Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν τις δυνατότητές σας στη χρήση του ιστοτόπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Παρακαλώ πατήστε στο κουμπί παρακάτω:

Εκτύπωση

Οι κατηγορίες σχεδιασμού της νέας χρονιάς

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ
       ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ ΜΗΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ  8.60 1η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
2 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΙΤΣΕΛ ΚΡΙΕΡ 4.80 4η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
3 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 5.80 4η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗ 4.70 8η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
5 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 20ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:31.24 8η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ 14,60 μ. (i) 9η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
  ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1 ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  4.72 5η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 
2 ΤΣΙΑΜΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΗΣ 17.12 (3,0) 7η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ 
3 ΚΑΡΥΔΗ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ  14.19 2η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
4 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ 19.92 3η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
5 ΤΖΕΝΚΟ  ΕΛΙΝΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ  61.64 1η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ20
6 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ 76.44 2η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
7 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 800 Μ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2.04.37 3η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
8 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ 77.68 2η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
9 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΤΕΑΣ 5.50 24η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
10 ΦΥΛΤΙΣΑΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 35ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2.55.10 2η ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΔΗΝ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 35ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2.57.29 2η ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΔΗΝ
12 ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΦΗ 35ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 3.12.07 2η ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΔΗΝ
  ΤΡΙΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΥΨΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1.87 11η  ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
2 ΖΗΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 60 Μ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ 6.67 12ος  ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 7.62 11ος ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
4 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 60 Μ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 7.29 11η  ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
5 ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 400 ΕΜΠ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 57.01 3η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
6 ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69.76 3η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
7 ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ 16.20 5η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
8 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 78.22 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
9 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 20ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1.36.40 7η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
10 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
11 ΖΙΩΓΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ 74.35 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
12 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
13 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΘΥΜΙΟΣ ΒΕΡΓΟΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
14 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ 52.34 4η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
15 ΜΙΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 4Χ100 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
16 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ 15.67 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 4Χ100 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΡΑΚΑ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
18 ΡΕΤΣΑ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΥΜΕΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 4.15 4η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
19 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΔΙΣΚΟ ΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 55.34 5η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
20 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 59.87 31η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
21 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74.58 32η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
22 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ 16.73 32η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
23 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΥΨΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΩΜΟΥ 1.91 35η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
24 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20000 Μ ΒΑΔΗΝ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1.32.24 30η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
25 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 110 ΕΜΠ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΡΟΛΛΑΣ 13.63 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α. 
26 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 100 ΕΜΠ ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΩΜΟΥ 13.06 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α. 
27 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ   3.51.03 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α. 
28 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 400 M   52.89 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α. 
  ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100   39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 4Χ100 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ 39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
3 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 4Χ100 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΗΚΟΣ 44.05 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
4 ΔΑΛΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 44.05 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
5 ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 4Χ100 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 44.05 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
6 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 4Χ400 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 3.32.90 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
7 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΤΟΣ 6.33 6η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
8 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3.000 Μ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΡΕΣ 9.13.75 5η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
9 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
10 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 4Χ400 ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 3.32.90 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
11 ΤΡΥΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
12 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 4Χ400 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΗΚΟΣ 3.32.90 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 4.37 11η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
