Α κατηγορία          
1 Κατερίνα Στεφανίδη Επί κοντώ 4,85 μ. – 1η Ευρωπαϊκό ανοιχτού Μίτσελ Κρίερ
2 Μαρία Μπελιμπασάκη 400 μ. 50.45 – 2η Ευρωπαϊκό ανοιχτού Κώστας Ηλίας
3 Βούλα Παπαχρήστου Τριπλούν 14,60 μ. – 1η Ευρωπαϊκό ανοιχτού Γιώργος Πομάσκι
4 Μίλτος Τεντόγλου Μήκος 8,25 μ. – 1η Ευρωπαϊκό ανοιχτού Γιώργος Πομάσκι
5 Νικόλ Κυριακοπούλου Επί κοντώ 4,80 μ. – 2η Ευρωπαϊκό ανοιχτού Ανδρέας Τσώνης
6 Δημήτρης Τσιάμης Τριπλούν 16,78 μ. – 3η Ευρωπαϊκό ανοιχτού Δημήτρης Σιούντρης
7 Αντώνης Μέρλος Υψος 2,23 μ.- 1η Παγκόσμιο Κ20 Πέτρος Κυπριανού
8 Κώστας Φιλιππίδης Επί κοντώ 5,75 μ. ανοιχτός 12η επίδοση παγκοσμίως Δημήτρης Κυτέας
9 Εμμανουήλ Καραλής Επί κοντώ 5,78 μ. κλειστός Παγκόσμιο ρεκόρ Κ20 Ανδρέας Τσώνης
           
Β΄κατηγορία          
1 Γιάννης Κυριαζής Ακοντισμός Τραυματίας Τραυματίας Θωμάς Κυριαζής
2 Οδυσσέας Μουζενίδης Σφαιροβολία 20,67-3η Ευρωπαϊκό Κ20 Γιώργος Μποτσκαριώβ
           
Γ΄κατηγορία          
1 Κώστας Δουβαλίδης 110 μ εμπ 13.56-14η Όριο στον αγώνα στόχο  Μπάμπης Σδρόλας
2 Ελισσάβετ Πεσιρίδου 100 εμπ 13.02-13η Όριο στον αγώνα στόχο  Ιωάννα Σιώμου
3 Κώστας Μπανιώτης Ύψος 2,21-11η Ευρωπαϊκό Α/Γ Γιώργος Τσούγκος  
4 Νικόλαος Σκαρβέλης Σφαιροβολία 20,25-11η Ευρωπαϊκό Α/Γ Μηνάς Κυριάκος
5 Σταματία Σκαρβέλη Σφυροβολία 67,97 Όριο στον αγώνα στόχο  Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
6 Δέσποινα Μουρτά 400 μ 52.96 Όριο στον αγώνα στόχο  Ντίνα Μπορνιβέλη
7 Έλενα  Πόλακ Επί Κοντώ 4,45 Όριο στον αγώνα στόχο  Εμμανουήλ Καραγιάννης
8 Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου Δισκοβολία 57,34-10η Ευρωπαϊκό Α/Γ Γιάννης Δόνδωρος
9 Λυκούργος Τσάκωνας 200 μ 20.49-11η Όριο στον αγώνα στόχο  Άρης Βισκαδουράκης
10 Μάκης Στεργιούλης 4Χ100 μ. 39.49 -11η Ευρωπαϊκό Α/Γ Περικλής Χατζηαναστασιάδης
11 Παναγιώτης Τρυβιζάς 4Χ100 μ. 39.49 -11η Ευρωπαϊκό Α/Γ Περικλής Χατζηαναστασιάδης
12 Γιάννης Νυφαντόπουλος 4Χ100 μ. 39.49 -11η Ευρωπαϊκό Α/Γ Περικλής Χατζηαναστασιάδης
13 Αντιγόνη Ντρισμπιώτη 20 χλμ Βάδην 1.32.16 -12η Όριο στον αγώνα στόχο  Θανάσης Δεληγιάννης
14 Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ 20 χλμ Βάδην 1.22.51 -15η Όριο στον αγώνα στόχο   
15 Μιχάλης Αναστασάκης Σφυροβολία 73,65 -9η Ευρωπαϊκό Α/Γ Αλέξανδρος Παπαδημητρίου
16 Γκλόρια Πριβιλέντζιο  Μαραθώνιος 2.38.39 Όριο στον αγώνα στόχο  Μανώλης Χάντζος
17 Γεράσιμος Καλογεράκης Ακoντισμός 77,45 -2η Ευρωπαϊκό K18 Γιάννης Αντωνακάκης
18 Όλγα Φιάσκα 5 χλμ Βάδην 23.39.12-2η Ευρωπαϊκό K18 Γρηγόρης Κοντός
19 Σταυρούλα Κοσμίδου Σφυροβολία 65,98-3η Ευρωπαϊκό K18 Κώστας Κοροσίδης
20 Σπυριδούλα Καρύδη Μήκος 6,23-3η Ευρωπαϊκό K18 Παύλος Σκορδίλης
           
