ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Κατερίνα Στεφανίδη

Επί κοντώ

Μίτσελ Κρίερ

2

Βούλα Παπαχρήστου

Τριπλούν

Δημήτρης Βασιλικός

3

Μίλτος Τεντόγλου

Μήκος

Γιώργος Πομάσκι

4

Νικόλ Κυριακοπούλου

Επί κοντώ

Ανδρέας Τσώνης

ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Εμμανουήλ Καραλής

Επί κοντώ

Ανδρέας Τσώνης

2

Κώστας Φιλιππίδης

Επί κοντώ

Δημήτρης Κυτέας

3

Κώστας Μπανιώτης

Ύψος

Γιώργος Τσούγκος

4

Μιχάλης Αναστασάκης

Σφαιροβολία

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

5

Κρίστυ Αναγνωστοπούλου

Δισκοβολία

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

6

Σπυριδούλα Καρύδη

Τριπλούν

Παύλος Σκορδίλης

7

Αντώνης Μέρλος

Ύψος

Γιώργος Τσούγκος

8

Οδυσσέας Μουζενίδης

Σφαιροβολία

Γιώργος Μποτσκαριώβ

ΤΡΙΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Κώστας Ζήκος

60 μ

Βαγγέλης Κατσιάβας

2

Νίκος Σκαρβέλης

Σφαιροβολία

3

Σοφία Υφαντίδου

Ακοντισμός

Κυριάκος Μηνάς

4

Ραφαέλα Σπανουδάκη

200 μ

Κώστας Βογιατζάκης

5

Έφη Κολοκυθά

Μήκος

Μάκης Πάντος

6

Τατιάνα Γκούσιν

Ύψος

Ιωάννα Σιώμου

7

Δημήτρης Τσιάμης

Τριπλούν

Δημήτρης Σιούντρης

8

Σταματία Σκαρβέλη

Σφυροβολία

Αλέξανδρος Παπαδημητρίου

9

Κώστας Δουβαλίδης

110 μ. εμπ.

Μπάμπης Σδρόλας

10

Χρήστος Φραντζεσκάκης

Σφυροβολία

Κώστας Παπαμαρκάκης

11

Ανδρέας Πανταζής

Τριπλούν

Δημήτρης Βασιλικός

12

Δημήτρης Τσίτσος

Ακοντισμός

Θωμάς Κυριαζής

13

Ελισάβετ Πεσιρίδου

100 μ. εμπ.

14

Μάρκος Γκούρλιας

5.000 μ.

Δημήτρης Θεοδωρίδης

15

Αγγελική Μακρή

50χλμ. Βάδην

Ντίνα Μπορνιβέλη

16 Σοφία Αλικανιώτη 20χλμ. βάδην Ναπολέων Κεφαλόπουλος



ΤΕΤΑΡΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Προπονητής

1

Παναγ.Τριβυζάς

4Χ100

Κώστας Ηλίας

2

3

4

Νάκος Κ.

Κυριακίδης Π. 

Ντέτσικας Γ.

4Χ400

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

5

6

7

8

9

Δέσποινα Μουρτά 

Ειρήνη Βασιλείου 

Κορίνα Πολίτη 

Ελπίδα Καρκαλάτου

Αργυρού Μύρτα

4Χ400

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

10

Ολυμπία Καραγιάννη

400 Εμπ.

Κώστας  Χήτας

11

12

13

14

Γιάννης Κόκκινος 

Παναγ. Αρβανίτης 

Μιχάλης Παππάς 

Σωτήρης Γκαραγκάνης

4Χ100

Περικλής Χατζηαναστασιάδης

15

Άρης Περιστέρης

Δέκαθλο

Θανάσης Περιστέρης

16

Ελίνα Τζένγκο

Ακοντισμός

Γιώργος Μποτσκαριώβ

17

Σταυρούλα Κοσμίδου

Σφυροβολία

Κώστας Κοροσίδης

18

Κυριακή Φιλτισάκου

10 χλμ Βάδην

Ηλίας Γκαραβέλας

19

Παναγιώτα Δόση

Ύψος

Γιώργος Τσούγκος

20

Όλγα Φιάσκα

10 χλμ Βάδην

Γρηγόρης Κοντός

21

Αντώνης Σάντας

Επί κοντώ

Φώτης  Στεφανή

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Κ20

Α/Α     ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2019 ΚΡΙΤ. ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 Γιάννης  Γρανιτσιώτης 2002 200 Μ ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣΚΑ 21.35 ΟΡΙΟ IAAF 2020 Κώστας Μοσχούτας
2 Γιάννης  Καριοφύλλης 2002 200 Μ ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.41 ΟΡΙΟ EAA 2019 Ευθύμης Βέργος
3 Νέστορας Κολλιός 2001 3000 Μ ΦΕ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9.11.76 ΟΡΙΟ EAA  2019 Θανάσης Τσιγκούλης
4 Σωτήρης Χύτας 2002 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 5.21 ΟΡΙΟ IAAF 2020 Συμεών Αναστασιάδης
5 Γεράσιμος Καλογεράκης 2001 ΑΚΟΝΤΙΟ ΟΦΗ 68.78 ΟΡΙΟ EAA 2019 Γιάννης Αντωνακάκης
6 Θοδωρής  Ζιώγας 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ 71.91 ΟΡΙΟ IAAF 2020 Πασχάλης Γκουγκούδης
7 Ορέστης Ντουσάκης 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 67.97 ΟΡΙΟ IAAF 2020 Κωστής Παπαμαρκάκης

