ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Κατερίνα Στεφανίδη

Επί κοντώ

Μίτσελ Κρίερ

2

Βούλα Παπαχρήστου

Τριπλούν

Δημήτρης Βασιλικός

3

Μίλτος Τεντόγλου

Μήκος

Γιώργος Πομάσκι

4

Νικόλ Κυριακοπούλου

Επί κοντώ

Ανδρέας Τσώνης

ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Εμμανουήλ Καραλής

Επί κοντώ

Ανδρέας Τσώνης

2

Κώστας Φιλιππίδης

Επί κοντώ

Δημήτρης Κυτέας

3

Κώστας Μπανιώτης

Ύψος

Γιώργος Τσούγκος

4

Μιχάλης Αναστασάκης

Σφυροβολία

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

5

Κρίστυ Αναγνωστοπούλου

Δισκοβολία

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

6

Σπυριδούλα Καρύδη

Τριπλούν

Παύλος Σκορδίλης

7

Αντώνης Μέρλος

Ύψος

Γιώργος Τσούγκος

8

Οδυσσέας Μουζενίδης

Σφαιροβολία

Γιώργος Μποτσκαριώβ

ΤΡΙΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Κώστας Ζήκος

60 μ

Βαγγέλης Κατσιάβας

2

Νίκος Σκαρβέλης

Σφαιροβολία

3

Σοφία Υφαντίδου

Ακοντισμός

Κυριάκος Μηνάς

4

Ραφαέλα Σπανουδάκη

200 μ

Κώστας Βογιατζάκης

5

Έφη Κολοκυθά

Μήκος

Μάκης Πάντος

6

Τατιάνα Γκούσιν

Ύψος

Ιωάννα Σιώμου

7

Δημήτρης Τσιάμης

Τριπλούν

Δημήτρης Σιούντρης

8

Σταματία Σκαρβέλη

Σφυροβολία

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

9

Κώστας Δουβαλίδης

110 μ. εμπ.

Μπάμπης Σδρόλας

10

Χρήστος Φραντζεσκάκης

Σφυροβολία

Κώστας Παπαμαρκάκης

11

Ανδρέας Πανταζής

Τριπλούν

Δημήτρης Βασιλικός

12

Δημήτρης Τσίτσος

Ακοντισμός

Θωμάς Κυριαζής

13

Ελισάβετ Πεσιρίδου

100 μ. εμπ.

Δημήτρης Ευαγγελόπουλος

14

Μάρκος Γκούρλιας

5.000 μ.

Δημήτρης Θεοδωρίδης

15

Αγγελική Μακρή

50χλμ. Βάδην

Ντίνα Μπορνιβέλη

16 Σοφία Αλικανιώτη 20χλμ. βάδην Ναπολέων Κεφαλόπουλος



ΤΕΤΑΡΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Παναγ.Τριβυζάς

4Χ100

Κώστας Ηλίας

2

3

4

Νάκος Κ.

Κυριακίδης Π. 

Ντέτσικας Γ.

4Χ400

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

5

6

7

8

9

Δέσποινα Μουρτά 

Ειρήνη Βασιλείου 

Κορίνα Πολίτη 

Ελπίδα Καρκαλάτου

Αργυρού Μύρτα

4Χ400

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

10

Ολυμπία Καραγιάννη

400 Εμπ.