Δ΄κατηγορία          
1 Γιώργος Τζατζιμάκης 10 χλμ Βάδην 42.03-11η Παγκόσμιο Κ20 Ηλίας Γκαραβέλας
2 Νίκος Σάκης Στήπλ 8.59.58-10η Παγκόσμιο Κ20 Μιχάλης Αναγνώστου
3 Χρήστος Παπαδόπουλος 4Χ100 μ. 40.78-12η  Παγκόσμιο Κ20  Χρήστος Κατσίκας
4 Βαγγέλης Καίκης 4Χ100 μ. 40.78-12η  Παγκόσμιο Κ20 Βαγγέλης Κατσιάβας
5 Σωτήρης Κομιανός- Γραβάνης 4Χ100 μ. 40.78-12η  Παγκόσμιο Κ20  
6 Σωτήρης Γκαραγκάνης 4Χ100 μ. 40.78-12η  Παγκόσμιο Κ20 Χρήστος Κατσίκας
7 Μιχάλης Παυλίδης 4Χ100 μ. 40.78-12η  Παγκόσμιο Κ20 Σπύρος Παπαδόπουλος

 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΣΤΗΡΙΞΗΣ  2019

α/α Αθλητής-τρια Έτος Γέννησης Αγώνισμα Επίδοση 2018 Προπονητής Σωματείο
1 Μάρκος Γκούρλιας 1995 5000 μ.-3000 μ. 13.54.68-7.57.46 Θεοδωρίδης Δημήτρης Εθνικός Αλεξ/πολης
2 Ανδρέας Δημητράκης 1990 1500 μ. 3.40.14 Καρρές Σταύρος Παναξιακός Α.Ο.
3 Γιαννοπούλου Κων/να 1993 800 μ.-1500 μ. 2.04.65-4.17.10 Παπαχρήστου Χρήστος Γ.Σ.Κηφισιάς
4 Ανθή Κυριακοπούλου 1994 1500 μ.-3000 μ. 4.18.87 Χάντζος Μανώλης Γ.Σ. Γλυφάδας
5 Αναστασία Μαρινάκου 1996 1500 μ. -3000 μ. Τραυματίας Παπαχρήστου Χρήστος ΓΕΑ Τρικάλων
6 Αθηνά Κοίνη 1992 1500 μ.-3000Φ.Ε 4.23.89 Παπαχρήστου Χρήστος ΓΕΑ Τρικάλων
7 Βικτωρία Τσόλη 1993 1500 μ.-3000 μ. 4.18.18 Καραχάλιος Παναγιώτης Γ.Σ.Χαλανδρίου
8 Γεωργία Δημητριάδου 1997 3000Φ.Ε 10.40.15 Στοίκος Αντώνης ΣΑΠΚΝεάπολης
9 Καρακατσάνη Αναστασία 1992 10.000 μ. 34.10.95 Χάντζος Μανώλης Γ.Σ.Γλυφάδας
10 Στυλιανός Φιλάι 1996 3000ΦΕ 9.12.18 Ψαριμιχαλάκης Νίκος ΟΣΦΠ
11 Χρήστος Κοτίτσας 1996 800 μ. 1.50.44 Παπαχρήστος Χρήστος Γ.Σ.Κηφισιάς
12 Κων/νος Βασιλάκης 1987 800 μ. 1.50.12 Πλατής Δημήτρης Ελευθέριος Βενιζέλος
13 Πέτρος Κυριακίδης 1990 400 μ. 50.68 Κώστας Ηλίας ΟΣΦΠ
14 Ειρήνη Βασιλείου 1989 400 μ. 53.07 Άρης Βισκαδουράκης ΓΕΗ Ηρακλείου
15 Άννα Βασιλείου 1989 400 μ. 53.41 Άρης Βισκαδουράκης ΓΕΗ Ηρακλείου
16 Ελπίδα Καρκαλάτου 1989 400 μ. 54.41 Καραπάνος Γιώργος ΣΔΥ Αργολίδας
17 Ευαγγελία Ζυγόρη 1990 400 μ. 54.09 Χάντζος Μανώλης Γ.Σ. Γλυφάδας
18 Βαρβάρα Γρίλλου 1996 400 μ.-800 μ. 54.68 /2.10.84 Βράκα Βασιλική Άθλος Κερατσινίου-Περάματος
19 Κωνσταντίνος Κουτσούκης 1996 400 μ. 47.74 Κελεπούρης Νίκος Φίλιππος Βέροιας
20 Κωνσταντίνος Νάκος 1993 400 μ. ΕΜΠ 51.46 Αγγελάκη Φιλιώ Γ.Σ.Τρικάλων
21 Έφη Θεοδώρου 1994 400 μ. ΕΜΠ 59.02 Οικονομίδης Γιώργος Νεάπολη Χαλκίδας
22 Ελπίδα Τόκα 1989 400 μ. ΕΜΠ 59.27 Τόκα Γιάννα ΣΔΥΑργολίδας
23 Κορίνα Πολίτη 1996 100 μ.-200 μ. 11.84-24.07 Νούτσης Γιώργος Γ.Σ. Χαιδαρίου
24 Γρηγορία Κεραμιδά 1990 100 μ. 11.71 Χαλάτσης Νίκος ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακ.
25 Ραφαέλα Σπανουδάκη 1994 100 μ. 11.27   Γ.Σ. Ηλιούπολης
26 Κατερίνα Σαρρή 1993 100 μ. 11.74 Μπακατσάκη Σοφία Ελευθέριος Βενιζέλος
27 Κων/νος Χίντας 1994 110  μ. εμπ. 14.08 Χατζηβασιλείου Χρήστος Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών
             
