Περιφερειακό Πρωτάθλημα Ανωμαλου, Λαγκαδάς (31/1)    
         
    6000m ΑΝΔΡΩΝ (5950)    
1 19.08.4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1980 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2 20.20.5 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1980 Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ
3 21.16.3 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4 22.23.7 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1965 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5 24.01.2 ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 14.54.9 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1967 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
7 26.23.1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1969 ΠΑΟΚ 
         
    6000m ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (5950)    
1 20.27.8 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤ/ΝΟΣ 1994 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
2 24.29.4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1995 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3 24.46.1 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4 24.08.5 ΜΠΟΥΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
         
    6000m ΕΦΗΒΩΝ (5950)    
1 19.38.7 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
2 23.43.4 ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 1997 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
3 24.52.4 ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 1997 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
         
    4000m ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4300)    
1 15.39.4 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 18.36.3 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
3 23.30.3 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ 1992 Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ
         
    4000m ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4300)    
1 16.11.7 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 16.30.6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3 17.27.9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
         
    4000m ΝΕΑΝΙΔΩΝ (4300)    
1 16.40.5 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΡΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 20.32.2 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ 1997 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ
         
         
         
         
         
    3000m ΠΑΙΔΩΝ (2950)    
1 9.47 ΑΘΑΝΑΣΛΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 9.49 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
3 9.55 ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
4 10.03 ΔΕΛΗΠΑΛΑΣ ΑΛΕΞΕΝΔΡΟΣ  2000 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
5 10.05 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
6 10.09 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1999 ΓΥΜ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
7 10.30 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
8 10.34 ΠΟΔΑΣ ΣΟΛΩΝΑΣ 1999 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
9 10.37 ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
10 10.38 ΤΡΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΥ) 1999 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
11 10.51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
12 10.59 ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
13 11.18 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Γ.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ
14 11.32 ΝΤΕΝΤΕ ΕΛΙΑΝ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
15 11.33 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
16 11.35.5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
17 11.50 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ
18 12.18 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2000 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
19 12.39 ΜΙΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1999 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
20 13.16 ΑΠΟΙΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 Α.Φ.ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 
21 13.36 ΖΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2000 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
         
    3000m ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (2950)    
1 10.06 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
2 10.18 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Μ 2001 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
3 10.35 ΣΤΟΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4 10.46 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 2001 Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ
5 10.56 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
6 11.04 ΒΛΑΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
7 11.11 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
8 11.14 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ
9 11.16 ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2002 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
10 11.21 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
11 11.23 ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
12 11.26 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 2003 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
13 11.29 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ- ΒΛΑΣΙΟΣ 2001 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 11.35 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
15 11.36 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
16 11.37 ΛΕΟΥΔΗΣ Γ 2001 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
17 11.47 ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
18 11.48 Κεσόγλου Βαγγέλης 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
19 11.57 ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2001 Α.Φ.ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 
20 12.00 ΤΣΟΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΙΩΝ 2002 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
21 12.17 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
22 12.58 ΤΣΙΟΥΚΗΣ Π 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
23 12.22 ΚΟΥΚΟΥΠΙΔΗΣ Σ 2001 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
24 12.33 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
25 12.48 ΜΑΝΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
26 12.54 ΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ
27 13.27 ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 2002 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
28 13.46 ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
29 14.32 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2003 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
30 14.32 Καλαποθαράκος Νικόλας 2002 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
31 15.25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2002 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
         
    2000m KΟΡΑΣΙΔΩΝ (2900)    
1 7.21 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 7.34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ
3 7.52 ΓΟΚΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 1999 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
4 8.07 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2000 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
5 8.39 ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
6 8.44 ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΑ ΝΤΟΜΠΡΙΛΟΒΑ  2000 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
7 8.58 ΣΤΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2000 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
8 9.13 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΝΩ  2000 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
9 9.42 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
10 9.49 ΠΑΓΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
         
    2000m ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2900)    
1 7.13 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
2 7.25 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ  2001 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
3 7.42 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  2002 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
4 7.45 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
5 7.46 ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
6 7.47 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
7 7.53 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 
8 7.54 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
9 7.55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΥ ΑΓΑΘΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
10 7.57 ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11 7.58 ΛΙΓΚΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2001 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
12 8.02 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
13 8.04 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2001 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
14 8.05 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15 8.12 ΒΑΛΑΡΙΣΤΟΥ ΑΝΝΑ  2001 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
16 8.13 ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑ ΗΡΑ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
17 8.15 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΝΑ 2002 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18 8.16 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19 8.19 ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
20 8.20 ΝΕΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
21 8.30 ΠΡΑΒΗΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
22 8.32 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2001 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
23 8.40 ΝΤΙΣΝΙΤΣΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
24 8.53 ΜΑΜΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
25 8.49 ΤΕΡΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 Α.Φ.ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 
26 8.51 ΖΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
27 8.52 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2002 Ο.Κ.Α.ΚΑΒΑΛΑΣ
28 8.56 ΑΓΟΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
29 8.57 ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
30 9.01 ΔΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
31 9.02 ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
32 9.08 ΧΑΡΙΤΙΔΗ ΙΝΩ 2001 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 
33 9.09 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  2003 ΠΑΟΚ 
34 9.10 ΣΟΥΠΙΑΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ  2002 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
35 9.12 ΓΚΑΝΑΤΣΑ ΜΥΡΤΩ 2003 Α.Φ.ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 
36 9.35 ΠΥΞΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
37 9.36 ΚΟΥΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ  2001 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
38 9.37 Γουλιέλμου  Κατερίνα 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
39 9.47 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ
40 9.47 ΧΡΥΣΙΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
41 9.55 Τσαούση Ελεονώρα 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
42 9.57 ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΑΡΕΤΗ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
43 5.59 ΓΚΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
44 10.10 Ιωαννίδου Παυλίνα 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
45 10.14 ΤΣΙΑΛΙΚΗ ΗΛΙΑΝΑ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
46 10.26 ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
47 10.46 ΚΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
48 10.54 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΕΝΙΑ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
49 11.04 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ  2003 ΠΑΟΚ 
50 11.25 ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ 2003 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
51 11.28 ΜΠΑΚΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2002 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
52 11.29 ΜΟΥΛΑΛΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
53 11.35 ΖΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 
         
    1500m RUN FUN ΑΓΟΡΙΑ (1600)     
1 5.28 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ 2004 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
2 5.37 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
3 5.50 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
         
    1500m RUN FUN ΚΟΡΙΤΣΙΑΑ (1600)     
1 6.07 ΣΤΟΪΚΟΥ ΞΕΝΗ 2004 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2 6.18 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
3 6.23 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

OSense O-Sense