Με βάση τις αποφάσεις της Πολιτείας για την παρουσία κόσμου στα στάδια, στο Πανελληνίου Πρωτάθλημα κλειστού στίβου θα ισχύσουν τα εξής:

Η είσοδος στους συνοδούς και στους θεατές θα γίνεται από τη Θύρα 2 του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας

Η είσοδος στους ενήλικες επιτρέπεται μόνο με πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης σε ισχύ

Η είσοδος σε θεατές ηλικίας από 13- έως και 17 επιτρέπεται με pcr test 72 ωρών ή rapid test 48 ωρών

Η είσοδος σε παιδιά έως και 12 ετών επιτρέπεται με self test 24ώρου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΈΣ

Οδηγίες Υγειονομικού Πρωτοκόλλου

Διαδικασίες διεξαγωγής αγωνισμάτων ΝΕΟ

ΑΦΙΕΡΩΜΑ: Πολυνίκες στη διοργάνωση

ΑΦΙΕΡΩΜΑ: Οι διοργανώσεις και οι πρωταθλητές σύλλογοι

Αποτελέσματα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού 2021

Α΄ ΗΜΕΡΑ : ΣΑΒΒΑΤΟ   26  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ   2022

ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

1η Περίοδος

09:30

60μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

10:05

60μ.

ΕΠΤΑΘΛΟ 1

10:15

60μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

10:40

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΕΠΤΑΘΛΟ 2

2η Περίοδος

11:00

400μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

11:35

400μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

11:45

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΕΠΤΑΘΛΟ 3

12:45

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΕΠΤΑΘΛΟ 4

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

16:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:05

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:10

3.000μ. Βάδην

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:25

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:35

5.000μ. Βάδην

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:05

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:10

60μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:20

60μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:30

60μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:40

60μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:45

ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:50

1.500μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:00

1.500μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:10

1.500μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18:20

400μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:30

400μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:40

400μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:50

400μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 Β΄ ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ  27  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2022

 ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: 

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

1η Περίοδος

09:00

800μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

09:30

800μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

2η Περίοδος

10:00

200μ.

ΑΝΔΡΩΝ

Προκριματικές Σειρές

10:40

60μ. με Εμπόδια

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 1

11:00

60μ. με Εμπόδια

ΕΠΤΑΘΛΟ 5

11:10

200μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Προκριματικές Σειρές

3η Περίοδος

11:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 2

12:00

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΕΠΤΑΘΛΟ 6

13:30

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 3

14:30

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 4

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ

16:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:05

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:10

3.000μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:35

3.000μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

16:55

1000μ.

ΕΠΤΑΘΛΟ 7

17:05

800μ.

ΠΕΝΤΑΘΛΟ5

17:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:20

60μ. με Εμπόδια

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:26

60μ. με Εμπόδια

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:35

60μ. με Εμπόδια

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:41

60μ. με Εμπόδια

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

17:50

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17:55

800μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:05

800μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:15

800μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:25

800μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:35

200μ.

ΑΝΔΡΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:41

200μ.

ΑΝΔΡΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:50

200μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

18:56

200μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

OSense O-Sense