28 Κώστας Γκελαούζος 1990 Μαραθώνιος 2.22.24 Παπαχρήστου  Χρήστος ΠΑΟ
29 Παναγιώτης Καραίσκος 1988 Μαραθώνιος 2.25.37 Καρρές Σταύρος Π.Γ.Σ
30 Δήμος Μαγγίνας 1982 10.000 μ. 30.10.51   Α.Ο.Μυκόνου
31 Ελευθερία Πετρουλάκη 1991 10.000 μ. 35.18.44 Γερακός Παναγιώτης ΑΟ Μυκόνου
32 Χρήστος Καλλίας 1989 10.000 μ. 30.17.63 Γερακός Παναγιώτης ΑΟ.Μυκόνου
33 Χαίδω Αλεξούλη 1991 Μήκος 6.55 Πομάσκι Γιώργος Πελασγός Α.Σ
34 Ευθυμία Κολοκυθά 1989 Μήκος 6.35 Πάντος Θωμάς ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
35 Αναστάσιος Γαλαζούλας 1992 Μήκος 7.82 Γιώργος  Πομάσκι Ελευθ.  Βενιζέλος
36 Μιχάλης Μερτζανίδης 1987 Μήκος 7.92 Χήτας  Κώστας ΑΟ Ηφαιστία Λήμνου
37 Παύλος Μπόφτσης 1993 Τριπλούν 16.52 Τσούγκος Γιώργος Ελευθέριος Βενιζέλος
38 Χριστίνα Αλβερτσιάν 1990 Τριπλούν 13.62 Γιάννης Δημητριάδης  Ελευθέριος Βενιζέλος
39 Τατιάνα Γκούσιν 1994 Ύψος 1.88 Ιωάννα Σιώμου  Γ.Σ.Κηφισιάς
40 Ιωάννα Ζάκκα   1996 Ύψος 1.80 Κουτσογιαννόπουλος Γιάννης ΑΟΦιλοθέης
41 Θοδωρής Χρυσανθόπουλος 1992 Επί κοντώ 5.30 Τσώνης Ανδρέας Πανιώνιος
42 Αναστάσιος Λατιφλάρι 1996 Σφαιροβολία 19.45 Γιώργος  Μποτσκαριώβ Κένταυρος Καλλικράτειας
43 Νίκος Γαβριηλίδης 1995 Σφυροβολία 72.16 Φανή Κυρκοπούλου Αίολος Μακεδονίας
44 Κυριάκος Ζώτος 1996 Σφαιροβολία 19.59 Χατζηστάθης Στάθης ΑΣΣ Αλέξανδρος Μακ.
45 Γιώργος Τρέμος 1989 Δισκοβολία 59.80 Κύπρος Γ.Σ. Παγκύπρια
46 Ηλιάνα Κοροσίδου 1995 Σφυροβολία Τραυματίας Κοροσίδης Κώστας Αίολος Μακεδονίας
47 Κώστας Μυλωνάς 1999 Ακοντισμός 68.95 Κυριαζής Θωμάς ΦΣ Αστέρας Πρεβέζης
48 Σοφία Υφαντίδου 1986 Ακοντισμός/Έπταθλο 57.375.672 Μηνάς Κυριάκος ΜΕΑΣ Τρίτων
49 Παναγιώτης Πήτας 1995 Δέκαθλο 7317 Κουτσοφλίνης Γιάννης Γ.Σ. Βόλου
50 Παναγιώτης Μάντης 1995 Δέκαθλο 7179 Πάκου Δέσποινα Πανιώνιος ΓΣ
51 Στυλιανή Τζικανούλα 1994 Έπταθλο 5.375 Γυλτίδης Χρήστος Τιτάν Σερβίων
52 Μαρία Λιτσένη 1994 400 μ. εμπ. 59.65 Χριστόπουλος Δρόσος ΜΕΑΣ Τρίτων
53 Ζαχαρίας Τσαμουδάκης 1996 20.000 μ. Βάδην 1.29.45 Δεληγιάννης Θανάσης Φωκιανός Καρδίτσας
54 Αθανάσιος Καλάκος 1988 800 μ. 1.51.17 Χάντζος Μανώλης Γ.Σ.Γλυφάδας
55 Κώστας Ζήκος 1988 100 μ. 10.69 Κατσιάβας Βαγγέλης ΓΕΑΤρικάλων
56 Γιάννης Καμαρινός 2001 110 ΕΜΠ 13.78 Τσακίρη Κυριακή Α.Σ.Ολυμπιακή Δομή
57 Αντώνης Σάντας 2001 Επί κοντώ 4.90 Στεφανή Φώτης Α.Ο.Φιλοθέης
58 Άνθιμος Κελεπoύρης 2001 Βάδην  45.28.37 Κελεπούρης Νίκος Φίλιππος Βέροιας
59 Μαρία Σεφεριάδη 2001 Βάδην 24.12.61 Σεφεριάδης Γιώργος Ολυμπιάδα Πάτρας
60 Ελίνα Τζένγκο 2002 Ακοντισμός 58.05 Μποτσκαριώβ Γιώργος Κένταυρος Καλλικράτιας
61 Σοφία Κεσσίδη 2002 Δισκοβολία 47.30 Μποτσκαριώβ Γιώργος Κένταυρος Καλλικράτιας
62 Βασιλεία Σπύρου 2002 3.000 μ. 9.34.39 Παππάς Μάρκος Πανιώνιος

