ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΄΄32α KNΩΣΕΙΑ 2019΄΄   29/06/2019   
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ (ΑΛΜΑΤΑ - ΔΡΟΜΟΙ) ΕΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ (ΡΙΨΕΙΣ)  
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019      
100Μ. ΑΝΔΡΩΝ Α΄ΣΕΙΡΑ (  ΑΝΕΜΟΣ :   -0,8 )    
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 10.93
2 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝ. 1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.59
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 11.65
4 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 11.69
5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.44
100Μ. ΑΝΔΡΩΝ  Β΄ ΣΕΙΡΑ (ΑΝΕΜΟΣ : – 2,1)    
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 11.93
2 ΜΟΝΑΣΤΙΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.09
3 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Ο.Φ.Η. 12.53
4 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1967 Γ.Ε.Η. 13.34
100 Μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 10.93
2 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝ. 1995 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.59
3 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 11.65
4 ΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣ 2001 Ο.Φ.Η. 11.69
5 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 11.93
6 ΜΟΝΑΣΤΙΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.09
7 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.44
8 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Ο.Φ.Η. 12.53
9 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1967 Γ.Ε.Η. 13.34
200Μ. ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ :  – 1,3)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 21.92
2 ΣΕΡΒΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 22.81
3 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1977 Ο.Φ.Η. 23.99
4 ΜΠΙΡΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997 Α.Π.Σ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 24.30
5 ΜΟΝΑΣΤΙΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 24.49
6 ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1968 Ο.Φ.Η. 25.50
7 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Ε.Η. 26.60
8 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1967 Γ.Ε.Η. 26.96 
110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : - 0,6 )    
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1986 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14.63
2 ΤΖΙΑΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΚΥΠΡΟΣ 15.10
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΣ 1988 Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 16.15
5.000 Μ. ΑΝΔΡΩΝ (με λαϊκη συμμετοχή)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16.37.97
2 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 Ο.Φ.Η. 16.54.72
3 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜ.-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1973 Ο.Φ.Η. 16.56.58
4 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1976 Ο.Φ.Η. 17.00.49
5 ΕΛ ΑΡΦΑΡΟΥΙ ΑΜΠΕΛΑΤΙΦ 1978 Ο.Φ.Η. 17.04.96
6 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ. 1970 Ο.Φ.Η. 17.39.57
7 ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1995 Ο.Φ.Η. 17.45.22
8 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 17.44.64
9 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1979 Ο.Φ.Η. 17.58.67
10 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 Ο.Φ.Η. 18.14.27
11 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1967 Ο.Φ.Η. 18.22.91
12 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ 1980 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.27.25
13 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 1973 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 18.27.67
14 ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ 18.28.31
15 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1978 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.48.60
16 ΜΑΡΝΕΛΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1972 Γ.Ε.Η. 19.27.01
17 ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1967 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 19.26.54
18 ΚΟΥΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.16.43
19 ΓΑΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1986 Γ.Ε.Η. 20.16.16
20 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20.34.80
21 ΡΗΓΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20.57.69
22 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 21.42.08
23 ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1971 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΚΛΕΙΟΥ 22.04.46
24 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 22.17.11
25 ΜΥΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23.34.99
26 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1984 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.06.14
27 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1982 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 25.17.86
28 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ 1964 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 25.53.51
29 ΜΗΡΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28.01.23
30 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28.01.40
31 ΒΕΝΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 28.06.92
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΒΑΤΣΚΙ ΙΩΑΚΕΙΜ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 6.12
2 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 5.78
3 ΑΓΑΠΗΣ ΣΟΛΩΝ 2004 Ο.Φ.Η. 5.49
4 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 Α.Ο.Λ. 4.80
5 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 Α.Ο.Λ. 4.37
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔ. 2002 Γ.Ε.Η. 1.75
2 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 1.65
3 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 1.40
4 ΑΓΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 Ο.Φ.Η. 1.40
ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΡΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1985 ΚΥΠΡΟΣ 64.47