Κώστας  Χήτας

11

12

13

14

Γιάννης Κόκκινος 

Παναγ. Αρβανίτης 

Μιχάλης Παππάς 

Σωτήρης Γκαραγκάνης

4Χ100

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

15

Άρης Περιστέρης

Δέκαθλο

Θανάσης Περιστέρης

16

Ελίνα Τζένγκο

Ακοντισμός

Γιώργος Μποτσκαριώβ

17

Σταυρούλα Κοσμίδου

Σφυροβολία

Κώστας Κοροσίδης

18

Κυριακή Φιλτισάκου

10 χλμ Βάδην

Ηλίας Γκαραβέλας

19

Παναγιώτα Δόση

Ύψος

Γιώργος Τσούγκος

20

Όλγα Φιάσκα

10 χλμ Βάδην

Γρηγόρης Κοντός

21

Αντώνης Σάντας

Επί κοντώ

Φώτης  Στεφανή

Κατηγορία Στήριξης

α/α

Αθλητής-τρια

Έτος Γέννησης

Αγώνισμα

Επίδοση 2019

Προπονητής

Σωματείο

1

Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ

1988

50Χλμ Βάδην

1.24.30

Γκαραβέλας Ηλίας

ΑΟ Μυκόνου

2

Αντιγόνη Ντρισμπιώτη

1984

20Χλμ Βάδην

1.33.22 

Κεφαλόπουλος Ναπολέων

Φωκιανός Καρδίτσας

3

Γκλόρια Πριβιλέντζιο

1988

Μαραθώνιος

2.35.28

Περήφανος Γιάννης

Γ.Σ.Γλυφάδας

4

Μαρία Μπελιμπασάκη

1991

400 μ.

Τραυματίας

Ηλίας Κώστας

Παναξιακός Α.Ο.

5

Λυκούργος Τσάκωνας

1990

200 μ.

Τραυματίας

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος

6

Ανδρέας Δημητράκης

1990

1500 μ.

3.40.14

Καρρές Σταύρος

Παναξιακός Α.Ο.

7

Κων/να Γιαννοπούλου

1993

800-1500

2.04.65-4.17.10

Νακόπουλος Κώστας

Γ.Σ.Κηφισιάς

8

Χρήστος Κοτίτσας

1996

800 μ.

1.48.27

Παπαχρήστος Χρήστος

Γ.Σ.Κηφισιάς

9

Αναστασία Μαρινάκου

1996

1500-3000

Τραυματίας

Παπαχρήστος Χρήστος

ΓΕΑ Τρικάλων

10

Γιάννης Νυφαντόπουλος

1990

100 μ.

10.42

Χατζηαναστασιάδης Περικλής

ΓΣ Ελευθέριος Βενιζέλος 

11

Άννα Κιάφα

1998

400 Εμπ

58.38

Ηλίας Κώστας

Γ.Σ.Κηφισιάς

12

Μάριος Αναγνώστου

1999

10.000 μ.

30.09.12

Κουμπούρας Σάββας

ΓΣ Αναγέννηση Λαμίας

13

Γιώργος Τάσσης

1997

10.000 μ.

30.09.12

Γερακός Παναγιώτης

ΑΟ Τρίτων Χαλκίδας

14

Νίκος Σάκης

1999

3.000 μ. στιπλ

9.03.67

Αναγνώστου Μιχάλης

Ερμής 1877 

15

Κυριακή Σαμάνη

1995

100-100 Εμπ.

11.74/13.78

Κοτσίδης Κώστας

Αίολος Μακεδονίας

16

Μαρία Γάτου

1989

100 μ.

11.57

Ηλίας Κώστας

ΑΓΕΣ Κάμειρος

17

Παναγιώτα Βενιέρη

1995

100 μ.

11.74

Οικονομίδης Γιώργος

Πανιώνιος

18

Αλέξανδρος Περιστέρης

1998

Μήκος

7.80

Περιστέρης Θανάσης

ΓΑΣ Παιανίας

19

Ισαβέλλα Κοτσαχείλη

1997

3χλμ Στήπλ

10.22.66

Δαγκόγλου Γιάννης

Πανιώνιος

20

Ελένη Πόλακ

1996

Επί-Κοντώ

4.50

Καραγιάννης Μανώλης

Α.Ο.Μεγάρων

21

Γιώργος Τρέμος

1989

Δισκοβολία

58.80

Κύπρος

Γ.Σ. Παγκύπρια

22

Κώστας Γκελαούζος

1990

Μαραθώνιο

2.18.24

Παπαχρήστου  Χρήστος

Παναθηναϊκός

23

Ελευθερία Πετρουλάκη

1991

10.000 μ.