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕ. ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2019 ΚΡΙΤ. ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 Στέλλα Κωνσταντινίδου 2002 400 Μ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 54.89 ΟΡΙΟ EAA 2019 Νίκος Μαντζώλης
2 Ελλη Δεληγιάννη 2002 800 Μ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2.08.76 ΟΡΙΟ EAA 2019 Μιχάλης Αναγνώστου
3 Βασιλεία Σπύρου 2002 1500 Μ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.27.21 ΟΡΙΟ IAAF 2020 Μάρκος Παππάς
4 Δαφνη Λαβασσά 2001 5000 Μ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.59.73 ΟΡΙΟ EAA 2019 Θωμάς Ιακωβάκης
5 Σοφία Κεσίδη 2002 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 49.64 ΟΡΙΟ IAAF 2020 Γιώργος Μποτσκαριώβ
6 Παναγιώτα  Φρίγγη 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57.83 ΟΡΙΟ EAA 2019 Γιώργος Κουκουβιτάκης
7 Μαργαρίτα Τσουκαλά 2001 ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 52.03 ΟΡΙΟ IAAF 2020 Δέσποινα Πάκου

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ OMAΔA  Κ18

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ  ΠΑΙΔΩΝ Κ18

α/α AΘΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ                                        ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   
1 Χρήστος Παναγιώτης Ρούμτσος 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 110μ. ΕΜΠ. 14.47 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
2 Βαγγέλης Τρέντζιος 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 110μ. ΕΜΠ. 14.48 ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
3 Σωτήρης Κανελλόπουλος 2003 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 400μ. ΕΜΠ 55.43 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
4 Αλέξανδρος Μπούσδας 2003 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.000 ΒΑΔΗΝ 46:31.50 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
5 Αλέξανδρος Μορτζάκης 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.000 ΒΑΔΗΝ 46:42.39 ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΙ ΝΤΙΝΑ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
6 Γρηγόρης Χάσος 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΥΨΟΣ 2.00μ. ΚΕΣΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
7 Ανδρέας Αντωνακόπουλος 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.23 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
8 Νίκος Σταματονικολός 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ 6.96 ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
9 Ανδρέας/Σπύρος Καραλής  2003 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΜΗΚΟΣ 6.92 ΚΑΡΑΤΣΑ  ΧΑΪΔΩ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
10 Σωτήρης Λεοντίδης  2003 ΩΡΙΩΝ ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  14.55 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
11 Παναγιώτης Πάντσιος  2003 ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΚΟΜ/ΝΗΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  14.39 ΜΩΡΑΊΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
12 Κώστας Μπουζάκης 2003 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 60.52 ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
13 Δημήτρης Παυλίδης  2003 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 54.88 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
14 Αρτέμιος Αδαμάκης  2003 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 53.94 ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
15 Νίκος Πολυχρονίου  2003 ΑΕΚ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 72.80 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
16 Γιάννης Κορακίδης  2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 69.15 ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
17 Αριστείδης Μπαμπίνης 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 62.64 ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

α/α AΘΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ                                        ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   
1 Πολυνίκη Εμμανουηλίδου 2003 ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 100μ./200μ.                                 11.94 / 24.64 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ/ΝΗ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
2 Σοφία Κωνσταντινίδου  2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 100μ. 12.21 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
3 Ειρήνη Μινοπούλου  2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 200μ/400μ.  24.82 /56.25 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
4 Χριστίνα Μπαμπίνη  2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 200μ.  25.01 ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
5 Λάουρα Ζεναγιά 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400μ.  56.05 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
6 Ελιμπιόνα Ζεναγιά 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 100μ. ΕΜΠ. 14.10 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
7 Άννα Χατζηπουργάνη  2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 400μ.ΕΜΠ 59.89 ΜΑΝΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
8 Βασιλική- Παρασκευή Μητσιούλη 2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 400μ.ΕΜΠ 62.06 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
9 Νικολέτα Ραφαϊλάκη 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 2.000μ. Φ.Ε. 7:17.83 ΡΑΦΑΪΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
10 Βιργινία Κουλουμέντα  2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΥΨΟΣ 1.74 ΚΟΥΤΣΟΓΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
11 Αναστασία Ρέτσα 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.90 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
12 Κατερίνα Δασκαλάκη  2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.75 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
13 Κατερίνα Λίμου 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.70 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
14 Σωτηρία Ράπτη 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ 5.94 / 12.33 ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
15 Αντριάνα Γκόγκα 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΗΚΟΣ 5.92 ΚΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
16 Κωνσταντίνα Μπερτσιμά 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ 5.86 / 12.43 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
17 Μαρία Ανδρεάδη 2003 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 15.43 ΔΕΡΒΕΝΗ ΛΙΑ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
18 Ντενίσα Μιχαέλα Στεγκάρου 2003 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.12 ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
19 Αγγελική Φράγκου  2004 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.12 ΣΕΚΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
20 Χρυσάνθη Λατιφλάρη  2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 41.73 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΟΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
21 Δέσποινα/Αρετή Φιλιππίδου  2003 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 41.60 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
22 Ιωάννα Αραμπατζή  2003 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 40.55 ΤΣΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
23 Λυδία-Αγορίτσα Γωγούση  2003 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 57.94 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
24 Σοφία Τσολάκη 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 57.55 ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
25 Ελένη Δήμα 2003 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 46.74 ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
26 Αναστασία Ντραγκομίροβα 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ/ΣΦΑΙΡΑ/ΜΗΚΟΣ 5.817/6.44/16.11 ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
OSense O-Sense