Δείτε τα αναλυτικά αποτελέσματα της πρώτης ημέρας στο 29ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού στο ΣΕΦ.

ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α ΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ 

ΠΕΝΤΑΘΛΟ 

ΕΠΤΑΘΛΟ 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ 

ΠΛΗΡΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β ΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΝΔΡΩΝ

60μ (14/2)

1.Ευθ Στερργιούλης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 6.68

2.Λυκ. Τσάκωνας (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 6.69

3.Κων Δουβαλιδης (ΣΚΑ Δραμας) 6.82

4.Βικτ Κρεμύδας (ΓΣ Πίνδαρος) 6.82

5.Βασ Τσούσης (Μεσσηνιακός) 6.92

6.Παν Τριβυζάς (ΠΑΟ Θερσιπος) 6.98

7.Παν Θανασούλας (ΠΑΟ) 7.06

8.Κυρ Αντωνίου (ΑΕΚ) 7.07

200μ (15/2)

1.Κυρ Αντωνίου (ΑΕΚ) 22.01

2.Πετρ Κυριακίδης (ΟΣΦΠ) 22.05

3.Παν Τριβυζάς (ΠΑΟ Θέρσιππος) 22.20

4.Χρ Μπουκάλης (Εθνικός ΓΣ) 22.28

5.Γιαν Σταματελόπουλος (ΕΚΑ Δωδώνη) 22.50

6.Ευστρ Φραγκούλης (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 22.54

7.Αθ Τσακάλης (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) 23.16

8.Κων Χουντάς (ΟΦΚΑ Οσυσσέας) 23.41

400μ (14/2)

1.Πετρ Κυριακίδης (ΟΣΦΠ) 48.16

2.Περ Ιακωβάκης (ΑΕ Λεχαινών) 48.70

3.Γιαν Λουλάς (ΟΣΦΠ) 49.24

4.Νικ Εμπέογλου (ΑΣ Κολλεγίου) 49.27

5.Παρ Αμασιάδης (Αρίων Πάτρας) 49.59

6.Δημ Λεβαντίνος (ΓΣ Ηλιούπολης) 49.68

7.Βασ Κοπανάς (Σχολή Μωραίτη) 49.91

8.Γεωρ Δουρίδας (ΓΣ Γλυφαδας) 50.43

800μ (15/2)

1.Ανδρ Δημητράκης (Παναξιακός) 1.51.09

2.Εντ Μούτσο (ΓΕΑ Τρικάλων) 1.51.61

3.Ανδρ Στεργίου (ΑΓΣ Ιωαννίνων) 1.52.91

4.Χρ Τρομπούκης (ΓΕ Αγρινίου) 1.56.52

5.Γεωρ-Αθ Δημητράκης (Παναξιακός) 2.00.37

6.Θεοδ Θεορώρου (ΓΣ Πίνδαρος) 2.03.57

7.Γρηγ Μπισκένης (Πανιώνιος) 2.05.02 

1.500μ (14/2)

1.Ανδρ Δημητράκης (Παναξιακός) 3.46.97

2.Θεοφ Μιαχηλάς (ΓΣ Κηφισιάς) 3.47.83

3.Μάρκ Γκούρλιας (ΓΑΣ Ιλισός) 3.50.24

4.Αγγ Βασιλέιου (ΣΑΚΑ) 3.51.96

5.Εντ Μούτσο (ΓΕΑ ΥΤρικάλων) 3.52.50

6.Αν Παπαπούλιας (ΑΕΚ) 4.03.82

7.Χρ Φλώκας (ΓΕΑ Τρικάλων) 4.16.14

8.Γεωρ Ρουκλιώτης (ΑΟΝ Αργυρούπολης) 4.18.19

3.000μ (15/2)

1.Δημος Μαγγίνας (Εθνικός Αλεξ) 8.15.55

2.Κων Γκελαούζος (ΑΕΚ) 8.27.30

3.Γεωρ Μίνο Οργκες (ΑΟ Μυκόνου) 8.31.76

4.Αναστ Παπούλιας (ΑΕΚ) 8.36.20

5.Παν Καραϊσκος (ΠΓΣ) 8.55.01

6.Γεωρ Ντούρος (Νίκη Βύρωνα) 8.55.40

7.Κων Σταμούλης (ΓΕ Αγρινίου) 8.55.84

8.Αλεξ Πασπάτης (ΓΑΣ Ιλισός)  8.58.95

60μ εμπ (15/2)