2 ΓΕΝΕΘΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1998 ΚΥΠΡΟΣ 58.13
3 ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1995 ΚΥΠΡΟΣ 56.84
4 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 1994 Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 55.33
5 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ.Σ. 51.63
6 ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 Γ.Ε.Η. 33.31
100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : - 0,4)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 13.49
2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Ο.Φ.Η. 14.10
3 ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ 2000 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 14.80
200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : - 1,00)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 27.33
2 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 Ο.Φ.Η. 27.55
3 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Γ.Ε.Η. 29.10
4 ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2000 ΑΠΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 2017 29.68
5 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Ο.Φ.Η. 30.64
400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΟΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Ο.Φ.Η. 1.10.80
1500 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ        
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 Ο.Φ.Η. 4.44.55
2 ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 Γ.Σ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.19.30
5000 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1974 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 20.16.94
2 ΣΑΒΒΑΚΗ ΤΟΥΛΑ 1974 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 23.22.24
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 23.49.46
4 ΣΑΝΤΑ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 23.53.29
5 ΧΑΧΛΙΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24.10.15
6 ΝΤΑΜΠΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1974 ΠΑΙΔΑΣ 25.07.99
7 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25.51.45
8 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1973 ΠΑΙΔΑΣ 25.55.05
9 ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 26.27.96
10 ΜΠΕΛΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1969 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 26.45.01
100Μ. ΕΜΠ.  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΑΝΕΜΟΣ : - 0,6)    
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 15.12
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡ 2002 Ο.Φ.Η. 5.51
2 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΠΗΓΑΣΟΣ 5.38
3 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 5.13
4 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5.02
5 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 Ο.Φ.Η. 5.02
6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 4.96
7 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 4.86
8 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.65
9 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ.Ο.ΚΥΔΩΝ 4.64
10 ΒΑΛΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 Α.Ο.Λ. 4.35
11 ΓΚΑΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 Ο.Φ.Η. 4.26
12 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.23
13 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ 2004 Γ.Ε.Η. 4.20
14 ΜΥΦΤΑΡΗ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 4.12
15 ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 Γ.Ε.Η. 4.03
16 ΔΡΟΣΑΤΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 3.82
17 ΑΝΔΡΗ ΑΝΝΑ 2006 Γ.Ε.Η. 3.81
18 ΜΑΥΡΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ 3.75
19 ΤΡΟΥΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 3.42
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 11.70
2 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11.27
3 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 Γ.Σ.ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠ. 11.17
4 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η. 10.57
5 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Ο.Φ.Η. 10.12
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.58
2 ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1.50
3 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
4 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛ. 2004 Ο.Φ.Η. 1.40
5 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔ. 2006 Γ.Ε.Η. 1.15
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 2.30
ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣ. 1991 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 58.14
2 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 43.00
3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1990 Ο.Φ.Η. 41.12
4 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Ε.Η. 25.98
5 ΧΡΟΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 25.71
ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 Ο.Φ.Η. 46.70
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Ο.Φ.Η. 38.80
2 ΠΑΣΣΑ ΑΘΗΝΑ 2003 Ο.Φ.Η. 35.00
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ 2006 ΠΗΓΑΣΟΣ 34.72
4 ΤΟΠΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 27.00
5 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 24.80
80Μ. ΠΠ Α ΄ (ΑΝΕΜΟΣ : - 0,8)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2004 Α.Ο.Λ. 9.64
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.79
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 Ο.Φ.Η. 9.84
4 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 10.69
150Μ. ΠΠ Α ΄ (ΑΝΕΜΟΣ : + 0,1)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΗΣ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 18.53
2 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 19.90
3 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 20.00
4 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 20.75
300Μ. ΠΠ Α ΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 Α.Ο.Λ. 38.46
2 ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 Ο.Φ.Η. 41.05