35.18.44

Γερακός Παναγιώτης

ΑΟ Μυκόνου

24

Λίλη Αλεξούλη

1991

Μήκος

6.41

Μπεκιάρης Βασίλης

Πελασγός Α.Σ

25

Ελένη Κουτσαλιάρη

1998

Μήκος

6.34

Χήτας Κώστας

Πυγμή Ευόσμου

26

Παύλος Μπόφτσης

1993

Τριπλούν

16.52

Τσούγκος Γιώργος

Ελευθέριος Βενιζέλος

27

Ιωάννα Ζάκκα  

1996

Ύψος

1.84

Κουτσογιαννόπουλος Γιάννης

ΑΟ Φιλοθέης

28

Θοδωρής Χρυσανθόπουλος  

1992

Επί κοντώ

5.50

Μεγαλοοικονόμου Βασίλης

Πανιώνιος ΓΣ

29

Αναστάσιος Λατιφλάρι

1996

Σφαιροβολία

19.45

Γιώργος  Μποτσκαριώβ

Κένταυρος Καλλικράτειας

30

Κυριάκος Ζώτος

1996

Σφαιροβολία

19.59

Χατζηστάθης Στάθης

ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας

31

Σοφία Καϊσίδου

1998

Σφαιροβολία

15.76

Χατζηστάθης Στάθης

ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακεδονίας

32

Ηλιάνα Κοροσίδου

1995

Σφυροβολία

Τραυματίας

Κοροσίδης Κώστας

Αίολος Μακεδονίας

33

Θανάσης Παπαδόπουλος

1988

Μήκος

7.74

Βασιλικός Δημήτρης

Ο.Φ.Κ.Α Οδυσσέας

34

Παναγιώτης Μαντζουρογιάννης

1999

Μήκος

7.74

Πομάσκι Γιώργος

Κερκυραϊκός ΓΣ

35

Αντώνης Στυλιανίδης

1997

Μήκος

7,72 μ.

Στυλιανίδης Νίκος

Τρίτων Θεσν/κης

36

Αλέξης Αργυρόπουλος

2000

Μήκος

7,82 μ.

Πάντος Θωμάς

Κόροιβος Αμαλιάδας

37

Ιωάννα Ιωάννου 

1999

Μήκος

6.24

Πάντος Θωμάς

ΓΕ Νάουσας

38

Βασιλική Ταχταρά

1998

Μήκος/Τριπλούν

6.25/13,22 μ.

Ηλίας Κώστας

Παναθηναϊκός ΑΟ

39

Αθηνά Ρέντζιου

1998

Ύψος

1.83

Σιώμου Ιωάννα

Γ.Σ.Κηφισιάς

40

Δημήτρης Μονόπωλης

1998

Τριπλούν

16,24 μ.

Στυλιανίδης Νίκος

Κερκυραϊκός ΓΣ

41

Νίκος Ανδρικόπουλος

1998

Τριπλούν

16.20

Δαμασκηνός Δημήτρης

Αμεινίας Παλληνεύς

42

Δέσποινα Μαλταπέ

1999

Ύψος

1.82

Δαμασκηνός Δημήτρης

Αμεινίας Παλληνεύς

43

Μαρία Ζαχαρούδη

1998

Έπταθλο

5380

Στυλιανίδης Νίκος

ΟΚΑ Καβάλας

44

Κώστας Λογδανίδης

1998

Δέκαθλο

7.194

Παγκαλιδου Δέσποινα

ΓΕ Νάουσας

45

Στέλλα Τζικανούλα

1994

Έπταθλο

5.375

Γυλτίδης Χρήστος

Τιτάν Σερβίων

46

Ευσταθία Κουρκουτσάκη

1998

20χλμ. βάδην

1.41.03

Κεφαλόπουλος Ναπολέων

ΓΑΣ Ιλισσός

47

Γιώργος Τζατζιμάκης

1988

20 χλμ Βάδην

1.25.11

Γκαραβέλας Ηλίας

Ε.Βενιζέλος

48

Πένυ Τσινοπούλου

1991

20 χλμ Βάδην

1.34.55

Δεληγιάννης Θανάσης

ΓΣ Βέλος Παλαιού Φαλήρου

49

Αθανάσιος Καλάκος

1988

800 μ.

1.51.17

Χάντζος Μανώλης

Γ.Σ.Γλυφάδας

50

Μαρία Μαγκούλια

2000

Σφαιροβολία

15.03

Δόνδωρος Γιάννης

Εν. Καζώνης- Κάλυμνος 2000

51

Γιάννης Ρίζος

2000

Επί κοντώ

5.20

Βαρσάμης Νίκος

ΓΣ Άρης

52

Ιάσωνας Μαχαίρας

2000

Σφαιροβολία

19,31 μ./18,45 μ.