1.Κων Δουβαλίδης (ΣΚΑ Δράμας) 7.65

2.Νικ Σαίσανάς (Ελ Βενιζέλος) 8.01

3.Μιχ Κιάφας (ΑΕΚ) 8.19

4.Παν Μπεκιαρίδης (ΕΚΑ Δωδώνη) 8.21

5.Παν Μαντής (ΑΣ Κόροιβος) 8.29

6.Αλεξ Αρβανίτης (Ολυμπιάδα Κηφισιάς) 8.33

7.Αλεξ Χατζησάββας (ΜΕΑΣ Τρίτων0 8.44

8.Ευαγγ Εξαρχος (ΓΣ Αρκαδίας) 8.54 

5.000μ Βαδην (14/2)

1.Αλεξ Παπαμιχαήλ (ΑΟ Μυκόνου) 19.11.07 ΠΡΑ

2.Ζαχ Τσαμουδάκης (ΓΑΣ Ιλισός) 19.43.24 ΠΡΕ

3.Κων Ντεντόπουλος (Ολυμπιάδα Πατρ) 20.51.36

4.Σαβ Κραβαριώτης (Ολυμπιάδα Πατρ) 21.02.39

5.Γιαν Βαίτσης (ΓΑΣ Ιλισός) 21.28.28 

6.Δημ Τσορδιάς (Ολυμπιάδα Πατρ) 22.41.40

Υψος (14/2)

1.Αντ Μάστορας (ΓΣ Ηρακλής) 2.30

2.Κων Μπανιώτης (Ολυμπιάδα Κομ) 2.20

3.Γιωρ Τεσσαρομάτης (ΠΑΟΚ) 2.12

4.Αντ Μέρλος(Ποσειδων Λουτρακίου) 2.06

5.Θεοδ Αλεξιάδης (ΓΣ Κηφισια΄ς) 2.06

6.Δημ Πατραμάνης (ΟΦΗ) 2.02

7.Νικ Τζουγκαράκης (Κολλέγια Αθηνών) 1.90

Επί κοντώ (14/2)

1.Κων Φιλιππίδης (ΠΓΣ) 5.65

2.Νικ Στυλιανού (ΑΣ ρήγας) 5.25

3.Στεφ κουφίδης (ΓΣ Κηφισιάς) 5.05

4.Εμμ Καραλής (ΓΣ Κηφισια΄ς) 5.05

5.Μαρ Ματσουκας (ΓΣ Ηλιούπολης) 4.95

6.Νικ Φαρμακίδης (ΑΟ Φιλοθέης) 4.85

7.Θεοφ Μπέλος (ΑΣ Ρήγας) 4.70

8.Νικ Νεράντζης (Κερκυραϊκός) 4.55

Μήκος (14/2)

1.Λούης Τσάτουμας (Μεσσηνιακός) 7.86

2.Μιχ Μερτζανίδης (ΟΣΦΠ) 7.68

3.Αν Γαλαζούλας (ΓΣ ΕΛ Βενιζέλος) 7.56

4.Γεωρ Τσάκωνας (ΓΑΣ Σκάλας) 7.50

5.Νικ Καψής (ΑΕΚ) 7.29

6.Αγγελος Ρούσσος (ΓΕΑ Τρικάλων) 7.22

7.Αγγελής Ρουσσος (Παναχαϊκή) 7.13

8.Κων Σαράκης (ΜΕΑΣ Τρίτων) 6.91

Τριπλούν (15/2)

1.Δημ Τσιάμης (ΟΣΦΠ) 16.06

2.Παυλ Μπόφτσης (ΓΣ Ελ Βενιζελος) 15.55

3.Νικ Τσιώκος (ΟΣΦΠ) 15.50

4.Μαν Μακρής (ΓΑΣ Ενιππεύς) 15.08

5.Στ Γεωργίου (Νεάπολη Χαλκίδας) 14.82

6.Δημ Μονοπώλης (Κερκυραϊκός) 14.26

7.Κων Κουλιούρας (Μεσσηνιακός) 14.11

8.Λούης Φίζι (ΠΓΣ) 13.92

Σφαιροβολία (14/2)

