

Κώστας Κοτσίδης

ΣΠΡΙΝΤ

Σαμάνη

32

Σάββα Κούμπουρας

ΑΝΤΟΧΗ

Αναγνώστου

33

Ντίνα Μπορνιβέλη

ΒΑΔΗΝ

Μακρή, Μουρτά

34

Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος

ΑΛΜΑΤΑ

Ζάκκα, Βασιλακάκος

35

Γιάννης Δόνδωρος

ΡΙΨΕΙΣ

Μαγκούλια

OSense O-Sense