ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Επίδοση-θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Κατερίνα Στεφανίδη

Επί κοντώ

4,91- 1η

Παγκόσμιο Ανοικτού

Μίτσελ Κρίερ

2

Μαρία Μπελιμπασάκη

200μ

22,6-1η

S-L

Κώστας Ηλίας

3

Βούλα Παπαχρήστου

Τριπλούν

14,24-1η

S-L

Πομάσκι Γιώργος

4

Μίλτος Τεντόγλου

Μήκος

8,30P.B

10η  Επίδοση Παγκοσμίως

Πομάσκι Γιώργος

5

Κώστας Φιλιππίδης

Επί κοντώ

5,75Ανοικτό  (5,85- 2η -Ε-K)

12η  Επίδοση Παγκοσμίως

Κυτέας Δημήτρης

6

Γιάννης Κυριαζής

Ακοντισμός

(88,01 NCAA)

9η  Επίδοση Παγκοσμίως

Κυριαζής Θωμάς

ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Κατηγορία

Επίδοση-Θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Λυκούργος Τσάκωνας

200μ

2η

20,59-3η

S-L

Βισκαδουράκης Άρης

2

Κρίστυ

Αναγνωστοπούλου

Δισκοβολία

2η

59,28-3η

S-L

Δόνδωρος Γιάννης

3

Οδυσσέας Μουζενίδης

Σφαιροβολία

2η

20,67-3η

U-20

Μποτσκαριώβ Γιώργος

4

Κωνσταντίνα Ρωμαίου

Τριπλούν

2η

13,25 ΑΝ

Δεύτερη Χρονιά

U.S.A

5

Εμμανουήλ Καραλής

Επί κοντώ

2η

5,70 ΚΛ.

5,63 ΑΝ.

Δεύτερη Χρονιά

Μεγαλοοικονόμου Βασίλης

ΤΡΙΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Κατηγορία

Επίδοση-Θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Κώστας Δουβαλίδης

110 εμπ

3η

13,42-5η

S-L

Σδρόλας Μπάμπης

2

Ελισάβετ Πεσιρίδου

100 εμπ

3η

13,12-4η

S-L

Σιώμου Ιωάννα

3

Σοφία Υφαντίδου

Ακοντισμός

3η

58,21-5η

S-L

Μηνάς Κυριάκος

4

ΚωνσταντίναΓιαννοπούλου

800μ

3η

2,04,60-6η

S-L

Παπαχρήστου Χρήστος

5

Δημήτρης Τσιάμης

Τριπλούν

3η

16,55-5η

S-L

Σιούντρης Δημ.

6

Τατιάνα Γκούσιν

Ύψος

3η

1,90-5η

S-L

U.S.A

7

Κώστας Μπανιώτης

Ύψος

3η

2,22-4η

S-L

Τσούγκος  Γιώρ.

8

Νικόλας Σκαρβέλης

Σφαιροβολία

3η

16,73-6η

S-L

USA

9

Γρηγορία Κεραμιδά

100μ

3η

11,60-6η

S-L

Θεμελίδου Άννα.

10

Ηλιάνα Κοροσίδου

Σφύρα

3η

64,65-7η

U23

Κοροσίδης Κώστας

11

Κώστας Ζήκος

4Χ100

3η

40.40

U-20

Κατσιάβας Βαγγέλης

12

Μιχάλης Παππάς

4Χ100

3η

40.40

U-20

Χήτας Κωνσταντίνος

13

Παναγιώτης Αρβανίτης

4Χ100

3η

40.40

U-20

Μπάτσος Κωνσταντίνος

14

Δημήτρης Χρυσάφης

4Χ100

3η

40.40

U-20

Χρυσάφης Γιώργος

15

Σωτήρης Γκαραγκάνης

4Χ100

3η

40.40

U-20

Κάτσικας Χρήστος

16

Παναγιώτης Ματζουρογιάννης

Μήκος

3η

7,74 

Δεύτερη Χρονιά

Σκορδίλης Παύλος

ΤΕΤΑΡΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/α

Ονοματεπώνυμο

Αγώνισμα

Κατηγορία

Επίδοση-Θέση

Αγώνας

Προπονητής

1

Κυριάκος Ζώτος

Σφαιροβολία

4η

18,43-10η

U-23

Μιχελαράκης Δημήτρης

2

Σταματία Σκαρβέλη

Σφαιροβολία

4η

15,94-9η

U-23

USA

3

Ζαχαρίας Τσαμουδάκης

20 χλμ βάδην

4η

1,25΄,10΄΄-9η

U-23

Δεληγιάννης Σάκης

4

Ελενη Πόλακ

Επί κοντώ

4η

4,20-11η

U-23

Καραγιάννης Μανώλης

5

Αφροδίτη Μανιού

Ακοντισμός

4η

50,38-7η

U-20

Κυριαζής Θωμάς

6

Θάνος Καλάκος

800μ

4η

1,48,50-7η

U-20

Χάτζος Μανώλης

7

Γιώργος Κορακίδης

Σφυροβολία

4η

72,52-8η

U-20

Χρίστογλου Γιάννης

8

Γιώργος Τζατζιμάκης

10 χλμ βάδην

4η

45,23-8η

U-20

Γκαραβέλας Ηλίας

9

Δήμητρα Γναφάκη

400εμπ.

4η

 

Δεύτερη Χρονιά

U.S.A

10

Δέσποινα Μαλταπέ

Υψος

4η

 

Δεύτερη Χρονιά

Δαμασκηνός Δημήτρης

11

Αντιγόνη Ντρισμπιώτη

20χλμ βάδην

4η

1.32.03

Όριο στον αγώνα στόχο

Δεληγιάννης Θανάσης

12

Αλέξανδρος Παπαμιχαήλ

Βάδην

4η

1.23.57

Όριο στον αγώνα στόχο

Χαραμής Παναγιώτης

13

Αντώνης Μέρλος

Υψος

4η

2,20

Δεύτερη χρονιά

Δαμβουνέλης Γιάννης