1.Κυρ Ζώτος (ΓΣ Μανδρών) 16.68

2.Γερ Θεοδώρου (Ολυμπιακή Δομή) 16.64

3.Νικ Ποτουρίδης (ΠΓΣ) 16.63

4.Παν Μπουζιάνης (ΓΣ Λύκαια) 16.59

5.Φρ Λατιφλάρι (ΑΣ Κένταυρος) 16.53

6.Παν Ακτ'υπης (Παναξιακός) 16.34

7.Νικ Στάθης (ΑΟ Φιλοθέης) 15.72

8.Δημ Παπασπύρου (ΑΕΚ) 15.52

7θλο Α ημέρα (14/2) 

1.Χρ Τσιάβες (Γσ Τρικάλων) 2.603

2.Δημ Αλαμπρίτης (ΠΑΟ) 2.599

3.Αθ Χατζόπουλος (Φιλιππος Βερ) 2.595

4.Κων Σταμπολίτης (ΑΓΣ Λύκαια) 2.558

5.Παν Πητας (ΓΣ Βόλου) 2.523

6.Στ Σαλαβούρας (ΓΣ Λύκαια) 2.344

7.Δημ Μανδηλαράς (Παναξιακός) 2.011

7θλο Τελική (15/2)

1.Αθ Χατζόπουλος (Φίλιππος Βερ) 4.713

2.Δημ Αλαμπρίτης (ΠΑΟ) 4.487

3.Στ Σαλαβούρας (ΓΣ Λύκαια) 4.021

4.Χρ Τσιάβες (ΓΣ Τρικάλων) 3.942

5.Δημ Μανδηλαράς (Παναξιακός) 3.831

6.Παν Πήτας (ΓΣ Βόλου) 3.775

Βαθμολογία Α ημέρας (14/2)

  1.    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ           22.0     

         ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                      22.0     

  3.     ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ          17.0     

  4.     ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                   15.0     

  5.     ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ               14.0     

  6.     ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ                   13.0     

         ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ               13.0     

  8.     ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                    12.0     

         ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ              12.0     

 10.     ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ            10.0      

Βαθμολογία Τελική (15/2)

1.ΟΣΦΠ 44

2.ΑΕΚ 36

3.ΓΣ Ελ Βενιζέλος 30

4.Παναξιακός ΑΟ 29

5.ΓΣ Κηφισιάς 22

6.Πανελλήνιος ΓΣ 20

7.ΓΑΣ Ιλισός 18

8.ΓΕΑ Τρικάλων 16

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

60μ (14/2)

1.Γεωρ Κοκλώνη (ΑΕΚ) 7.44

2,Ελισ Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς) 7.54

3.Ανδρ Φέρρα (ΟΣΦΠ) 7.57

4.Παν Βενιέρη (Πανιώνιος) 7.66

5.Ραφ Σπανουδάκη-Χατζηρήγα (ΓΣ Ηλιούπολης) 7.72

6.Κορ Πολίτη (ΓΣ Χαιδαρίου) 7.78

7.Ιουλ Πολοζοκ (ΜΕΑΣ Τρίτων) 7.79

8.Μαρ Τζογάνη (ΓΕ Αγρινίου) 7.86) 

200μ (15/2)

1.Ανδρ Φέρρα (ΟΣΦΠ) 24.23

2.Δεσπ Μουρτά (Ολυμπιάδα Πατρ) 24.65

3.Παν Βενιέρη (Πανιώνιος) 25.25

4.Ευφρ Θεοδώρου (ΓΣ Πίνδαρος) 25.38

5.Δημ Κυριακλιδου (ΟΣΦΠ) 25.42

6.Ευαγγ Ζυγόρη (ΓΣ Γλυφάδας) 25.62 

7.Λίντ Στούπελ (ΓΑΣ Χολαργου) 25.82

8.Ζαφ καρυτινού (ΑΟ Βουλιαγμένης) 26.88

400μ (14/2)

1.Ειρ Βασιλείου (ΓΕ Ηρακλείου) 54.14

2.Ευαγγ Ζυγόρη (ΓΣ Γλυφάδας 56.24

3.Αλεξια Πολυκράτη (Σχολή Μωραίτη) 56.76 ΠΡΚ*

Μετά από ένσταση ακυρώθηκε η Πολυκράτη και η κατάταξη ήταν 

3.Ευφρ Θεοδώρου (ΓΣ Πίνδαρος) 57.13

4.Γεωργ Αρσένου (ΓΣ Γλυφάδας) 57.79

5.Βαρβ Γρίλλου (ΓΣ Κερατσινίου (59.20

6.Ιρις Γεραση (ΑΟΠ Φαλήρου) 59.21

7.Δαν Ασημακοπούλου (Ολυμπιάδα Πατρ) 6.84

800μ (15/2)