 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ23 
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ23  Ανδρες
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2018 ΟΡΙ; ΕΑΑ 2017 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
2 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  1997 100 μ. 10.58 10.60 ΔΡΟΜΕΑΣ ΒΑΡΗΣ  
3 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  1998 400 μ. 46.86 47.80 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 400 μ. 47.66 47.80 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΤΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 10.000 μ. 30.00.54 30.15.00 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 10.000 μ. 30.10.40 30.15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
9 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΔΕΚΑΘΛΟ 7.337 7.200 ΠΑΟΚ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
10 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΤΡΙΠΛΟΥΝ 16.53 15.55 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
11 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1997 ΤΡΙΠΛΟΥΝ 16.47 15.55 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1997 ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.71 15.55 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
13 ΠΡΟΔΑΝΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 1997 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 67.34 63.50 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
14 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΜΗΚΟΣ 7.74 2017 7.50 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
15 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1997 ΜΗΚΟΣ 7.53 7.50 ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
16 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 68.70 63.50 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

17 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ 1999 400 Μ. ΕΜΠ. 51.39 52.40 ΟΣΦΠ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ23  ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2018 ΟΡΙ; ΕΑΑ 2017 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ 1999 100 ΕΜΠ 13.83 14.05 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΙΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2 ΓΡΙΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 400Μ 54.80 55.00 ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΒΡΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1997 10.000μ 35.04-2017 36.35 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΡΡΕΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΜΗΚΟΣ 6.32 6.15 Γ.Ε.ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
5 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΤΡΙΠΛΟΥΝ 13.25 12.80 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
6 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ-ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 14.70-50.04 14.50-48.50 ΓΕ.ΝΑΟΥΣΑΣ ΧΑΤΖΗΣΤΑΘΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
7 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 51.76 50.00 ΣΕΡΡΕΣ 93 ΤΣΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 52.89 50.00 ΟΦΗ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ
9 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 51.90 50.00 ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 52.66 48.50 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
11  ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ                            1999 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ    4,00 4,00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ  