14 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 10.000Μ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 29.36.98 9η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 4Χ100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
16 ΑΝΘΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
17 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΥΨΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΟΣΗΣ 1,85 12η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
18 ΜΑΛΤΑΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΥΨΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1.82 9η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
19 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68.75 12η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
20 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
21 ΡΙΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 5.35 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
22 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4Χ100 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
23 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 4Χ100   45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
24 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10 Χ.ΒΑΔΗΝ ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 49.05 9η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
25 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΙΑΝΝΗ ΦΡΑΓΚΟΓΛΟΥ 18.75 6η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ20
26 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΛΙΟΣ 57.65 6η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ20
27 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ  57.85 10η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
28 ΡΑΠΤΗ  ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ 12.95 10η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
29 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ  ΝΙΚΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ   20.33 42η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ
1 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ  5000Μ ΖΩΡΖΟΣ Γ. 17.14.95 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΣ 3000Μ ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ Μ. 8.22.04 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
3 ΣΚΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ Θ. 7.42 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΝΝΙΒΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΔΟΝΔΩΡΟΣ Γ. 18.02 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
5 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΥΤΕΑΣ Δ. 5.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
6 ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ Γ. 14.16 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
7 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3000Μ ΖΩΡΖΟΣ Γ. 8.30.06 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
8 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ  ΣΑΝΤΥ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ   1.79 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
9 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ.  15.28 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
10 ΣΠΥΡΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ  1500Μ   4.19.55 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
11 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  400Μ ΧΥΤΑΣ Κ. 47.21 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
12 ΚΟΤΙΤΣΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 800Μ ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ Π. 1.48.07 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
13 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1500Μ   3.45.91 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
14 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 3000Μ ΚΑΡΡΕΣ Σ.  8.30.06 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
15 ΝΑΚΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ 400 ΕΜΠ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 51.84 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
16 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  3000Μ ΦΕ ΚΑΡΡΕΣ Σ.  8.59.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
17 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΣΩΝΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Δ. 56.78 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
18 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ400 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Λ. 47.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
19 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  4Χ400 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 47.08 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
20 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 1500Μ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ. 4.19.82 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
21 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5000Μ ΚΑΡΡΕ Σ. 16.39.64 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
22 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 3000Μ ΦΕ  ΔΑΓΚΟΓΛΟΥ Γ. 10.27.09 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
23 ΣΑΜΑΝΗ ΚΕΛΛΥ 60Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 7.62 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ  
24 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΤΑΣΟΣ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΤΣΑΚΡΙΩΒ Γ. 19.78 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
25 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ Κ. 66.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
26 ΧΡΗΣΤΑΚΑΚΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΗΛΤΙΣΟΣ Γ. 72.43 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
27 ΚΟΣΜΙΔΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ Κ. 63.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
28 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ  ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΤΣΙΤΣΙΜΑΚΑΣ Θ. 55.37 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ 
29 ΣΚΑΡΠΕΤΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 10000Μ ΚΑΡΡΕΣ Σ.  36.17.44 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
30 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ  ΜΑΡΙΑ  20000Μ ΒΑΔΗΝ ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ Γ. 1.47.48 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
31 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ  10 ΑΘΛΟ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Ε. 7352 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
32 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  ΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΑΘΛΟ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Ε. 7597 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
33 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ  4Χ400 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 48.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
34 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ  4Χ400 ΗΛΙΑΣ Κ. 52.48 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
35 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ   50.64 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
36 ΧΑΪΤΙΔΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ν. 6.24 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
37 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ  ΜΑΡΙΑ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΑΡΛΗΣ Γ. 15.70 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
38 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ Π. 1.81 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
39 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ  ΠΑΝΤΟΣ Μ. 6.20 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
40 ΤΖΟΝΣΟΝ  ΝΟΡΑΓΙΑ 400Μ   54.88 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
41 ΜΑΧΑΙΡΑΣ  ΙΑΣΩΝΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Δ. 17.70 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
42 ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ  ΠΑΥΛΟΣ  110Μ ΕΜΠ ΜΩΙΣΙΑΔΗΣ Α. 14.50 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
43 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ  110Μ ΕΜΠ ΜΠΑΡΜΑΡΟΥΤΣΗΣ Α. 14.38 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
44 ΣΑΝΤΑΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΕΦΑΝΗ Φ. 5.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