1.Ελ Φιλάνδρα (ΓΕΑ Τρικάλων) 2.04.38

2.Κορ Κυριακοπούλου (ΓΣ Γλυφάδας) 2.14.85

3.Κατερ Δόβρου (ΑΟ Κύδων) 2.16.23

4.Στεφ Λεοντιάδου (ΓΑΣ Ιλισός) 2.20.03

5.Παρ Θρασυβούλου (ΠΑΟΚ) 2.21.15

6.Βαρβ Γρίλλου (ΓΣ Κερατσινίου) 2.21.94

7.Πην Νίκα (ΑΟ Πευκοφύτου) 2.22.37

8.Μυρ Μυλωνά (ΕΚΑ Δωδώνη) 2.24.46

1.500μ (14/2)

1.Αναστ Μαρινάκου (ΓΕΑ Τρικάλων) 4.21.94 ΠΡΝ

2.Κων Κεφάλα (ΑΕΚ) 4.31.00

3.Ανθ Κυριακοπούλου-Κοραϊνη (ΓΣ Γλυφάδας) 4.38.65

4.Στεφ Λεοντιαδου (ΓΑΣ Ιλισός) 4.53.15

5.Ζωή Ανδρικοπούλου (ΓΣ Ηλιούπολης) 4.54.91

6.Αναστ Θωμαϊδου (Αναγέννηση Λαμ) 4.55.29

7.Δανάη Λιάκου (Λούης Κορυδ)  5.02.92

8.Πην Νίκα ΑΟ Πευκοφύτου) 5.12.28

3.000μ (15/2)

1.Αναστ Καρακατσάνη (ΓΣ Τρικάλων)  9.36.80

2.Ξανθ Ραυτοπούλου (ΠΓΣ) 9.57.25

3.Ειρ-Αννα Λαγώνικα (ΑΣ Βέλος) 10.44.53

4.Δανάη Πασπάτη (ΓΑΣ Ιλισός) 10.53.26

5.Ιουλ-Ελ Παναγιωτοπούλου (ΑΟ Φιλοθέης) 10.53.67

6.Μυρτω Κοκαλιάρη (ΠΑνιώνιος) 11.06.52

60μ εμπ (15/2)

1.Ελισ Πεσιρίδου (ΓΣ Κηφισιάς) 8.44

2.Γεωρ Τερζάκη (ΓΣ Ηρακλής) 8.96

3.Χρ Θεοκα (ΑΕΚ) 9.16

4.Ευθ Μπαϊράμη (Παναξιακός) 9.20

5.Μαρ Γεωργοπούλου (Αστέρας Αιγ) 9.23

6.Δημ Φρατζή (Νεάπολη Χαλκιδας) 9.43

3.000μ Βαδην (14/2)

1.Παν Τσινοπούλου  (Βέλος Παλ Φαλήρου) 13.03.01

2.Σπ Σταύρου (ΑΟ Πέυκης)  13.23.74

3. Αικ Θεοδωρακοπούλου (Φωκιανός Καρδ) 13.26.00

4. Αθ Βαϊτση (ΓΑΣ Ιλισσός) 13.51.39 ΠΡΚ

5.Αναστ Μήτσου (ΓΕ Αγρινιου) 14.34.65

6.Ευγ Βαϊτση (ΓΑΣ Ιλισσός) 15.03.26

7.Αλικη Κοντογιάννη (ΑΟ Πέυκης) 15.29.59

8.Νεκτ Σταμάτη (ΑΟ Πέυκης) 15.47.27

Υψος (15/2)

1.Κατ Κυριακοπούλου (Παναχαϊκή) 1.81

2.Δημ Μπόνια (ΑΕΚ) 1.73

2.Ιωαν Ζάκκα (ΑΟ Φιλοθέης) 1.73

4.Μυρσ Βλάχου (ΑΣΕ Δούκα) 1.73

4.Αλεξ Ζάγορα (ΕΛ Βενιζέλος) 1.73

6.Ελευθ Χριστογεώργου (ΑΣ Βέλος) 1.73

7.Αννα Θεοδώρου (ΑΟ Ρόδου) 1.63

7. Θεοδ Κολοβού (ΠΑΟΚ) 1.63

Επί κοντώ (15/2)

