ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ

ΝΙΚΗΤΕΣ/ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ 2020

ΡΕΚΟΡ ΑΓΩΝΩΝ

ΟΡΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ, 5 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021 - ΠΡΩΙ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

 

 

 

9:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 41,00μ.

9:15

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 15,00μ.

9:15

100μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

9:35

110μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

10:00

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Γ

Προκριματικός 2 group

Όριο: 3,70μ.

10:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

Προκριματικός 2 group

Όριο: 1,70μ.

10:00

400μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

10:25

400μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

10:45

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 12,20μ.

11:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός

Όριο: 15,90μ.

 

 

 

11:10

100μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

11:35

100μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16:45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 Προπ. Λαδόπουλου

18:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:05

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:45

100μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:55

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:00

110μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:15

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:21

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:30

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:36

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:40

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:45

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:50

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:56

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:05

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

20:11

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

20:15

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

20:25

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:35

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:45

3.000μ. με Φ.Ε.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:00

3.000μ. με Φ.Ε.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:25

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:34

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

21:40

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:49

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

21:58

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 3

 

KΥΡΙΑΚΗ, 6 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021

 

ΠΡΩΪΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

9:00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός

Όριο: 47,60μ.

9:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 5,80μ.

9:30

400μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

9:55

400μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

10:20

800μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

10:30

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

Προκριματικός Α΄group

Όριο: 62,00μ.

10:40

800μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

10:45

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

Προκριματικός 2 group

2 σκάμματα - Όριο: 7,40μ.

11:05

200μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

11:30

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

Προκριματικός Β΄group

Όριο: 62,00μ.

11:30

200μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

16:45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 Προπ. Λαδόπουλου

18:05

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:10

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:55

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:05

400μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:15

400μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:25

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:31

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:40

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:45

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:51

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:55

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:00

800μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:10

800μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:20

5.000μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:50

5.000μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:15

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:24

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

21:35

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

21:44

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

 


 

 

 

OSense O-Sense