45 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ.  7.62 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
46 ΖΑΛΤΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ   71.21 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
47 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  10ΑΘΛΟ ΧΗΤΑΣ Κ. 6727 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
48 ΚΑΠΟΥΛΑΣ  ΚΩΣΤΑΣ 400Μ  ΠΑΛΑΙΟΓΙΩΡΓΟΣ Α. 49.30 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
49 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  1500Μ ΦΩΤΙΟΥ Π. 3.55.72 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
50 ΓΚΑΡΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  400Μ ΕΜΠ  ΒΛΑΧΑΒΑΣ Α. 55.05 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
51 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  110Μ ΕΜΠ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Σ. 14.74 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
52 ΕΛΛΗΝΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 3000Μ ΦΕ ΚΟΡΦΙΑΑΣ Ν. 9.27.51 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
53 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 100Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 12.16 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
54 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ  400Μ ΕΜΠ  ΤΖΙΚΟΣ Α. 61.59 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
55 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 200Μ ΧΑΤΖΙΗΩΑΝΝΟΥ Β. 25.15 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
56 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ 1500Μ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ν. 4.34.44 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
57 ΜΕΡΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΥΨΟΣ  ΤΣΟΥΓΚΟΣ Γ. 2.15 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
58 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΚΟΣ  ΧΥΤΑΣ Κ.   ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
59 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΛΙΑΝΑ 7ΑΘΛΟ ΣΑΡΑΦΗΣ Γ. 5093 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
60 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  ΜΗΚΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ν. 7.63 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
61 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ  7ΑΘΛΟ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ν.   ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
62 ΤΡΕΜΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  ΔΙΣΚΟΣ  ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗΣ Α.   ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
63 ΧΑΤΖΙΟΥ  ΠΕΤΡΟΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 5.55 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
64 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΟΔΩΡΗΣ  ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. 5.45 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
65 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΣ  ΜΗΚΟΣ  ΠΑΝΤΟΣ Μ. 7.80 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
66 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΝΤΟΣ Μ. 16.07 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
67 ΒΑΓΓΕΛΗ  ΑΛΚΙΣΤΗΣ  ΥΨΟΣ  ΠΑΝΤΕΛΗ Λ. 1.83 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
68 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΥΨΟΣ  ΠΟΜΑΣΚΙ Γ. 1.81 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
69 ΜΑΝΙΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ Γ. 55.34 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
70 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  10ΑΘΛΟ   7665 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
71 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ  ΑΡΗΣ  10ΑΘΛΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ Θ. 7434 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
72 ΚΙΑΦΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ    110 Μ   14.46 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
73 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ  7ΑΘΛΟ ΜΗΝΑΣ Κ. 5557 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
74 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ  ΣΤΕΛΛΛΑ 7ΑΘΛΟ ΓΥΛΤΙΔΗΣ Χ. 5345 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
75 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 7ΑΘΛΟ ΠΑΚΟΥ Δ. 5096 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
76 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  400Μ ΕΜΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 51.84 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
77 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΟΛΥΜΠΙΑ  400Μ ΕΜΠ ΧΥΤΑΣ Κ. 60.01 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ  ΣΤΕΛΛΑ 400Μ   ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ  ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
79 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ  ΑΝΑΪΣ 100Μ ΕΜΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ  ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
80 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ  110Μ ΕΜΠ ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ Θ. 14.55 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
81 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ  100Μ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Κ. 10.67 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
82 ΧΡΥΣΑΦΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  100Μ ΧΡΥΣΑΦΗΣ Γ. 10.62 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
83 ΚΟΛΙΟΣ  ΝΕΣΤΟΡΑΣ  3000Μ ΦΕ ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ Θ. 9.18.11 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
84 ΤΣΑΚΑΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  10000Μ ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ Γ. 30.16.61 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
85 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΚΑΡΡΕΣ Σ.  2.17.58 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
86 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ  ΚΩΣΤΑΣ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΚΑΡΡΕΣ Σ.  2.16.49 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
87 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ  ΜΑΡΚΟΣ  5000   14.15.63 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
88 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ  ΓΚΛΟΡΙΑ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ. 2.37.09 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
89 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ  ΓΕΡΑΚΟΣ Π.   ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
90 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ  20000 ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ Η. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ  ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
91 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  20000 ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ  ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
92 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΚΟΣ  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 7.56 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
93 ΤΖΕΜΑΛΑΪ ΙΟΥΛΙΑ 100 ΕΜΠ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 14.19 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
94 ΜΠΕΡΝ  ΑΛΑΝΑ 60 - 100Μ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Κ. 11.87 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ 
95 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  400Μ  ΣΤΡΑΤΟΣ Κ. 47.90 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
96 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ  ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 400 - 800Μ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Μ. 48.74 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
97 ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΛΑΣΚΑΡΗΣ  400Μ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Α. 48.89 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
98 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  400Μ  ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΤΡ. 48.96 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
99 ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ  400Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 48.98 ΠΡΟΤΑΣΗ  ΕΠ.Υ.Α.