1.Νικ Κυριακοπούου (ΑΓΕΣ Καμειρος) 4.60 

2.Στελ Λεδάκη (ΓΣ ΕΛ Βενιζέλος) 4.40

3.Λορέλα Μάνου (Κερκυραϊκός) 4.35

4.Κατερ Βαγενά (ΓΣ Κηφισια΄ς) 3.95

5.Μυρτ Κασσωτάκη (ΓΣ Ελ Βενιζέλος) 3.70

6.Μαρ Αριστοτέλους (ΑΟ Φιλοθέης) 3.70

7.Ελ Πόλακ (ΑΟ Μεγάρων) 3.70

8.Χρ Καλογεροπούλου (ΓΣ Κηφισιάς) 3.55

Μήκος (14/2)

1.Χάιδω Αλεξούλη (ΑΣ Πελασγός) 6.24

2.Ευθ Κολοκυθά (ΓΑΣ Αλεξάνδρεια) 6.03

3.Μαρθα Χαλκιαδάκη (ΓΣ Κηφισιάς) 5.93

4.Ελ-Φιλ Καλαϊτζή (ΓΣ Λαγκαδά) 5.86

5.Βασ Μαρκοπούλου ( ΑΣ Κόροιβος) 5.83

6.Ραφ-Βασ Γκαμις (ΓΣ Διαγόρας) 5.68

7.Βασ Κουστουμπού (ΓΣ Αρκαδίας) 5.66

8.Χρ Κωστή (Πανιώνιος) 5.41

Τριπλούν (15/2)

1.Παρ Μακρή (ΓΑΣ Ενιππεύς) 12.88

2.Κρθστ Αλβερτσιάν (ΑΓΕΜΣ Σπάρτακος) 12.74

3.Αναστ Φουτσιτζίδου (ΑΟ Κούρος) 12.71

4.Κων Ρωμαίου (Κερκυραϊκός) 12.58

5.Μυρτώ Πάτση (ΓΑΣ Παιανίας) 12.18

6.Βασ Ταχτάρα (ΑΟ Μεγαρων) 11.57

7.Θεμις Ανδριανοπούλου (ΑΕ Μεσογείων) 11.55

8.Μαρ Μανέτα (ΑΟ Μεγάρων) 11.26

Σφαιροβολία (15/2)

1.Ευαγ. Σοφάνη (ΠΓΣ) 14.78

2.Εριζ Τχένγκο (ΑΣ Κένταυρος) 14.68

3.Ρεν Μπολσακοβάιτε (ΟΣΦΠ) 13.88

4.Ευαγ Γκάβαλη (Νεάπολη Χαλκ) 11.80

5.Μαντω Σδηροπούλου (ΓΣ Λαγκαδά) 11.73

6.Ελ Ανουσάκη (Εθνικός ΓΣ) 11.12

7.7.Μαρ Χαμπουντανίδου (ΑΣ Κένταυρος) 11.08

8.Χαρ Μιχοπούλου (ΑΣ Κόροιβος) 10.86

5θλο (15/8) Τελική

1.Μελ Καστρινού (ΟΦΗ)  3.414

2.Χρ Μαρούδα (ΠΑΟ) 3.174

3.Μαρ Δέτση (ΠΓΣ) 3.120

4.Βασ Τσικριτέα (2.034

Βαθμολογία  Α ημέρας (14/2)

  1.     ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                      18.0      

  2.     Α.Ε.Κ                            16.0     

  3.     ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ               13.0     

         ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                      13.0     

  5.     ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ                        10.0     

  6.     ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                      9.0     

         ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ               9.0     

         ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                      9.0     

         ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ          9.0     

 10.     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                     8.0    

 Βαθμολογία Τελική (15/2)

1.ΑΕΚ 28,5

2.ΓΣ Κηφισιάς 28

-.ΓΣ Γλυφάδας 28

4.ΟΣΦΠ 25

5.ΓΑΣ Ιλισός 23

6.Πανελλήνιος 22

7.ΓΕΑ Τρικάλων 18

-.ΓΣ Βέλος 18

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button