A/A ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΗΜ.ΕΓΓΡ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Τ.Κ. ΠΟΛΗ
             
  ΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ          
             
1. ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 1/1/1935   Κ.ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 4 Τ.Θ.1573 65403 ΚΑΒΑΛΑ
2. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 20/4/1957   ΑΜΕΡ.ΕΡ.ΣΤΑΥΡΟΥ 8 65201 ΚΑΒΑΛΑ
3. ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14/6/1961 25510 28761 ΣΤΟΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ 68100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4. ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 18/2/1965 25210 26468 ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 66100 ΔΡΑΜΑ
5. ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11/4/1980 2591023008 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ.ΛΥΚΕΙΟΥ 64200 ΚΑΒΑΛΑ
6. ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 17/12/1982   ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 66033 ΔΡΑΜΑ
7. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17/12/1982 23210 26719 ΤΘ 77 62100 ΣΕΡΡΕΣ
8. ΣΑΒ ΟΡΦΕΑΣ Ν ΣΚΟΠΟΥ 30/10/1984   ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ 62044 ΣΕΡΡΕΣ
9. ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 3/12/1984   ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ 12 66300 ΔΡΑΜΑ
10. ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 25/2/1986 25410 22347 ΚΛΕΜΑΝΣΩ 93-95(ΠΑΤΣΑΜΑΝΗ) 67131 ΞΑΝΘΗ
11. ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 21/10/1986 25310 28328 ΒΑΣ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
12. ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ "ΒΙΣΑΛΤΗΣ" 9/5/1994   28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 5 62200 ΣΕΡΡΕΣ
13. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 9/5/1994 6974 157444 ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 40 62125 ΣΕΡΡΕΣ
14. ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11/9/1995   ΕΛ ΑΛΑΜΕΙΝ 84 66100 ΔΡΑΜΑ
15. ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 16/9/1996   ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7 65403 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
16. ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8/9/1997 2551O 22693 ΑΥΤ.ΘΕΟΔΩΡΑΣ 32 68100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
17. ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ 1/4/1998   ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 16 68300 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
18. ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 27/1/1999     62041 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
19. ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 8/7/2000   ΔΗΜΟΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 67064 ΓΕΝΙΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ
20. ΜΓΣ 'Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ' ΣΕΡΡΩΝ 18/6/2003   ΠΑΤΡ.ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ζ'6 62125 ΣΕΡΡΕΣ
21. ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 28/5/2008 6932 352244 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ 26 66100 ΔΡΑΜΑ
22. ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 31/10/2012 25310 37909 ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ  32 69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
23. ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 13/9/2013 25520 24111 ΚΟΜΝΗΝΩΝ 2 68200 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
24. ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 29/9/2015 25510 552544 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΑΛΕΞ\ΠΟΛΗΣ 66100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
25. ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 29/9/2015 6980 213745 Λ.ΙΣΑΥΡΟΥ 16 69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
26. ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 23/3/2016 6976 021804 ΚΛ.ΓΥΜΝ."ΝΙΚ.ΣΑΜΑΡΑΣ" 68200 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
             
  ΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ          
             
1. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1/1/1908 2310 213251 ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ 54638 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1/1/1914 2310 305402 ΑΛΚΜΗΝΗΣ 69 54249 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3. ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1/1/1926 2310 819964 ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54636 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4. Π.Α.Ο.Κ. 1/1/1928 2310 988000 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ 1 54351 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5. ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20/8/1958 2310 510721 ΑΓ.ΠΡΩΤΟΛΕΟΝΤΟΣ 19 54351 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6. ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/12/1982 6972 408190 ΤΘ GR ΚΟΥΦΑΛΙΑ 57100 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7. ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3/12/1984   ΛΑΓΚΑΔΑΣ 57200 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 11/5/1987 6972 051359 ΑΣΗΜΑΚΗ ΦΩΤΗΛΑ 5 56123 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9. ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4/11/1992 2310 651114 ΕΛΠΙΔΟΣ 39 56533 ΠΟΛΙΧΝΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 18/10/1993 2310 917063 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54636 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9/5/1994 6988 446224 ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 125 56728 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 29/3/1999 2310 663537 ΑΛ.ΠΑΠΑΓΟΥ 25 (ΓΙΑΛΑΜΑ Σ) 56533 ΠΟΛΙΧΝΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13. ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28/4/1999 2310 424949 ΒΑΣ ΟΛΓΑΣ 164 54646 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14. ΒΕΡΓΙΝΑ 1/12/1999   ΑΕΤΟΡΑΧΗΣ 7 ΕΥΟΣΜΟΣ 56224 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15. ΑΣΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 5/3/2001     57021 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16. ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 13/6/2001   ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ 80 54248 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
17. ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 10/1/2005   ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 21 56224 ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 11/2/2005   ΠΡΟΞΕΝΟΥ ΚΟΡΟΜΗΛΑ 27 56430 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19. ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 26/11/2007   ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 2Γ 57001 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 28/5/2008   ΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛΟΥ 4 63080 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
21. ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 27/8/2008   ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54638 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22. ΓΣ "Η ΣΙΘΩΝΙΑ" 8/4/2009 6942 812871 ΥΠΟΨΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚ. 63088 ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
23. ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 8/4/2009 23710 02506 ΚΥΡ.ΜΑΛΑΚΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ 63100 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
24. ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 14/4/2010   ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 3 57100 ΚΟΥΦΑΛΙΑ
25. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13/4/2011 2310 756417 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 8 56224 ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26. ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 13/4/2011   Τ.Θ 22011 55301 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
27. ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25/7/2012 6971 535947 ΜΙΑΟΥΛΗ 29 (ΜΑΜΑΛΗ ΣΤΕΦ) 55337 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
28. ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 19/2/2013   ΛΕΩΦ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 41 56123 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
29. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 'Ο ΜΑΚΕΔΩΝ' 7/11/2013 2310 866867 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 16 54639 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
30. ΑΦ ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26/2/2014   ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ 27 54645 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
31. ΜΟ ΑΡΝΑΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" 7/5/2014 23720 23154   63074 ΑΡΝΑΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
32. ΠΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/9/2014 6972 636829 ΚΕΣΣΑΝΗΣ 67 56728 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
33. ΠΑΛΜΟΣ ΑΣ 15/10/2014 6977 545 758 ΑΡΧΗΓΕΝΟΥΣ ΣΑΡΑΝΤΗ 9 54453 ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
34. ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3/12/2014 2310 345530 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 9 ΤΘ 203 55236 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21/1/2015   ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 16 56123 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
36. ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25/7/2015 6936 521537 ΛΑΓΥΝΑ 57200 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
37. ΑΠΣ ΑΡΕΝΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 29/9/2015 2310 902933 ΝΙΚΑΝΟΡΟΣ 33-35 54250 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
38. ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23/3/2016 6944 388681   57001 ΝΕΟ ΡΙΣΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39. ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877 25/5/2016 2310 846897 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54638 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
40. ΑΣ ΑΡΝΗ 31/8/2016 6972 175779   63074 ΑΡΝΑΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
41. ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 12/9/2016 6947 770863 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54636 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
42. ΑΓΣ ΩΡΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1/6/2017 6973 877477 ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ 63100 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
             
  ΕΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ          
             
1. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 28/11/1963 23310 27663 16ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 5Α 59100 ΒΕΡΟΙΑ
2. ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20/5/1967 23510 28611 ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ 3Α 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
3. ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 17/5/1973 23820 23152 Τ.Θ 8 58100 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
4. ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 8/2/1979 23840 22442 ΛΕΩΦ.ΑΝΟΙΞΕΩΣ 21 58400 ΑΡΙΔΑΙΑ
5. ΓΑΣ "Ο ΕΝΙΠΕΥΣ" ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2/6/1980     60200 ΛΙΤΟΧΩΡΟ
6. ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 26/8/1980 23410 23320 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 66 61100 ΚΙΛΚΙΣ
7. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12/3/1981 23330 24831 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ-25 ΜΑΡΤΙΟΥ 1 59300 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
8. ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 17/12/1982 23310 81296   59031 ΜΕΛΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑΣ
9. ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑΣ 24/11/1983   ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 ΓΟΥΜΕΝΙΣΑ 61300 ΚΙΛΚΙΣ
10. ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9/1/1986   ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 16 58200 ΕΔΕΣΣΑ
11. ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20/3/1990 23820 21082 ΦΙΛΙΠΠΟΥ 38 58100 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
12. ΓΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 13/2/1995   ΝΕΑ ΖΩΗ  ΤΘ 77 58500 ΣΚΥΔΡΑ
13. ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 12/11/1997 23810 26626 ΦΙΛΩΤΑ 26 58200 ΕΔΕΣΣΑ
14. ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 22/7/1998 23410 41165   61100 ΜΑΝΔΡΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
15. ΓΠΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ 14/12/2006   Κ.ΑΣΜΑΝΙΔΗ 21 58100 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
16. ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 9/5/2007   Τ.Θ 154 58200 ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ ΕΔΕΣΣΗΣ
17. ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6/6/2007 23320 29600 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 18 59200 ΝΑΟΥΣΑ
18. ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 16/4/2008   ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΤΑΔΙΟΥ 34 59100 ΒΕΡΟΙΑ
19. ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23/9/2009   ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ 24 61100 ΚΙΛΚΙΣ
20. ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13/4/2011 23510 75233 Δ.ΝΙΚΑ 35(ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ Δ) 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
21. ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ" 5/11/2014 23810 81230 ΚΑΠ.ΑΓΡΑ 24 58500 ΣΚΥΔΡΑ
22. ΦΕΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 16/6/2015 6973 238226 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 6 58500 ΣΚΥΔΡΑ
23. ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 21/10/2015 23840 28024 ΧΡΥΣ.ΣΜΥΡΝΗΣ 3 58400 ΑΡΙΔΑΙΑ
24. ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΠΕΛΛΑ" 3/10/2016 6973 266288 ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ 15 58500 ΣΚΥΔΡΑ
25. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 25/1/2017 6949 289350 ΛΟΧ. ΑΠ.ΜΕΝΕΨΑΚΟΥ 3 64100 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗ
             
  ΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ          
             
1. ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 5/7/1962   ΠΕΡΔΙΚΚΑ 50200 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
2. ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22/12/1977 23850 24822 ΠΛΑΤΕΙΑ Γ.ΜΟΔΗ 4 ΤΘ 84 53100 ΦΛΩΡΙΝΑ
3. ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14/4/1978 24620 28142 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10 Τ.Θ 35 51100 ΓΡΕΒΕΝΑ
4. ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 20/9/1978   ΤΘ 12 52100 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
5. ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 8/4/1982     50500 ΣΕΡΒΙΑ
6. ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26/6/1984     52200 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
7. ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 30/12/1986   ΚΟΡΗΣΟΣ 52052 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
8. ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 18/5/1987     51200 ΔΕΣΚΑΤΗ
9. ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 18/10/1993 24610 28106 ΒΑΣ.ΣΟΦΙΑΣ 23 50200 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
10. ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚΩΝ 30/6/1996     52100 ΜΑΝΙΑΚΟΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
11. ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 21/10/1998   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 1 51100 ΓΡΕΒΕΝΑ
12. ΑΣ ΤΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 21/7/2004     50400 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
13. ΑΣ "ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ" 1/9/2004 6986 477421 ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΚΟΥ 4 50300 ΣΙΑΤΙΣΤΑ
14. ΣΚΑ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 17/3/2008   ΓΑΛΑΤΙΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 50300 ΣΙΑΤΙΣΤΑ
15. ΠΑΝΒΟΙΑΚΟΣ ΑΣ 1/2/2012 6977 963180 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 38 50001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
16. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 16/6/2015 6944 682919 ΒΑΣ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20 53100 ΦΛΩΡΙΝΑ
17. ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12/10/2016 6977 597847 ΔΗΜ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ 11 53100 ΦΛΩΡΙΝΑ
             
  ΤΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ          
1. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 06/03/1893   ΣΤ.ΔΕΣΥΛΑ 1 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
2. ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 12/3/1981 26620 22946 ΛΕΥΚΙΜΗ 49080 ΚΕΡΚΥΡΑ
3. ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 13/1/1992 26610 36835 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ 65 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
4. ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 23/10/1995   ΣΤΑΜ.ΔΕΣΥΛΛΑ 1 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
5. ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 28/2/1997   ΑΧΑΡΑΒΗ 49100 ΘΙΝΑΛΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
6. ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 23/3/2012   ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
7. ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 20/3/2015 26610 21047 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΕΣΥΛΛΑ 1 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
8. ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 29/9/2015 6973 002275 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
             
  ΕΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ          
             
1. ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1/1/1947 26820 89478 ΟΔ.ΕΛΥΤΗ (Κ.ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΑΣ. 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
2. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8/8/1963 26510 27500 ΚΟΡΑΗ 9 45444 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
3. ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3/4/1975 26450 25345 ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 33 31100 ΛΕΥΚΑΔΑ
4. ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 30/10/1984 6948 524145 Τ.Θ 132 46100 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
5. ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8/6/1988 26510 73448 ΔΟΣΙΟΥ 15 (ΑΡΛΕΤΟΣ ΑΤΕ) 45333 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
6. ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 27/2/1989 2682Ο 22612 ΛΕΩΦ.ΕΙΡΗΝΗΣ 33 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
7. ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 22/7/1998 2681O 79491 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 13 47100 ΑΡΤΑ
8. ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 11/11/1998   ΔΗΜ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ 47100 ΑΡΤΑ
9. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 28/2/2006 6974 501649 ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 46300 ΦΙΛΙΑΤΕΣ
10. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 21/10/2009   ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ 7 47100 ΑΡΤΑ
11. ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 6/10/2010 6973 905396   46200 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
12. ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13/4/2011 26510 38255 ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 54 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
13. ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 12/10/2011 26450 770070 ΚΕΝΝΕΝΤΥ 60 31100 ΛΕΥΚΑΔΑ
14. ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 2/4/2014   ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΛΥΤΗ 102 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
15. ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11/6/2014   ΚΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 180 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
16. ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 29/9/2015 26810 30170 ΑΝΕΜΟΜΥΛΩΝ 20 47100 ΑΡΤΑ
17. ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 12/9/2017   ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 43 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
             
  ΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ          
             
1. ΓΣ ΒΟΛΟΥ 01/01/1896 24210 40703 ΙΩΛΚΟΥ ΑΧΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 38333 ΒΟΛΟΣ
2. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01/01/1896 24310 20150 ΓΑΡΙΒΑΛΔΗ 19 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
3. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1/1/1928 2410 250 800 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 35 41222 ΛΑΡΙΣΑ
4. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 7/7/1929   ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ 37100 ΑΛΜΥΡΟΣ
5. ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2/2/1967 24410 80563 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 50 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
6. ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15/11/1978   ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ 9 41222 ΛΑΡΙΣΑ
7. ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 25/6/1985 24210 67114 ΑΘΛ.ΚΕΝ."ΟΛΓΑΣ ΒΑΣΔΕΚΗ" 38445 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
8. ΓΣ ΠΥΛΗΣ 5/2/1987     42032 ΠΥΛΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
9. ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9/5/1988 2410 221229 ΚΕΝΤΑΥΡΩΝ 4 41222 ΛΑΡΙΣΑ
10. ΑΟ ΑΛΟΝΗΣΟΥ 9/12/1991 23240 65385 ΠΑΤΗΤΗΡΙ 37005 ΑΛΟΝΗΣΟΣ
11. ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10/5/1995 24410 28104 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 3 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
12. ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 11/9/1995   ΜΕΤΕΩΡΩΝ 32 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
13. ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 4/11/1996 2491O 23447 ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ 6 40300 ΦΑΡΣΑΛΑ
14. ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 27/1/1997 24920 31359 ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΣΩΝΗ 80 40400 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
15. ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2/3/2005   ΑΘΑΜΑΝΩΝ 11 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
16. ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 13/5/2009   ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ 19 42200 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
17. ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 26/10/2009 24210 60320 ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ 14 38446 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
18. ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15/10/2014 6974 109309 ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΕΛΕΚΗΤΗΣ 15 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
19. ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΣ 16/6/2015 2431302913 ΣΠΑΡΤΗΣ 8 ΠΛ.ΑΜΥΓΔΑΛΕΖΑΣ 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
20. ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18/4/2016 6945 310751 ΑΡΧ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ 13 37500 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ ΜΑΓΝ
21. ΓΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ Γ.ΠΑΣΙΑΛΗΣ 31/8/2016 6974 528426   43060 ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
22. ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 12/9/2016 24210 38629 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 291 38222 ΒΟΛΟΣ
23. ΑΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ 12/10/2016 6944 613840 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 48 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
24. ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 25/1/2017 6948 118282 ΠΑΤΡΟΚΛΟΥ 27 41222 ΛΑΡΙΣΑ
25. ΓΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1/6/2017 6955 747110   40100 ΤΥΡΝΑΒΟΣ
             
  ΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ          
             
1. ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13/9/1977 22510 21773 ΠΛΑΤΑΙΩΝ 71 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
2. ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 14/1/1985     81400 ΜΥΡΙΝΑ ΛΗΜΝΟΥ
3. ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 9/3/1987   ΜΟΛΥΒΟΣ ΛΕΣΒΟΥ 81108 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
4. ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 18/2/1992     81107 ΚΑΛΛΟΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
5. ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 24/6/1998     81100 ΠΑΓΑΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
6. ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12/1/2000   ΑΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
7. ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΥ ΓΕΡΑΣ 13/3/2002     81106 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΟΣ
8. ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ 1/8/2013   ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙ ΛΗΜΝΟΥ 81401 ΛΗΜΝΟΣ
9. ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 7/11/2013   ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 5 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
10. ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 25/5/2016 22510 43342 ΠΟΛΙΟΥ 22 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
             
  ΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ -ΕΥΒΟΙΑΣ          
             
1. ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 29/12/1975 22610 21100 ΑΡΚΑΔΙΟΥ 1 ΕΡΚΥΝΑΣ 32100 ΛΙΒΑΔΕΙΑ
2. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 28/11/1979 22310 22032 ΦΟΙΝΙΚΟΣ 20Β 35100 ΛΑΜΙΑ
3. ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 28/4/1983 2231O 37943 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 35100 ΛΑΜΙΑ
4. ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8/5/1984 22210 83382 ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΧΑΙΝΑ(ΤΕΡΜΑ) 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
5. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 27/2/1991   ΝΕΟΦΥΤΟΥ 94 (ΤΑΓΚΗ ΗΛΙΑ) 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
6. ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 13/1/1992 22290 38048   34006 ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ
7. ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 3/12/1993   ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
8. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 18/1/1995 6977 993168 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ 4 35100 ΛΑΜΙΑ
9. ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1/4/1998   Τ.Θ 5 32200 ΘΗΒΑ
10. ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 19/4/2000 22620 80656 Π.ΔΡΑΚΟΥ 16 [ΒΛΑΧΟΣ ΑΘ.] 32200 ΘΗΒΑ
11. ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 3/7/2002     33100 ΑΜΦΙΣΣΑ
12. ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 9/10/2002     36100 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
13. ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5/10/2005   ΑΒΑΝΤΩΝ  49 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
14. ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 11/11/2006   ΥΠΟΨΗ ΒΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΗ 34014 ΚΑΘΕΝΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ
15. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2/2/2007 22620 58588 ΙΟΚΑΣΤΗΣ 17 32009 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
16. ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 9/1/2013 22220 22901 ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 4 34003 ΚΥΜΗ
17. ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΜΟΥΤΣΑΝΑΣ Γ 11/6/2014   ΠΑΡ.ΓΕΩΡ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β' 32300 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
18. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16/6/2016 6977 075592 ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3 34200 ΙΣΤΙΑΙΑ
19. ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 30/6/2016   ΕΙΡΗΝΗΣ ΑΙΝΔΙΛΗ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
20. ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12/10/2016 6939 389909 ΣΤΡΑΤΗ ΜΥΡΙΒΗΛΗ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
21. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 12/10/2016 22670 41465 ΝΗΡΕΩΣ 1 32003 ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ
22. ΠΓΑΣ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ 19/7/2017 6973 404651   34400 ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
             
  ΕΑΣ ΑΘΗΝΑΣ          
             
1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 01/01/1891 210 8233720 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 2 11362 ΑΘΗΝΑ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 01/01/1893 210 9231039 ΛΕΩΦ.Β.ΟΛΓΑΣ 6 10557 ΑΘΗΝΑ
3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1/1/1908 210 6444401-2 ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 8 11521 ΑΘΗΝΑ
4. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1/1/1908 210 6108898 ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΝΙΟΒΗΣ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ
5. Α.Ε.Κ 18/9/1924 210 2584582-3 ΘΩΚΩΝ 9 14341 ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
6. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6/3/1958 210 6819118 ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΛΛΙΓΑ 77 15237 ΦΙΛΟΘΕΗ
7. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13/12/1978 210 9916386 ΤΥΡΤΑΙΟΥ 1-3 16343 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
8. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16/7/1980 210 7790829 ΒΑΚΤΡΙΑΝΗΣ 35 15771 ΑΝΩ ΙΛΙΣΣΙΑ
9. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6/5/1982 210 6003519 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 32 15234 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
10. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 30/10/1984 210 8012700 ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 192 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ
11. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 25/2/1986 210 6186056 ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 151 15125 ΜΑΡΟΥΣΙ
12. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 23/3/1987   ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΕΛΤΑ 15 15400 ΠΑΛΑΙΟ ΨΥΧΙΚΟ
13. ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1/2/1993 210 6216961 ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31 14565 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14. ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 10/5/1995 22940 63858 Τ.Θ 40 19007 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
15. ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 27/1/1997 210 2776493 ΧΑΛΚΗΣ 2 14232 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
16. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23/5/1997 210 6004291 Τ.Θ 67457 15302 ΠΑΛΛΗΝΗ
17. ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 29/10/1997 210 6522954 ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2(Δ.Γ ΧΟΛΑΡΓΟΥ) 15562 ΧΟΛΑΡΓΟΣ
18. ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 5/6/2002   Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κ 15452 ΧΟΛΑΡΓΟΣ
19. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 19/2/2003 210 9655475 ΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 16672 ΑΘΗΝΑ
20. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 14/5/2003   ΛΕΩΦ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 192 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ
21. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 6/4/2006 6932 969640 ΕΥΜΕΝΟΥΣ 52 11632 ΑΘΗΝΑ
22. ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15/10/2008 210 8020680 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 32Α 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ
23. ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ "ΦΟΙΒΟΣ" 29/10/2008 210 8022748 ΚΑΧΙ ΚΑΧΙΑΣΒΙΛΙ 1 13677 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ
24. ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 23/9/2009   ΑΘΑΝ.ΔΙΑΚΟΥ 36 19015 ΝΕΑ ΠΑΛΑΤΙΑ ΩΡΩΠΟΥ
25. ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ 26/10/2009 6947 524222 ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 15Α 19400 ΚΟΡΩΠΙ
26. ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ.ΓΚΙΟΛΙΑΣ 12/10/2011 6944 717241 ΦΛΕΜΙΓΚ 119 16233 ΒΥΡΩΝΑΣ
27. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 17/10/2012 210 8020 63 Λ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 15121 ΠΕΥΚΗ
28. ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 19/2/2013 210 7777625 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 15772 ΖΩΓΡΑΦΟΥ
29. ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 8/4/2013 22940 40434 ΠΛΑΤΑΙΩΝ 4-6 19005 ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
30. ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8/4/2013 6976 617524 ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 5 19002 ΠΑΙΑΝΙΑ
31. ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 19/6/2013   ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ 8 11257 ΑΘΗΝΑ
32. ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 7/11/2013 6936 668800 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΟΛΥΜΕΡΗ 5 13677 ΑΧΑΡΝΑΙ
33. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 17/9/2014 6944223788 ΥΑΚΙΝΘΩΝ 1 15233 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
34. ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 15/10/2014 6942 633405 ΛΕΩΦ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 95 19005 ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
35. ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 5/11/2014 210 6009800 ΓΡΑΒΙΑΣ 6 15342 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
36. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 3/3/2015 6977 414392 ΛΕΩΦ.ΑΘΗΝΩΝ ΣΟΥΝΙΟΥ 19001 ΚΕΡΑΤΕΑ
37. ΓΣ ΔΡΟΣΙΑΣ 16/6/2015 210 6215406 ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ 14 14566 ΑΝΟΙΞΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
38. ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 25/7/2015 6936 115011 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΩΣ 22 16672 ΒΑΡΗ
39. ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11/12/2015 6977 288772 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΙΤΗ 10 13678 ΑΧΑΡΝΑΙ
40. ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝ 23/3/2016 6976 661422 Λ.ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 176 13679 ΑΧΑΡΝΑΙ
41. ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 23/3/2016 6977 343633 ΔΡΥΟΠΙΔΟΣ 46 11147 ΓΑΛΑΤΣΙ
42. ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25/5/2016 6970 023068 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 16 14564 ΚΗΦΙΣΙΑ
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12/10/2016 6976 244897 ΠΙΝΔΟΥ 45 15121 ΠΕΥΚΗ
44. ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 25/1/2017 6936 145342 ΟΛΥΜΠΟΥ & ΦΛΩΡΙΝΗΣ 15235 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
45. ΑΣ "ΥΔΡΙΑ" 5/4/2017 6974 195298 ΠΑΤΑΤΣΟΥ 14 11363 ΑΘΗΝΑ
             
  ΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ          
             
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 01/01/1890 210 9343723 ΙΩΑΝ.ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 1 17122 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 01/01/1894 210 4178159 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ 104 18535 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1/1/1925 210 4190903-4 ΠΛ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ (ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ 18534 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
4. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1/1/1962   ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ &ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 18756 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
5. ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟΡΥΔΑΛ 26/7/1973 210 4920820 ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ 131 18454 ΝΙΚΑΙΑ
6. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 30/8/1976 22960 29029 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 10 19100 ΜΕΓΑΡΑ
7. ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 30/6/1980   ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 9 12135 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
8. ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟΥ 8/5/1981   ΔΩΔΩΝΗΣ 23 13123 ΝΕΑ ΛΙΟΣΙΑ
9. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 19/2/1982 210 2382527 ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ  4 13451 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
10. ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 6/3/1985 210 2611856 ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 12 12132 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
11. ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/6/1985 210 9414704 ΠΕΙΣΙΣΤΡΑΤΟΥΣ 5-7 17674 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
12. ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 13/10/1988   ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 13 (ΓΚΙΩΝ Κ) 18020 ΠΟΡΟΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
13. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2/10/1989   ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 87 11528 ΑΘΗΝΑ
14. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕΩ 16/7/1990   ΤΟΜΠΑΖΗ 53 12243 ΑΙΓΑΛΕΩ
15. ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 11/9/1991   ΘΗΣΕΩΣ 241 17673 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
16. ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18/2/1992   ΚΡΕΣΝΑΣ 90 12131 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
17. ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7/12/1992 210 5914114 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤ 12462 ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
18. ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 17/1/1994   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤ.ΚΕΝΤΡΟ 16671 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
19. ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 9/5/1994   ΑΙΤΩΛΩΝ 28 12135 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
20. ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 19/6/1995 210 4908259 ΟΛΥΜΠΟΥ 36Α 18454 ΝΙΚΑΙΑ
21. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24/6/1998 210 9632994 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΟΣ 7 16674 ΓΛΥΦΑΔΑ
22. ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 13/1/1999   ΜΝΗΣΙΚΛΕΟΥΣ 22 12243 ΑΙΓΑΛΕΩ
23. ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 10/11/2004   ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ 32 18648 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
24. ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2/11/2005 210 9817330 ΡΕΣΤΕΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 17561 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
25. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 17/3/2008   ΒΑΣ.ΤΣΙΤΣΑΝΗ 48 16675 ΓΛΥΦΑΔΑ
26. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 11/3/2009 210 5545342 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ 66 19200 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
27. ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15/7/2009 6947 612048 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 7 18863 ΠΕΡΑΜΑ
28. ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 23/9/2009   ΓΡΑΒΙΑΣ 12 18121 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
29. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1/2/2012 6973 821865 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ 58 19200 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
30. ΔΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5/9/2012 210 9564877 ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 1 17631 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
31. ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/9/2012 210 9928266 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16451 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
32. ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10/10/2012 6977 302359 ΔΑΚ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 17510 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
33. ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1/8/2013   ΑΜΥΝΤΟΡΟΣ 45 12135 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
34. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5/11/2014 6944 035984 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ 100 13123 ΙΛΙΟΝ
35. ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 3/3/2015 6945 577123 ΤΕΛΑΜΩΝΟΣ 18 18900 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
36. ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 16/6/2015 6944 474748 ΤΗΝΟΥ 23 12462 ΧΑΙΔΑΡΙ
37. ΑΣ ΧΑΤΖΗΚ/ΚΕΙΟΥ ΠOΣΕΙΔΩΝ 16/6/2015 210 4065210 ΗΡΟΔΟΤΟΥ 138 18539 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
38. ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ 25/7/2015 6946 292412 ΚΥΛΛΗΝΗΣ 9 12244 ΑΙΓΑΛΕΩ
39. ΑΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΣΚΗΣΗ-ΥΓΕΙΑ 13/2/2017 6973 205230 ΑΚΤΗ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ-ΛΟΥΚΑ 1 18900 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
40. ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29/6/2017 6970 886233 ΑΘ.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 21 17342 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41. ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 26/9/2017 6983 030177 ΦΩΚΙΔΟΣ 7 18755 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
42. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 26/9/2017 6937 170832 ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 12 19018 ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
43. ΑΟ ΕΡΜΗΣ 17/10/2017 6937 101639 ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ 111 15452 ΝΙΚΑΙΑ
             
  ΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ          
             
1. ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1/1/1926 22710 22294 ΜΙΧΑΗΛ ΛΙΒΑΝΟΥ 19 82100 ΚΑΜΠΟΣ ΧΙΟΥ
2. ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 4/3/1960 22710 92234 ΒΡΟΝΤΑΔΕΣ 82200 ΧΙΟΣ
3. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 11/3/1976   ΤΘ 45 83100 ΣΑΜΟΣ
4. ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 28/4/1983 23980 26643 ΤΘ 82 82100 ΧΙΟΣ
5. ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 20/12/1984   ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 83300 ΙΚΑΡΙΑ
6. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8/1/1996   Κ.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 11 82100 ΧΙΟΣ
7. ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 5/12/2001 22750 31354   83302 ΕΥΔΗΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
8. ΠΕΨΑΣ "Η ΡΙΒΑ" 18/5/2005     83200 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΥ
             
  ΕΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ          
             
1. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 01/01/1891 2610 433231 ΤΕΡΜΑ ΕΛΛΗΝΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 26441 ΠΑΤΡΑ
2. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 20/2/1962   ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΡ.Γ61  24 26334 ΠΑΤΡΑ
3. ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19/3/1969 26410 24767 ΠΛΑΤ.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 4 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ
4. ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 8/4/1982   ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59 30027 ΑΓΡΙΝΙΟ
5. ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11/6/1982 6977 080833 ΑΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ 30 29100 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
6. ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 17/12/1982 2623O 22204   27053 ΛΕΧΑΙΝΑ
7. ΑΓΟ ΓΡ.ΛΙΑΚΑΤΑΣ 21/6/1983     30400 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
8. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο ΚΟΝΔΩΡ 21/9/1983 26410 31256 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΙΚΟΥ 38 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ
9. ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 3/3/1984 26220 21245 ΔΑΛΙΑΝΗ 16(ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΕΜ) 27200 ΑΜΑΛΙΑΔΑ
10. ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 24/8/1987 2610 336532 ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ 67 26332 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ ΠΑΤΡΩΝ
11. ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 24/8/1987   ΒΟΥΡΒΑΧΗ 6 28100 ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
12. ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 17/2/1993     27054 ΚΑΙΑΦΑ ΖΑΧΑΡΩΣ
13. ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 9/6/1993 2610 437234 ΝΟΡΜΑΝ 53 26223 ΠΑΤΡΑ
14. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 9/5/1994   ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ 32 27100 ΠΥΡΓΟΣ
15. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 11/9/1995   ΤΘ 51 27100 ΠΥΡΓΟΣ
16. ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 'Η ΓΑΛΗΝΗ' 1/12/1999 2610 340480 ΟΘΩΝΟΣ ΑΜΑΛΙΑΣ 97 26222 ΠΑΤΡΑ
17. ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 1/3/2000   ΑΙΤΩΛΙΑΣ 4(ΨΑΡΟΦΑΙ) 26334 ΠΑΤΡΑ
18. ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 6/9/2000   ΑΔΜΩΤΟΥ  19 26332 ΠΑΤΡΑ
19. ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" 14/1/2004   ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ 5 26504 ΡΙΟΝ ΠΑΤΡΩΝ
20. ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 30/7/2006 2610 315322 ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΩΧΟΥ 19 26334 ΠΑΤΡΑ
21. ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2/4/2007 26910 21646 ΣΟΛΩΜΟΥ 1 (Κ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ) 25100 ΑΙΓΙΟ
22. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΓΣ 18/11/2009   ΛΟΡΔ.ΒΥΡΩΝΑ (ΕΝ.ΙΚΑ) 30300 ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
23. ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ 5/9/2012 26910 21080 ΒΥΡΩΝΟΣ 2 25100 ΑΙΓΙΟ
24. ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 5/9/2012 2610 436387 ΑΜΕΡΙΚΗΣ 5 26442 ΠΑΤΡΑ
25. ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 19/6/2013   ΝΕΟ ΠΕΡΙΦ.ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 28200 ΛΗΞΟΥΡΙ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
26. ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 8/2/2014   ΖΑΙΜΗ-ΘΕΟΤΟΚΗ 12 27100 ΠΥΡΓΟΣ
27. LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 29/9/2015 6972 029278 ΑΜΦΙΣΣΗΣ 37 30300 ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
28. ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 21/10/2015 6977 780459 ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 15 26335 ΠΑΤΡΑ
29. ΓΣ ΑΘΛΗΣΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 20/7/2016 6970 835387 ΛΑΣΤΑΙΚΑ 27132 ΠΥΡΓΟΣ
             
  ΕΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ          
1. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 01/01/1895 27310 28776 ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 76-78 23100 ΣΠΑΡΤΗ
2. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 01/01/1898 27210 24605 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΤΕΡΜΑ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
3. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 30/3/1972 27440 62600 Π.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 5 20300 ΛΟΥΤΡΑΚΙ
4. ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 4/5/1978 6932 457138 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 22200 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
5. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 28/11/1979 2710 231311 Τ.Θ 158 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ
6. ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9/10/1981 27520 27658 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 21100 ΝΑΥΠΛΙΟ
7. ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 2/10/1985 27310 21970 ΑΓΗΔΟΣ 85 23100 ΣΠΑΡΤΗ
8. ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 9/11/1987   ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 21 21200 ΑΡΓΟΣ
9. ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 8/1/1996 27410 54323   20001 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
10. ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 27/10/1999 27410 72733 ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 14 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
11. ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 14/5/2003   ΠΛ.ΕΘΝΟΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΣ 4 21100 ΝΑΥΠΛΙΟ
12. ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 7/12/2005     21300 ΚΡΑΝΙΔΙ
13. ΑΠΟΕΛ 27/1/2006 27320 23826   23052 ΜΟΛΑΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
14. ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 16/4/2008 6947 272699   23051 ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
15. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 21/2/2009   ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ 2 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
16. ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 18/11/2009   ΘΕΑΤΡΟΥ 94(ΚΑΡΑΠΑΝΟ Γ) 21232 ΑΡΓΟΣ
17. ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 1/2/2012 27610 25540 ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 63 24500 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
18. ΓΣ "Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ" 4/12/2013 6945 036534   23200 ΓΥΘΕΙΟ
19. ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 22/4/2015 27910 25007 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΕΜΠΕΛΑ 51 22200 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
20. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 29/9/2015 27210 80281 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΚΟΥ 9 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
21. ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 25/10/2016 6937 463866 ΠΑΡΟΔΟΣ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 24500 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
22. ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 1/3/2017 6940 116880 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΓΟΥΡΕΑ 3 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
23. ΑΣ "Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ" 3/5/2017 6974 352103   23053 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
             
  ΕΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ          
             
1. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 30/5/1980 22850 22239   84300 ΝΑΞΟΣ
2. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 2/7/1990     84800 ΜΗΛΟΣ
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 29/6/1992 22820 23373   84500 ΑΝΔΡΟΣ
4. ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 15/10/2003     84300 ΝΑΞΟΣ
5. ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 11/2/2005   ΙΩΑΝ.ΠΕΤΡΟΚΟΚΚΙΝΟΥ 18 84100 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ
6. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13/5/2009   ΤΘ 6067 (ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜ) 84600 ΜΥΚΟΝΟΣ
7. ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ ΖΕΥΣ 9/1/2013 22850 32742   84302 ΦΙΛΩΤΙ ΝΑΞΟΥ
8. ΑΟ ΠΑΡΟΥ 22/4/2015   ΠΑΡΟΙΚΙΑ 84400 ΠΑΡΟΣ
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 16/6/2015 22860 24005   84700 ΜΕΣΑΡΙΑ ΘΗΡΑΣ
10. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 29/9/2015 6932 482357 ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ 84200 ΤΗΝΟΣ
11. ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11/12/2015 6932 263283 Λ.ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ 1 54200 ΤΗΝΟΣ
12. ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 25/1/2017 6974 461781   84800 ΠΛΑΚΕΣ ΜΗΛΟΥ
             
  ΕΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          
             
1. ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 20/12/1984 22410 74755 ΑΓ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ 40 (1 ΟΡΟΦ) 85100 ΡΟΔΟΣ
2. ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 8/4/1992     85400 ΛΕΡΟΣ
3. ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 22/8/1994   ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑ 1 88510 ΡΟΔΟΣ
4. ΑΟ ΣΥΜΗΣ 28/2/1997     85600 ΣΥΜΗ
5. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2/11/2005 22410 34056 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 14 85100 ΡΟΔΟΣ
6. ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ Ο ΦΙΛΙΝΟΣ 8/10/2007 22420 20786 ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 24 85300 ΚΩΣ
7. ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ' 8/10/2007 22410 25979 ΙΩΝΙΑΣ 69 85100 ΡΟΔΟΣ
8. ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 13/5/2009 22420 48084 ΠΟΛΥΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 85300 ΚΩΣ
9. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23/9/2009 6948 105381 ΣΟΡΩΝΗ  Τ.Θ.328 85104 ΡΟΔΟΣ
10. ΑΣ ΚΩΩΝ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ(ΑΝΑΣΤΟΛΗ 7/3/2016) 19/2/2013 6932 524583 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΣ 37 85300 ΚΩΣ
11. ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 7/5/2014 6942 665991 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 36 85300 ΚΩΣ
12. ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17/9/2014 6977 709451 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 85500 ΣΚΑΛΑ ΠΑΤΜΟΣ
13. ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 17/9/2014 22410 65508 ΛΙΝΔΟΥ 229 85100 ΡΟΔΟΣ
14. ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3/5/2017 6974 552379   85200 ΚΑΛΥΜΝΟΣ
15. ΑΕ ΛΑΡΔΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 1/6/2017 6942 719335 ΕΜ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ 22 85100 ΡΟΔΟΣ
             
  ΕΑΣ ΚΡΗΤΗΣ          
             
1. ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 1/1/1925 28310 35225 ΠΡΕΒΕΛΑΚΗ 17 74100 ΡΕΘΥΜΝΟ
2. ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1/1/1948 28210 45000 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 73100 ΧΑΝΙΑ
3. Ο.Φ.Η. 22/1/1953 2810 283920 ΤΘ 1169(ΠΛ.ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ) 71201 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
4. ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ 1/1/1960 2842O 28756 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
5. ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27/12/1969 281O 259733 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 71305 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
6. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 30/8/1976 2831O 71949 ΤΘ 95 74100 ΡΕΘΥΜΝΟ
7. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9/3/1977 28210 92036 ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 59 73131 ΧΑΝΙΑ
8. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23/3/1979 28410 26500 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 6 72100 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 27/3/1982 6970 392883 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 5 72300 ΣΗΤΕΙΑ
10. ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 29/3/1999 28220 23200 ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 73400 ΧΑΝΙΑ
11. ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 16/5/2001 2810 233641 ΕΑΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΝΙΟΠΟΡΤΑ 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
12. ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 11/7/2007 28970 31441 ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ ΑΜΠΕΛΙΑ 70007 ΜΑΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13. ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 21/1/2009 28920 23471 ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ 18(ΛΑΜΠΑΚΗ Λ) 70400 ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
14. ΓΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 13/4/2011 28310 55929 ΓΡΥΠΑΡΗ 3 74100 ΡΕΘΥΜΝΟ
15. ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1/2/2012 28430 26800 Β.ΚΟΡΝΑΡΟΥ 9 72300 ΣΗΤΕΙΑ
16. ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 17/4/2013 28330 41183   17061 ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17. ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19/6/2013 6984 121017 ΚΥΡΙΟ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ 72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
18. ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3/12/2014 6932 188060 ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ 10 71414 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
19. ΑΠΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23/3/2016 6945 803826 ΤΕΡΜΑ ΑΛΜΥΡΟΥ 71414 ΓΑΖΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20. ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 26/9/2017 6947 358379 Τ.Θ 1 74052 ΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
A/A ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΗΜ.ΕΓΓΡ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Τ.Κ. ΠΟΛΗ
             
  ΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ          
             
1. ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 1/1/1935   Κ.ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 4 Τ.Θ.1573 65403 ΚΑΒΑΛΑ
2. ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 20/4/1957   ΑΜΕΡ.ΕΡ.ΣΤΑΥΡΟΥ 8 65201 ΚΑΒΑΛΑ
3. ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 14/6/1961 25510 28761 ΣΤΟΑ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ 68100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
4. ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 18/2/1965 25210 26468 ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 66100 ΔΡΑΜΑ
5. ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 11/4/1980 2591023008 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ.ΛΥΚΕΙΟΥ 64200 ΚΑΒΑΛΑ
6. ΠΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 17/12/1982   ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ 66033 ΔΡΑΜΑ
7. ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 17/12/1982 23210 26719 ΤΘ 77 62100 ΣΕΡΡΕΣ
8. ΣΑΒ ΟΡΦΕΑΣ Ν ΣΚΟΠΟΥ 30/10/1984   ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ 62044 ΣΕΡΡΕΣ
9. ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 3/12/1984   ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ 12 66300 ΔΡΑΜΑ
10. ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ 25/2/1986 25410 22347 ΚΛΕΜΑΝΣΩ 93-95(ΠΑΤΣΑΜΑΝΗ) 67131 ΞΑΝΘΗ
11. ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 21/10/1986 25310 28328 ΒΑΣ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
12. ΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ "ΒΙΣΑΛΤΗΣ" 9/5/1994   28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 5 62200 ΣΕΡΡΕΣ
13. ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 9/5/1994 6974 157444 ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ 40 62125 ΣΕΡΡΕΣ
14. ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11/9/1995   ΕΛ ΑΛΑΜΕΙΝ 84 66100 ΔΡΑΜΑ
15. ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ 16/9/1996   ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7 65403 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
16. ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 8/9/1997 2551O 22693 ΑΥΤ.ΘΕΟΔΩΡΑΣ 32 68100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
17. ΑΣΦ ΣΤΙΒ-ΑΡ.Β.ΜΥΡΜΥΔΟΝΕΣ 1/4/1998   ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 16 68300 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
18. ΕΟΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ 27/1/1999     62041 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
19. ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 8/7/2000   ΔΗΜΟΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 67064 ΓΕΝΙΣΕΑ ΞΑΝΘΗΣ
20. ΜΓΣ 'Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ' ΣΕΡΡΩΝ 18/6/2003   ΠΑΤΡ.ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ζ'6 62125 ΣΕΡΡΕΣ
21. ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 28/5/2008 6932 352244 ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ 26 66100 ΔΡΑΜΑ
22. ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 31/10/2012 25310 37909 ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ  32 69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
23. ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 13/9/2013 25520 24111 ΚΟΜΝΗΝΩΝ 2 68200 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
24. ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ 29/9/2015 25510 552544 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΑΛΕΞ\ΠΟΛΗΣ 66100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
25. ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 29/9/2015 6980 213745 Λ.ΙΣΑΥΡΟΥ 16 69100 ΚΟΜΟΤΗΝΗ
26. ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ 23/3/2016 6976 021804 ΚΛ.ΓΥΜΝ."ΝΙΚ.ΣΑΜΑΡΑΣ" 68200 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ
             
  ΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ          
             
1. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1/1/1908 2310 213251 ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ 54638 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1/1/1914 2310 305402 ΑΛΚΜΗΝΗΣ 69 54249 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3. ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1/1/1926 2310 819964 ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54636 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4. Π.Α.Ο.Κ. 1/1/1928 2310 988000 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ 1 54351 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
5. ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 20/8/1958 2310 510721 ΑΓ.ΠΡΩΤΟΛΕΟΝΤΟΣ 19 54351 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
6. ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/12/1982 6972 408190 ΤΘ GR ΚΟΥΦΑΛΙΑ 57100 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7. ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 3/12/1984   ΛΑΓΚΑΔΑΣ 57200 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
8. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ 11/5/1987 6972 051359 ΑΣΗΜΑΚΗ ΦΩΤΗΛΑ 5 56123 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9. ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4/11/1992 2310 651114 ΕΛΠΙΔΟΣ 39 56533 ΠΟΛΙΧΝΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 18/10/1993 2310 917063 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54636 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
11. ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9/5/1994 6988 446224 ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 125 56728 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 29/3/1999 2310 663537 ΑΛ.ΠΑΠΑΓΟΥ 25 (ΓΙΑΛΑΜΑ Σ) 56533 ΠΟΛΙΧΝΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13. ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 28/4/1999 2310 424949 ΒΑΣ ΟΛΓΑΣ 164 54646 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
14. ΒΕΡΓΙΝΑ 1/12/1999   ΑΕΤΟΡΑΧΗΣ 7 ΕΥΟΣΜΟΣ 56224 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
15. ΑΣΜΑΣ ΤΡΩΑΣ 5/3/2001     57021 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16. ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 13/6/2001   ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ 80 54248 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
17. ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 10/1/2005   ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ 21 56224 ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 11/2/2005   ΠΡΟΞΕΝΟΥ ΚΟΡΟΜΗΛΑ 27 56430 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
19. ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ ΑΔΩΝΙΣ 26/11/2007   ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΛΑΣΤΗΡΑ 2Γ 57001 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
20. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 28/5/2008   ΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛΟΥ 4 63080 ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ
21. ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 27/8/2008   ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54638 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
22. ΓΣ "Η ΣΙΘΩΝΙΑ" 8/4/2009 6942 812871 ΥΠΟΨΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚ. 63088 ΝΙΚΗΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
23. ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 8/4/2009 23710 02506 ΚΥΡ.ΜΑΛΑΚΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΑΟ 63100 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
24. ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 14/4/2010   ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 3 57100 ΚΟΥΦΑΛΙΑ
25. ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13/4/2011 2310 756417 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 8 56224 ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26. ΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 13/4/2011   Τ.Θ 22011 55301 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
27. ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25/7/2012 6971 535947 ΜΙΑΟΥΛΗ 29 (ΜΑΜΑΛΗ ΣΤΕΦ) 55337 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
28. ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 19/2/2013   ΛΕΩΦ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 41 56123 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
29. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 'Ο ΜΑΚΕΔΩΝ' 7/11/2013 2310 866867 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 16 54639 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
30. ΑΦ ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26/2/2014   ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΑΤΟΥ 27 54645 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
31. ΜΟ ΑΡΝΑΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" 7/5/2014 23720 23154   63074 ΑΡΝΑΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
32. ΠΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/9/2014 6972 636829 ΚΕΣΣΑΝΗΣ 67 56728 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
33. ΠΑΛΜΟΣ ΑΣ 15/10/2014 6977 545 758 ΑΡΧΗΓΕΝΟΥΣ ΣΑΡΑΝΤΗ 9 54453 ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
34. ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 3/12/2014 2310 345530 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 9 ΤΘ 203 55236 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35. ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21/1/2015   ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 16 56123 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
36. ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25/7/2015 6936 521537 ΛΑΓΥΝΑ 57200 ΛΑΓΚΑΔΑΣ
37. ΑΠΣ ΑΡΕΝΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 29/9/2015 2310 902933 ΝΙΚΑΝΟΡΟΣ 33-35 54250 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
38. ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 23/3/2016 6944 388681   57001 ΝΕΟ ΡΙΣΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39. ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877 25/5/2016 2310 846897 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54638 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
40. ΑΣ ΑΡΝΗ 31/8/2016 6972 175779   63074 ΑΡΝΑΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
41. ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 12/9/2016 6947 770863 ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 54636 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
42. ΑΓΣ ΩΡΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1/6/2017 6973 877477 ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ 63100 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
             
  ΕΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ          
             
1. ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 28/11/1963 23310 27663 16ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 5Α 59100 ΒΕΡΟΙΑ
2. ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20/5/1967 23510 28611 ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ 3Α 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
3. ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ 17/5/1973 23820 23152 Τ.Θ 8 58100 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
4. ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 8/2/1979 23840 22442 ΛΕΩΦ.ΑΝΟΙΞΕΩΣ 21 58400 ΑΡΙΔΑΙΑ
5. ΓΑΣ "Ο ΕΝΙΠΕΥΣ" ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 2/6/1980     60200 ΛΙΤΟΧΩΡΟ
6. ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 26/8/1980 23410 23320 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 66 61100 ΚΙΛΚΙΣ
7. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12/3/1981 23330 24831 ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ-25 ΜΑΡΤΙΟΥ 1 59300 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
8. ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 17/12/1982 23310 81296   59031 ΜΕΛΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑΣ
9. ΑΟ ΚΑΛ/ΣΤΩΝ ΓΟΥΜΕΝΙΣΑΣ 24/11/1983   ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 ΓΟΥΜΕΝΙΣΑ 61300 ΚΙΛΚΙΣ
10. ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 9/1/1986   ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 16 58200 ΕΔΕΣΣΑ
11. ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20/3/1990 23820 21082 ΦΙΛΙΠΠΟΥ 38 58100 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
12. ΓΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 13/2/1995   ΝΕΑ ΖΩΗ  ΤΘ 77 58500 ΣΚΥΔΡΑ
13. ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 12/11/1997 23810 26626 ΦΙΛΩΤΑ 26 58200 ΕΔΕΣΣΑ
14. ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 22/7/1998 23410 41165   61100 ΜΑΝΔΡΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
15. ΓΠΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ 14/12/2006   Κ.ΑΣΜΑΝΙΔΗ 21 58100 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
16. ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 9/5/2007   Τ.Θ 154 58200 ΦΛΑΜΟΥΡΙΑ ΕΔΕΣΣΗΣ
17. ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 6/6/2007 23320 29600 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 18 59200 ΝΑΟΥΣΑ
18. ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 16/4/2008   ΔΑΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΤΑΔΙΟΥ 34 59100 ΒΕΡΟΙΑ
19. ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 23/9/2009   ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥ 24 61100 ΚΙΛΚΙΣ
20. ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ 13/4/2011 23510 75233 Δ.ΝΙΚΑ 35(ΜΠΟΖΟΓΛΟΥ Δ) 60100 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
21. ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ" 5/11/2014 23810 81230 ΚΑΠ.ΑΓΡΑ 24 58500 ΣΚΥΔΡΑ
22. ΦΕΣ ΣΚΥΔΡΑΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 16/6/2015 6973 238226 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 6 58500 ΣΚΥΔΡΑ
23. ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 21/10/2015 23840 28024 ΧΡΥΣ.ΣΜΥΡΝΗΣ 3 58400 ΑΡΙΔΑΙΑ
24. ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ "ΠΕΛΛΑ" 3/10/2016 6973 266288 ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ 15 58500 ΣΚΥΔΡΑ
25. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ 25/1/2017 6949 289350 ΛΟΧ. ΑΠ.ΜΕΝΕΨΑΚΟΥ 3 64100 ΑΞΙΟΥΠΟΛΗ
             
  ΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ          
             
1. ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ 5/7/1962   ΠΕΡΔΙΚΚΑ 50200 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
2. ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22/12/1977 23850 24822 ΠΛΑΤΕΙΑ Γ.ΜΟΔΗ 4 ΤΘ 84 53100 ΦΛΩΡΙΝΑ
3. ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14/4/1978 24620 28142 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10 Τ.Θ 35 51100 ΓΡΕΒΕΝΑ
4. ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 20/9/1978   ΤΘ 12 52100 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
5. ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 8/4/1982     50500 ΣΕΡΒΙΑ
6. ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 26/6/1984     52200 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
7. ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ 30/12/1986   ΚΟΡΗΣΟΣ 52052 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
8. ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 18/5/1987     51200 ΔΕΣΚΑΤΗ
9. ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 18/10/1993 24610 28106 ΒΑΣ.ΣΟΦΙΑΣ 23 50200 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
10. ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΜΑΝΙΑΚΩΝ 30/6/1996     52100 ΜΑΝΙΑΚΟΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
11. ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 21/10/1998   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 1 51100 ΓΡΕΒΕΝΑ
12. ΑΣ ΤΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 21/7/2004     50400 ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
13. ΑΣ "ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ" 1/9/2004 6986 477421 ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΚΟΥ 4 50300 ΣΙΑΤΙΣΤΑ
14. ΣΚΑ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 17/3/2008   ΓΑΛΑΤΙΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ 50300 ΣΙΑΤΙΣΤΑ
15. ΠΑΝΒΟΙΑΚΟΣ ΑΣ 1/2/2012 6977 963180 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 38 50001 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ
16. ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 16/6/2015 6944 682919 ΒΑΣ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20 53100 ΦΛΩΡΙΝΑ
17. ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12/10/2016 6977 597847 ΔΗΜ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ 11 53100 ΦΛΩΡΙΝΑ
             
  ΤΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ          
1. ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 06/03/1893   ΣΤ.ΔΕΣΥΛΑ 1 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
2. ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 12/3/1981 26620 22946 ΛΕΥΚΙΜΗ 49080 ΚΕΡΚΥΡΑ
3. ΑΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΡΜΗΣ 13/1/1992 26610 36835 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ 65 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
4. ΓΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 23/10/1995   ΣΤΑΜ.ΔΕΣΥΛΛΑ 1 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
5. ΓΕ ΘΙΝΑΛΙΩΝ 28/2/1997   ΑΧΑΡΑΒΗ 49100 ΘΙΝΑΛΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
6. ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 23/3/2012   ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
7. ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ 20/3/2015 26610 21047 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΕΣΥΛΛΑ 1 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
8. ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 29/9/2015 6973 002275 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 49100 ΚΕΡΚΥΡΑ
             
  ΕΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ          
             
1. ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1/1/1947 26820 89478 ΟΔ.ΕΛΥΤΗ (Κ.ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΑΣ. 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
2. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8/8/1963 26510 27500 ΚΟΡΑΗ 9 45444 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
3. ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3/4/1975 26450 25345 ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 33 31100 ΛΕΥΚΑΔΑ
4. ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 30/10/1984 6948 524145 Τ.Θ 132 46100 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
5. ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 8/6/1988 26510 73448 ΔΟΣΙΟΥ 15 (ΑΡΛΕΤΟΣ ΑΤΕ) 45333 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
6. ΦΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 27/2/1989 2682Ο 22612 ΛΕΩΦ.ΕΙΡΗΝΗΣ 33 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
7. ΟΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΡΤΑΣ 22/7/1998 2681O 79491 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 13 47100 ΑΡΤΑ
8. ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΡΤΑΣ 11/11/1998   ΔΗΜ.ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΕΡΑΜΑΤΩΝ 47100 ΑΡΤΑ
9. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 28/2/2006 6974 501649 ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 46300 ΦΙΛΙΑΤΕΣ
10. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ 21/10/2009   ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ 7 47100 ΑΡΤΑ
11. ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 6/10/2010 6973 905396   46200 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
12. ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13/4/2011 26510 38255 ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 54 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
13. ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 12/10/2011 26450 770070 ΚΕΝΝΕΝΤΥ 60 31100 ΛΕΥΚΑΔΑ
14. ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 2/4/2014   ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΛΥΤΗ 102 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
15. ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11/6/2014   ΚΑ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 180 45221 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
16. ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ 29/9/2015 26810 30170 ΑΝΕΜΟΜΥΛΩΝ 20 47100 ΑΡΤΑ
17. ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ 12/9/2017   ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡΑ 43 48100 ΠΡΕΒΕΖΑ
             
  ΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ          
             
1. ΓΣ ΒΟΛΟΥ 01/01/1896 24210 40703 ΙΩΛΚΟΥ ΑΧΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 38333 ΒΟΛΟΣ
2. ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01/01/1896 24310 20150 ΓΑΡΙΒΑΛΔΗ 19 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
3. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 1/1/1928 2410 250 800 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 35 41222 ΛΑΡΙΣΑ
4. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 7/7/1929   ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ 37100 ΑΛΜΥΡΟΣ
5. ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2/2/1967 24410 80563 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 50 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
6. ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15/11/1978   ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ 9 41222 ΛΑΡΙΣΑ
7. ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 25/6/1985 24210 67114 ΑΘΛ.ΚΕΝ."ΟΛΓΑΣ ΒΑΣΔΕΚΗ" 38445 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
8. ΓΣ ΠΥΛΗΣ 5/2/1987     42032 ΠΥΛΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
9. ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9/5/1988 2410 221229 ΚΕΝΤΑΥΡΩΝ 4 41222 ΛΑΡΙΣΑ
10. ΑΟ ΑΛΟΝΗΣΟΥ 9/12/1991 23240 65385 ΠΑΤΗΤΗΡΙ 37005 ΑΛΟΝΗΣΟΣ
11. ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10/5/1995 24410 28104 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 3 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
12. ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 11/9/1995   ΜΕΤΕΩΡΩΝ 32 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
13. ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ 4/11/1996 2491O 23447 ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ 6 40300 ΦΑΡΣΑΛΑ
14. ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ 27/1/1997 24920 31359 ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΣΩΝΗ 80 40400 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ
15. ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2/3/2005   ΑΘΑΜΑΝΩΝ 11 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
16. ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 13/5/2009   ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ 19 42200 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
17. ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ 26/10/2009 24210 60320 ΜΑΙΑΝΔΡΟΥ 14 38446 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
18. ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15/10/2014 6974 109309 ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΕΛΕΚΗΤΗΣ 15 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
19. ΠΑΝΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΑΣ 16/6/2015 2431302913 ΣΠΑΡΤΗΣ 8 ΠΛ.ΑΜΥΓΔΑΛΕΖΑΣ 42100 ΤΡΙΚΑΛΑ
20. ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 18/4/2016 6945 310751 ΑΡΧ.ΜΑΚΑΡΙΟΥ 13 37500 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ ΜΑΓΝ
21. ΓΣ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ Γ.ΠΑΣΙΑΛΗΣ 31/8/2016 6974 528426   43060 ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
22. ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 12/9/2016 24210 38629 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 291 38222 ΒΟΛΟΣ
23. ΑΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΕΡΣΕΑΣ 12/10/2016 6944 613840 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 48 43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
24. ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 25/1/2017 6948 118282 ΠΑΤΡΟΚΛΟΥ 27 41222 ΛΑΡΙΣΑ
25. ΓΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1/6/2017 6955 747110   40100 ΤΥΡΝΑΒΟΣ
             
