Τα cookies επιτρέπουν μια σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν τις δυνατότητές σας στη χρήση του ιστοτόπου. Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Παρακαλώ πατήστε στο κουμπί παρακάτω:

Εκτύπωση
 
Αλλαγές πραγματοποιήθηκαν στο ωρολόγιο πρόγραμμα τόσο στο σημερινό απογευματινό πρόγραμμα όσο και στο αυριανό της δεύτερης ημέρας του πανελληνίου πρωταθλήματος νέων που διεξάγεται στα Τρίκαλα
 
 
 
Το τελικό ωρολόγιο πρόγραμμα μετά από αλλαγές που έγιναν είναι το παρακάτω: 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΩΡΑ
ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

16:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

16:45

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:30

110μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:40

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

17:45

100μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:50

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:00

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

18:06

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

18:15

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

18:21

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

18:35

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

18:40

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:42

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

18:50

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

18:57

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

19:05

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:15

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:25

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

19:30

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:35

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:40

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

19:45

3.000μ. με Φ.Ε.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:05

3.000μ. με Φ.Ε.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:25

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

20:50

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

 

ΤΡΙΚΑΛΑ–ΣΑΒΒΑΤΟ 14 &ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014

Β΄ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014 / ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

 

 

 

 

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

8:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός

Κεντρικό / Όριο: 50,00μ.

8:30

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

Προκριματικός

Όριο: 4,50μ.

9:00

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 12,00μ.

9:00

400μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικός

 

9:25

400μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικός

 

9:30

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

Προκριματικός

Βοηθητικό / Όριο: 44,00μ.

9:55

800μ.

Γ

Προκριματικός

 

10:00

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

Προκριματικός

Όριο: 1,68μ.

10:15

800μ.

Α

Προκριματικός

 

10:30

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

Προκριματικός

Όριο: 7,00μ.

10:40

200μ.

Α

Προκριματικός

 

11:0010:45

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

Προκριματικός

Κεντρικό / Όριο: 12,50μ.

11:10

200μ.

Γ

Προκριματικός

 

11:0011:15

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

Προκριματικός

Κεντρικό / Όριο: 42,00μ.

 

 

 

 

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

Α/Γ

Προκριματικός/
Τελικός

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

16:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

16:45

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:30

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:40

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

18:00

400μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:15

400μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:30

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

18:35

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:36

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

18:45

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 1

 

18:2518:50

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

18:51

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 2

 

19:00

800μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:10

800μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:15

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:20

5.000μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:30

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Κεντρικό

19:40

5.000μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:10

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

20:30

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