ΠΡΟΕΘΝΙΚΕΣ
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ20
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021
1 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 100Μ. 10.82
2 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 100Μ. 12.20
3 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 400Μ. 56.25
4 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 800Μ. 1:50.99
5 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 800Μ. 1.51.63
6 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 800Μ. 1:53.43
7 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1.500Μ. 3.54.34
8 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.500Μ. 3:56.85
9 ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 800 - 1500 - 2000 ΦΕ 1:54.99
10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.500Μ. 4:38.21
11 ΣΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.000Μ. 8:35.17
12 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.000Μ. 10:09.78
13 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 44:20.21
14 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 45:33.72
15 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 46:42.07
16 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 100Μ. ΕΜΠ. 14.25
17 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 100Μ. ΕΜΠ. 14.20
18 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε. 6:00.44
19 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε. 6:09.31
20 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 3.000Μ. Φ.Ε 10:31.72
21 ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3.000Μ. Φ.Ε 10:48.19
22 ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 110Μ. ΕΜΠ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ
23 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 400Μ. ΕΜΠ. 59.00
24 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400Μ. ΕΜΠ. 61.26
25 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400Μ. ΕΜΠ. 61.90
26 ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 400Μ. ΕΜΠ. 62.10
27 ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 400Μ. ΕΜΠ. (0,838) 54.24
28 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 24:47.7
29 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 25:15.77
30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.80
31 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.60
32 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.60
33 ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.95
34 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.90
35 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.80
36 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.70
37 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.50
38 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ 7.34
39 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ
40 ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΜΗΚΟΣ-ΕΠΤΑΘΛΟ 6.00
41 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΗΚΟΣ 5.86
42 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.21
43 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.46
44 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΥΨΟΣ 1.75
45 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΥΨΟΣ 2.07
46 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 58.27
47 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 58.24
48 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 46.15
49 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 45.09
50 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 44.04
51 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.05
52 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 13.66
53 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ε.Κ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 73.83
54 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 71.09
55 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 80.46
56 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.835Β (Κ18)
57 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4324Β
58 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΔΕΚΑΘΛΟ 6.442Β
59 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ ΔΕΚΑΘΛΟ 6238Β
60 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑ ΔΕΚΑΘΛΟ 6221Β
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ18
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021
1 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 100Μ. 12.26
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 200Μ. 22.23
3 ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 400Μ. 57.33
4 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 1.500Μ. 4:29.61
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.500Μ. 4:00.58
6 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.500Μ. 4:04.56
7 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 100Μ. ΕΜΠ 13.67
8 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 400Μ. ΕΜΠ. (0,838) 54.44
9 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.000Μ Φ.Ε. 6:09.85
10 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2000Μ. Φ.Ε. 7.16.71
11 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε 6:58.18 (Κ16)
12 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 24:58.08
13 ΑΔΑΜΗ ΑΝΝΑ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 25:42.96
14 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 26:04.18
15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΚΟΝΤΩ 4.12
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1877 ΚΟΝΤΩ 3.70
17 ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.06
18 ΜΠΕΣΣΟΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΗΚΟΣ 6.99
19 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΗΚΟΣ 6.00
20 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ ΜΗΚΟΣ 5.90
21 ΒΕΛΕΝΤΖΑ  ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 12.36
22 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.06 (4ΠΛΟΥΝ)
23 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.25
24 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΕΥ ΖΗΝ" ΥΨΟΣ 2.03
25 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700) 70.05
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 43.50
27 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 18.19
28 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 66.47
29 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 71.94
30 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 69.99
31 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.431Β
32 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.274Β