3 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 42.36
4 ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2005 Ο.Φ.Η. 43.71
600Μ. ΠΠ Α΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.34.43
2 ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2005 Α.Ο.Λ. 1.34.49
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 Ο.Φ.Η. 1.41.65
4 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 Ο.Φ.Η. 1.43.27
5 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 1.45.91
1000Μ. ΠΠ Α ΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ ΑΡΕΣΤΗΣ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 2.57.04
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Γ.Ε.Η. 3.00.90
3 ΓΚΑΝΤΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΑΓ. 2004 Γ.Ε.Η. 3.03.22
4 ΒΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 Γ.Ε.Η. 3.18.91
5 ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2206 Ο.Φ.Η. 3.41.60
100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠ Α΄ (ΑΝΕΜΟΣ : - 0,6)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15.73
300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠ Α΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 45.95
2 ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 46.58
3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 47.59
ΣΦΥΡΑ ΠΠ Α΄(Κ16) 4κιλ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΥΠΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 Ο.Φ.Η. 43.89
ΔΙΣΚΟΣ ΠΠ Α ΄(Κ16) 1κιλ      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ο.Φ.Η. 39.01
4Χ80 Μ. ΠΠ Α ΄      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ 39.81
ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Μ. (2004)- ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ Α,.(2004) - ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Α.(2004) - ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ Μ.92006)
80Μ. ΠΚ Α ΄ (ΑΝΕΜΟΣ : + 1,2)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 Ο.Φ.Η. 11.06
2 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 11.16
3 ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 Α.Ο.Λ. 11.19
4 ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006 Ο.Φ.Η. 11.30
5 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 Ο.Φ.Η. 11.39
6 ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 11.92
7 ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.11
8 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 12.78
150Μ. ΠΚ Α ΄(ΑΝΕΜΟΣ : -0,8)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 Ο.Φ.Η. 20.05
2 ΚΙΟΚΑΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.50
3 ΣΑΒΒΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 Ο.Φ.Η. 20.63
4 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 21.21
5 ΜΥΠΤΑΡΗ ΑΝΝΑ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 22.54
6 ΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 22.70
7 ΚΑΛΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 22.79
8 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 23.37
300 Μ. ΠΚ Α ΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜ.-ΝΙΚ. 2005 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 44.17
2 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 45.86
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 Γ.Ε.Η. 46.70
4 ΣΗΦΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ 2004 Γ.Ε.Η. 47.28
5 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 49.34
600Μ. ΠΚ Α ΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Ο.Φ.Η. 1.45.09
2 ΒΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 2004 Α.Ο.Λ. 1.46.63
3 ΛΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 Ο.Φ.Η. 1.47.77
4 ΜΠΑΡΜΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛ. 1.48.24
5 ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΙΚΗ 2005 Γ.Ε.Η. 1.51.66
6 ΤΣΙΝΑΡΗ ΒΑΛΛΙΑ 2005 Α.Ο.Λ. 1.52.31
7 ΜΑΥΡΟΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 Α.Ο.Λ. 1.54.88
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Ο.Φ.Η. 1.57.04
1.000 Μ. ΠΚ Α΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 Ο.Φ.Η. 3.05.09
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Ο.Φ.Η. 3.17.42
2000Μ. ΠΚ Α ΄      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 Ο.Φ.Η. 7.14.55
2 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2006 Ο.Φ.Η. 7.47.20
3 ΤΡΙΓΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 8.16.65
4 ΚΑΝΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2004 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 8.24.05
300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚ Α ΄      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 Γ.Σ.ΒΙΤΣ.ΚΟΡΝΑΡΟΣ 49.80
2 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΠΗΓΑΣΟΣ 50.41
3 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 52.07
4Χ80 ΠΚ Α ΄       
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 Ο.Φ.Η. 41.76
ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 2006
ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004
4Χ300 ΠΚ Α΄      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΑΓΚΑ Κ. 2004 Ο.Φ.Η. 2.59.74
ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005
ΣΦΥΡΑ ΠΚ Α ΄ (3κιλ)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 52.12
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 50.02
3 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. 48.60
4 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 Γ.Ε.Η. 38.33
5 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 36.24
ΣΦΑΙΡΑ ΠΚ Α ΄ (3κιλ)      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΤΣΙΚΑΝΔΑΡΑΚΗ ΣΤ. 2004 Α.Ο.ΚΙΣΑΜΟΥ 10.87
2 ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΠΗΓΑΣΟΣ 10.82
3 ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 8.32
ΔΙΣΚΟΣ ΠΚ Α ΄      
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 38.40
2 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ 2004 ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘ.ΚΡΗΤΗΣ 31.50
3 ΤΣΙΧΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Γ.Ε.Η. 27.30
4 ΤΟΠΙ ΜΕΛΙΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 26.10
5 ΧΡΟΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 Γ.Ε.Η. 24.25
OSense O-Sense