Τηλεοπτική Κάλυψη ΕΡΤ2 Σάββατο 18.30 - 20.30 και Κυριακή 19.00-21.00

Το πρωινό πρόγραμμα και των δύο ημερών θα μεταδοθεί ζωντανά από το κανάλι του ΣΕΓΑΣ στο Youtube

Για Live Αποτελέσματα κατεβάστε την εφαρμογή Roster Athletics για tablet και κινητά.

ΤΑ ΟΡΙΑ ΠΡΌΚΡΙΣΗΣ ΣΕ ΠΑΓΚΌΣΜΙΟ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΌ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΏΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ23

ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΗΛΙΑΣ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ

ΟΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ

ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ

Οι συμμετοχές Πανελλήνιο Ανδρών/Γυναικών 

Οι συμμετοχές Πανελλήνιο Συνθέτων

Οι συμμετοχές Σκυταλοδρομία Ανδρών/Γυναικών Κ23

Τριάδες Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών/Γυναικών 2021

Πάτρα (5-6/6/21)

 Άνδρες

100 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (05/06/2021)

1. ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.54 -0.30

2. ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.55 -0.30

3. ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 Π.Α.Ο.Κ.  10.61 -0.30

200 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (06/06/2021)

1.  ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002  ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 21.23  -0.10

2.  ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.38 -0.10

3.  ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 21.45 -0.10

400 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (05/06/2021)

1.  ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998  ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 47.27

2.  ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000  ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ  47.43                   

3.  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 48.09

 

800 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.  ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  1996  ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 1:50.47

2.  ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1:50.97

3.  ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995  ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:51.96

1500 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1.  ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 3:45.91

2.  ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 3:48.42

3.  ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990  ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3:48.95

5000 M ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999  ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙ 14:07.40

2.  ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:15.63

3.  ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997  ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:25.87

110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993  ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ 14.46 1.00

2. ΜΠΟΙΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1999  ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 14.50 1.00

3. ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 14.65 1.00

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.  ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   1994  ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 51.84                  

2.  ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  1997  ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  51.84                  

3.  ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  1989  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  52.89                            

3000Μ ΦΕ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1.  ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998  ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 8:59.26

2.  ΜΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 9:03.97

3.  ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:18.11

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1. ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   1986  ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗ  2.24                      

2. ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  2003  ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ   2.03                      

3. ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999  Π.Α.Ο.Κ.       2.03      

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  1999  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.55                     

2. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙ 1993  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ  5.45                

3. ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  5.35      

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.   ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  1998  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.48   0.10                       

2.   ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   1994  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ   7.80  0.70     

3.   ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  1991  Α.Ε.Κ 7.60  0.60  10                            

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 16.05 0.60       

2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  1998  ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93  15.93  0.20                                   

3. ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998  ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 15.60 1.20

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1993  ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20.15

2. ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19.78

3. ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 19,63

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 55.72          

2. ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1996  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 51.80

3. ΚΑΡΤΣΙΝΗ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 51.21

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 76.05                                              

2. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  1994  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 73.62                  

3. ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ  69.06                  

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.  ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 74.23 13

2.  ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 72.43

3.  ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 68.80

Γυναίκες

100 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (05/06/2021)

1. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 11.46 -0.20

2. ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992  Α.Ε.Κ 11.59 -0.20

3. ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1989  Π.Α.Ο.Κ. 11.67 -0.20 10 

200 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (06/06/2021)

1.   ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ  1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 23.11 0.50       

2.   ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   1992  Α.Ε.Κ  23.74  -0.50                            

3.   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ  2000  Π.Α.Ο.Κ. 23.79      -0.50                            

                          

400 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (05/06/2021)

1.  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 52.89

2.  ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 53.53

3.  ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995  ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 54.13

800 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:06.94

2.  ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 2:08.53

3.  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 1993  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:09.37

1500 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1.  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:19.82

2.  ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996  ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:21.92

3.  ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 4:31.41

5000 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.  ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ 1996  ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16:34.98

2.  ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ  16:42.55

3.  ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ 1988  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:50.93

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.84Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13.26 0.60

2. ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ 13.93 0.60

3. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 14.13 0.60

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1.  ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ   1997  ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ 58.63                        

2.  ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ  1993  Α.Ε.Κ      60.57                           

3.  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ  1996  ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ  60.77                  

3000Μ ΦΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1.  ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:27.09 13

2.  ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10:42.19

3.  ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003  ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 10:55.49

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1986  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.65

2. ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΕΓΑΡΑ 4.60

3. ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 4.05

Εκτός συναγων.: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΦΗ 1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.75

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.33 -0.20  

2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  1989  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 6.29 0.20

3. ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000  Π.Α.Ο.Κ. 6.23 -0.10                            

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001  ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ 13.98 -0.30 13                            

2. ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.98 0.20       

3. ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ  1992  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  12.90 0.50     

                                                                                                                                     

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1. ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        2003  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ              

2. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ  2000  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ        15.34      

3. ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  1995  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ  13.89                                                                                                                                             

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗ 58.17 13                            

2  ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 52.22

3. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ 2003  ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔ  50.05 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (06/06/2021)

1. ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝ  1995  ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ       

2. ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ   1995  ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ       66.26                  

3. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    2001  ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕ       60.65 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (05/06/2021)

1. ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 60.43 13                            

2. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ  1985  ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ   55.62                  

3. ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  1998  Ο.Φ.Η.  55.34

Σάββατο 25/6

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ / 24.06.2022

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ, ΣΑΒΒΑΤΟ, 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

ΠΡΩΪΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

9:00

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 15,00μ.

9:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός

Όριο: 15,90μ.

9:15

100μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

9:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

Προκριματικός 2 group

Όριο: 4,80μ.

9:35

110μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

10:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

Προκριματικός 2 group

Όριο: 1,70μ.

10:00

400μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

10:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 41,00μ.

10:25

400μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

10:45

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 12,20μ.

11:10

100μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

11:35

100μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

12:00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 44,00μ. – Βοηθητικό Στάδιο

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:30

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:45

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:05

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:15

110μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:30

100μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:35

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:40

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

18:46

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:00

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:06

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:10

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:20

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:26

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:35

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:41

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:55

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

20:05

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:15

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

20:25

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:35

3.000μ. με Φ.Ε.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:55

3.000μ. με Φ.Ε.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:20

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:29

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

21:40

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:49

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

22:58

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 3

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ, KΥΡΙΑΚΗ, 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2022

 

ΠΡΩΪΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

9:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 5,80μ.

9:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 12,50μ.

9:30

400μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

9:55

400μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

10:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός – Α’ group

Όριο: 47,60μ.

10:20

800μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

10:40

800μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

10:45

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 7,40μ.

10:45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

Προκριματικός - Α’ group

Όριο: 62,00μ. – Βοηθητικό Στάδιο

11:05

200μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

11:15

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός – B’ group

Όριο: 47,60μ.

11:30

200μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

12:00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

Προκριματικός – B’ group

Όριο: 62,00μ. – Βοηθητικό Στάδιο

 

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16:15

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:45

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:05

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:10

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:05

400μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:15

400μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:25

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:31

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:35

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:45

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:50

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:51

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:00

800μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:10

800μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:20

5.000μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:50

5.000μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:15

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:24

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

21:35

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:44

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

OSense O-Sense