Δερβένη Λία

ΓΣ Ηλιούπολης

53

Κώστας Ζάλτος

2000

Σφυροβολία

66,11 μ.

Χρίστογλου Γιάννης

ΓΑΣ.Μανδρών

54

Αριάδνη Αδαμοπούλου

2000

Επί κοντώ

4,10 μ.

Μεγαλοοικονόμου Βασίλης

ΓΣ Κηφισιάς

55

Ιβάν Μενγκλέμπεη

1995

Σφυροβολία

72.45

Παπαμαρκάκης Κώστας

Ο.Σ.Φ.Π

56

Γιώργος Μίνο

1988

3 χλμ Στήπλ

9.02.07

Καρρές Σταύρος

ΑΟ Μυκόνου

ΠΡΟΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Σ.Ε.Γ.Α.Σ. ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Κ20
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΑΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2019 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 200 Μ ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣΚΑ ΠΕΙΡ. ΝΟΤΙΟΔ. ΑΤΤΙΚΗ 21.35 ΟΡΙΟ IAAF ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020 ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 200 Μ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ ΠΕΡ. ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ 21.41 ΟΡΙΟ EAA ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20 2019 ΒΕΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
3 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 3000 Μ ΦΕ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ 9.11.76 ΟΡΙΟ EAA ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20 2019 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 
4 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 5.21 ΟΡΙΟ IAAF ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
5 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2001 ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΦΗ ΚΡΗΤΗΣ 68.78 ΟΡΙΟ EAA ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20 2019 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔ. ΘΡΑΚΗ 71.91 ΟΡΙΟ IAAF ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020 ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΛΗΣ
7 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ 67.97 ΟΡΙΟ IAAF ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20  
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΑΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2019 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 400 Μ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΕΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 54.89 ΟΡΙΟ EAA ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20 2019 ΜΑΝΤΖΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
2 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2002 800 Μ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 2.08.76 ΟΡΙΟ EAA ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20 2019 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 
3 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 1500 Μ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΠΕΙΡ. ΝΟΤΙΟΔ. ΑΤΤΙΚΗ 4.27.21 ΟΡΙΟ IAAF ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020 ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
4 ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ 2001 5000 Μ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΠΕΙΡ. ΝΟΤΙΟΔ. ΑΤΤΙΚΗ 16.59.73 ΟΡΙΟ EAA ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20 2019 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
5 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΔΙΣΚΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 49.64 ΟΡΙΟ IAAF ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΣΦΥΡΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 57.83 ΟΡΙΟ EAA ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ K20 2019 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ Β. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 52.03 ΟΡΙΟ IAAF ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ20 2020 ΠΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ OMAΔA  Κ18


ΠΑΙΔΕΣ

α/α AΘΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ                                        ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   
1 Χρήστος Παναγιώτης Ρούμτσος 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 110μ. ΕΜΠ. 14.47 Παναγιώτης Γούλας ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
2 Βαγγέλης Τρέντζιος 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 110μ. ΕΜΠ. 14.48 Κώστας Χήτας ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
3 Σωτήρης Κανελλόπουλος 2003 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 400μ. ΕΜΠ 55.43 Δημήτρης Κουτσιώρας ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
4 Αλέξανδρος Μπούσδας 2003 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.000 ΒΑΔΗΝ 46:31.50 Θανάσης Δεληγιάννης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
5 Αλέξανδρος Μορτζάκης 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.000 ΒΑΔΗΝ 46:42.39 Ντίνα Μπορνιβέλη  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
6 Γρηγόρης Χάσος 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΥΨΟΣ 2.00μ. Στέλιος Κεσσίδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
7 Ανδρέας Αντωνακόπουλος 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.23 Δέσποινα Παπαβασιλάκη ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
8 Νίκος Σταματονικολός 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ 6.96 Παναγιώτης Μπαλταδούρος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
9 Ανδρέας/Σπύρος Καραλής  2003 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΗΚΟΣ 6.92 Χάϊδω Καρατσά ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
10 Σωτήρης Λεοντίδης  2003 ΩΡΙΩΝ ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  14.55 Κώστας Μασούρας ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
11 Παναγιώτης Πάντσιος  2003 ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΚΟΜ/ΝΗΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  14.39 Βαγγέλης Μωραίτης  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
12 Κώστας Μπουζάκης 2003 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 60.52 Γιώργος Μήλιος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
13 Δημήτρης Παυλίδης  2003 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 54.88 Αλέξανδρος Παυλίδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
14 Αρτέμιος Αδαμάκης  2003 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 53.94 Γιώργος Μήλιος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
15 Νίκος Πολυχρονίου  2003 ΑΕΚ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 72.80 Χρήστος Πολυχρονίου ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
16 Γιάννης Κορακίδης  2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 69.15 Γιάννης Χριστόγλου  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
17 Αριστείδης Μπαμπίνης 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 62.64 Φανή Κυρκοπούλου ΟΡΙΟ ΕΑ 2018