 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ

               

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2018 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 100 Μ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  10.79 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ 
2 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 110 ΕΜΠ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 13.94 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ
3 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 1500 Μ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 3.45.56 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2001 2000 ΦΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.00.67 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΑΠΟΣΤΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΛΕΞΗΣ 2000 ΜΗΚΟΣ  ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 7.63 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ
6 ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 15.83 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ
7 ΡΙΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5.06 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 
8 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΑΣΣΩΝ 2000 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 19.49 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΔΕΡΒΕΝΗ ΛΙΑ 
 9 ΤΣΙΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ  ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  72.47 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ
 10 ΖΑΛΤΟΣ   ΚΩΣΤΑΣ 2000 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ  72.30 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
 11 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ  81.32 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
12 ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 10 ΑΘΛΟ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 6779 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
                 
                 
                 
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2018 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.15 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
2 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15.02 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΔΟΝΔΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΑΡΤΕΜΙΣ 2000 200 Μ  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 24,02 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 
4 ΦΥΛΤΙΣΑΚΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 2000 10.000 ΒΑΔΗΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.05.24 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 
5 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ 2001 800 Μ ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 2.09.45 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 
6 ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2001 2000 ΦΕ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 6.59.93 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ
7 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΥΨΟΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 1.83 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8 ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ 2001 3000 Μ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 9.50.40 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
9 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 2001 3000 Μ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.51.07 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
10 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΔΙΣΚΟΣ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 45.58 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
11 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 48.66 Οριο EAA - Ευρωπαϊκό Ε/Ν 2017 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
12 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΣΦΥΡΑ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 62.25 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΜΙΝΑΡΕΤΖΗΣ ΧΑΡΗΣ
13 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ 2001 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.85 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 7 ΑΘΛΟ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5336 Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό Π/Κ 2018 ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
                 
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ  ΠΑΙΔΩΝ Κ18
α/α AΘΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
1 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 100/200μ. 10.41 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
2 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 100/200μ. 10.97/21.64 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2002 110μ. ΕΜΠ 13.96 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
4 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2003 400μ. ΕΜΠ (300μ. ΕΜΠ/39.95) ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠΑΣ 
5 ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ  2002 400μ. / 800μ. 50.44 / 1:56.21 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠΑΣ 
6 ΦΑΪΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ  2002 ΜΗΚΟΣ 7.21 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
7 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 ΤΡΙΠΛΟΥΝ  14.10 ΩΡΙΩΝ ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠΑΣ 
8 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.70 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
9 ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2002 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ/ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 54.39/17.42 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
10 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  2003 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 54.09 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
11 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 70.26 ΓΑΣ ΝΙΓΡΗΤΑΣ 'ΒΙΣΑΛΤΗΣ' Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
12 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 70.20 ΑΕΚ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
13 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 68,88   ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Οριο ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 2003 100μ. 12.14(80μ./9.96) ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
2 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ/ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 100μ. 12.29 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 200μ. 24.96 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
4 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 200μ. 25.04 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
5 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ  2002 200μ. 25.05 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 400μ.  56.27 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
7 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 400μ.  57.27 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
8 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 800μ.  2:10.08 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 100μ. ΕΜΠ 14.37 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
10 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 400μ.ΕΜΠ 61.80 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
11 ΠΑΡΑΣΤΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 400μ.ΕΜΠ 62.39 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ  ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
12 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2003 400μ.ΕΜΠ 62.81 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
13 ΠΟΣΤΙΚΑ ΜΙΛΕΝΑ 2002 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ  Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
14 ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2003 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.70 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
15 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΕΠΤΑΘΛΟ/ΣΦΑΙΡΑ/ΜΗΚΟΣ 5.401/15.86/      6.23 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
16 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ  2003 ΜΗΚΟΣ 6.07 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
17 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΜΗΚΟΣ 5.85 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
18 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.68 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018 
19 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 45.00 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
20 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  2002 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 64.55 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Οριο ΣΕΓΑΣ - Ευρωπαϊκό 2018
21 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  2003 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 59.92 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΟΡΙΟ ΕΑΑ- Ευρωπαϊκό 2018