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

α/α AΘΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ                                        ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   
1 Πολυνίκη Εμμανουηλίδου 2003 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 100μ./200μ.                                 11.94 / 24.64 Κατερίνα Αλεξοπούλου ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
2 Σοφία Κωνσταντινίδου  2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 100μ. 12.21 Παύλος Σισμανίδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
3 Ειρήνη Μινοπούλου  2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 200μ/400μ.  24.82 /56.25 Δημήτρης Τσιμένης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
4 Χριστίνα Μπαμπίνη  2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 200μ.  25.01 Γιώργος Μανομενίδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
5 Λάουρα Ζεναγιά 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400μ.  56.05 Λευτέρης Μπότσαρης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
6 Ελιμπιόνα Ζεναγιά 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 100μ. ΕΜΠ. 14.10 Λευτέρης Μπότσαρης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
7 Άννα Χατζηπουργάνη  2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 400μ.ΕΜΠ 59.89 Νίκος Μαντζόλης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
8 Βασιλική- Παρασκευή Μητσιούλη 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 400μ.ΕΜΠ 62.06 Λουκάς Κοντονάσιος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
9 Νικολέτα Ραφαϊλάκη 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2.000μ. Φ.Ε. 7:17.83 Λευτέρης Ραφαϊλάκης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
10 Βιργινία Κουλουμέντα  2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΥΨΟΣ 1.74 Γιάννης Κουτσογιαννόπουλος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
11 Αναστασία Ρέτσα 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.90 Συμεών Αναστασιάδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
12 Κατερίνα Δασκαλάκη  2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.75 Συμεών Αναστασιάδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
13 Κατερίνα Λίμου 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.70 Νίκος Βαρσάμης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
14 Σωτηρία Ράπτη 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ 5.94 / 12.33 Κώστας Μπάτσος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
15 Αντριάνα Γκόγκα 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΗΚΟΣ 5.92 Γιάννης Κερτικίδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
16 Κωνσταντίνα Μπερτσιμά 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ 5.86 / 12.43 Βενετία Χατζηιωάννου ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
17 Μαρία Ανδρεάδη 2003 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 15.43 Λία Δερβένη ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
18 Ντενίσα Μιχαέλα Στεγκάρου 2003 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.12 Κώστας Καμπόσος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
19 Αγγελική Φράγκου  2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.12 Χριστίνα Σέκερη ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
20 Χρυσάνθη Λατιφλάρη  2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 41.73 Γιώργος Μποτσκαριώβ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
21 Δέσποινα/Αρετή Φιλιππίδου  2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 41.60 Μαυρουδής Φιλιππίδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
22 Ιωάννα Αραμπατζή  2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 40.55 Δημήτρης Τσακιρούδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
23 Λυδία-Αγορίτσα Γωγούση  2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 57.94 Δημήτρης Κοντονάσιος  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
24 Σοφία Τσολάκη 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 57.55 Κώστας Κοροσίδης ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
25 Ελένη Δήμα 2003 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 46.74 Κώστας Καμπόσος ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
26 Αναστασία Ντραγκομίροβα 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ/ΣΦΑΙΡΑ/ΜΗΚΟΣ 5.817/6.44/16.11 Γιώργος Μποτσκαριώβ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
27 Μαρία Κάσσου 2003 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 1.500 Μ. 4.40.41 Παράσχος Κανλής
OSense O-Sense