  ΕΑΣ ΛΕΣΒΟΥ          
             
1. ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 13/9/1977 22510 21773 ΠΛΑΤΑΙΩΝ 71 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
2. ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 14/1/1985     81400 ΜΥΡΙΝΑ ΛΗΜΝΟΥ
3. ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 9/3/1987   ΜΟΛΥΒΟΣ ΛΕΣΒΟΥ 81108 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
4. ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 18/2/1992     81107 ΚΑΛΛΟΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
5. ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 24/6/1998     81100 ΠΑΓΑΝΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
6. ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 12/1/2000   ΑΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
7. ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΥ ΓΕΡΑΣ 13/3/2002     81106 ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΟΣ
8. ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ 1/8/2013   ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙ ΛΗΜΝΟΥ 81401 ΛΗΜΝΟΣ
9. ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 7/11/2013   ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 5 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
10. ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 25/5/2016 22510 43342 ΠΟΛΙΟΥ 22 81100 ΜΥΤΙΛΗΝΗ
             
  ΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ -ΕΥΒΟΙΑΣ          
             
1. ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 29/12/1975 22610 21100 ΑΡΚΑΔΙΟΥ 1 ΕΡΚΥΝΑΣ 32100 ΛΙΒΑΔΕΙΑ
2. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 28/11/1979 22310 22032 ΦΟΙΝΙΚΟΣ 20Β 35100 ΛΑΜΙΑ
3. ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 28/4/1983 2231O 37943 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΜΙΑΣ 35100 ΛΑΜΙΑ
4. ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 8/5/1984 22210 83382 ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΧΑΙΝΑ(ΤΕΡΜΑ) 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
5. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 27/2/1991   ΝΕΟΦΥΤΟΥ 94 (ΤΑΓΚΗ ΗΛΙΑ) 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
6. ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ 13/1/1992 22290 38048   34006 ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ
7. ΟΦΚΑ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 3/12/1993   ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
8. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 18/1/1995 6977 993168 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ 4 35100 ΛΑΜΙΑ
9. ΑΓΕ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 1/4/1998   Τ.Θ 5 32200 ΘΗΒΑ
10. ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 19/4/2000 22620 80656 Π.ΔΡΑΚΟΥ 16 [ΒΛΑΧΟΣ ΑΘ.] 32200 ΘΗΒΑ
11. ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ 3/7/2002     33100 ΑΜΦΙΣΣΑ
12. ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002 9/10/2002     36100 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
13. ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5/10/2005   ΑΒΑΝΤΩΝ  49 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
14. ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΔΙΡΦΥΩΝ 11/11/2006   ΥΠΟΨΗ ΒΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΗ 34014 ΚΑΘΕΝΟΙ ΕΥΒΟΙΑΣ
15. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 2/2/2007 22620 58588 ΙΟΚΑΣΤΗΣ 17 32009 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ
16. ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ 9/1/2013 22220 22901 ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ 4 34003 ΚΥΜΗ
17. ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΜΟΥΤΣΑΝΑΣ Γ 11/6/2014   ΠΑΡ.ΓΕΩΡ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β' 32300 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
18. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16/6/2016 6977 075592 ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3 34200 ΙΣΤΙΑΙΑ
19. ΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 30/6/2016   ΕΙΡΗΝΗΣ ΑΙΝΔΙΛΗ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
20. ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12/10/2016 6939 389909 ΣΤΡΑΤΗ ΜΥΡΙΒΗΛΗ 34100 ΧΑΛΚΙΔΑ
21. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 12/10/2016 22670 41465 ΝΗΡΕΩΣ 1 32003 ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ
22. ΠΓΑΣ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ 19/7/2017 6973 404651   34400 ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
             
  ΕΑΣ ΑΘΗΝΑΣ          
             
1. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 01/01/1891 210 8233720 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ 2 11362 ΑΘΗΝΑ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 01/01/1893 210 9231039 ΛΕΩΦ.Β.ΟΛΓΑΣ 6 10557 ΑΘΗΝΑ
3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 1/1/1908 210 6444401-2 ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 8 11521 ΑΘΗΝΑ
4. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1/1/1908 210 6108898 ΔΙΟΝΥΣΟΥ & ΝΙΟΒΗΣ 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ
5. Α.Ε.Κ 18/9/1924 210 2584582-3 ΘΩΚΩΝ 9 14341 ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
6. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 6/3/1958 210 6819118 ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΛΛΙΓΑ 77 15237 ΦΙΛΟΘΕΗ
7. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13/12/1978 210 9916386 ΤΥΡΤΑΙΟΥ 1-3 16343 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
8. ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16/7/1980 210 7790829 ΒΑΚΤΡΙΑΝΗΣ 35 15771 ΑΝΩ ΙΛΙΣΣΙΑ
9. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6/5/1982 210 6003519 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 32 15234 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
10. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 30/10/1984 210 8012700 ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 192 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ
11. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 25/2/1986 210 6186056 ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 151 15125 ΜΑΡΟΥΣΙ
12. ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 23/3/1987   ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΕΛΤΑ 15 15400 ΠΑΛΑΙΟ ΨΥΧΙΚΟ
13. ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1/2/1993 210 6216961 ΚΑΡΑΟΛΗ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31 14565 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14. ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 10/5/1995 22940 63858 Τ.Θ 40 19007 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
15. ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 27/1/1997 210 2776493 ΧΑΛΚΗΣ 2 14232 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
16. ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 23/5/1997 210 6004291 Τ.Θ 67457 15302 ΠΑΛΛΗΝΗ
17. ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 29/10/1997 210 6522954 ΖΑΚΥΝΘΟΥ 2(Δ.Γ ΧΟΛΑΡΓΟΥ) 15562 ΧΟΛΑΡΓΟΣ
18. ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 5/6/2002   Α.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κ 15452 ΧΟΛΑΡΓΟΣ
19. ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ 19/2/2003 210 9655475 ΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 16672 ΑΘΗΝΑ
20. ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ 14/5/2003   ΛΕΩΦ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 192 14562 ΚΗΦΙΣΙΑ
21. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 6/4/2006 6932 969640 ΕΥΜΕΝΟΥΣ 52 11632 ΑΘΗΝΑ
22. ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15/10/2008 210 8020680 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 32Α 15124 ΜΑΡΟΥΣΙ
23. ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ "ΦΟΙΒΟΣ" 29/10/2008 210 8022748 ΚΑΧΙ ΚΑΧΙΑΣΒΙΛΙ 1 13677 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ
24. ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 23/9/2009   ΑΘΑΝ.ΔΙΑΚΟΥ 36 19015 ΝΕΑ ΠΑΛΑΤΙΑ ΩΡΩΠΟΥ
25. ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ 26/10/2009 6947 524222 ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 15Α 19400 ΚΟΡΩΠΙ
26. ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ.ΓΚΙΟΛΙΑΣ 12/10/2011 6944 717241 ΦΛΕΜΙΓΚ 119 16233 ΒΥΡΩΝΑΣ
27. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 17/10/2012 210 8020 63 Λ.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 15121 ΠΕΥΚΗ
28. ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 19/2/2013 210 7777625 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18 15772 ΖΩΓΡΑΦΟΥ
29. ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 8/4/2013 22940 40434 ΠΛΑΤΑΙΩΝ 4-6 19005 ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
30. ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8/4/2013 6976 617524 ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 5 19002 ΠΑΙΑΝΙΑ
31. ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 19/6/2013   ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ 8 11257 ΑΘΗΝΑ
32. ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 7/11/2013 6936 668800 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΟΛΥΜΕΡΗ 5 13677 ΑΧΑΡΝΑΙ
33. ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 17/9/2014 6944223788 ΥΑΚΙΝΘΩΝ 1 15233 ΧΑΛΑΝΔΡΙ
34. ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 15/10/2014 6942 633405 ΛΕΩΦ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 95 19005 ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
35. ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 5/11/2014 210 6009800 ΓΡΑΒΙΑΣ 6 15342 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
36. ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 3/3/2015 6977 414392 ΛΕΩΦ.ΑΘΗΝΩΝ ΣΟΥΝΙΟΥ 19001 ΚΕΡΑΤΕΑ
37. ΓΣ ΔΡΟΣΙΑΣ 16/6/2015 210 6215406 ΡΟΔΟΔΑΦΝΗΣ 14 14566 ΑΝΟΙΞΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
38. ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 25/7/2015 6936 115011 ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΕΩΣ 22 16672 ΒΑΡΗ
39. ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 11/12/2015 6977 288772 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΙΤΗ 10 13678 ΑΧΑΡΝΑΙ
40. ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝ 23/3/2016 6976 661422 Λ.ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 176 13679 ΑΧΑΡΝΑΙ
41. ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 23/3/2016 6977 343633 ΔΡΥΟΠΙΔΟΣ 46 11147 ΓΑΛΑΤΣΙ
42. ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25/5/2016 6970 023068 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 16 14564 ΚΗΦΙΣΙΑ
43. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12/10/2016 6976 244897 ΠΙΝΔΟΥ 45 15121 ΠΕΥΚΗ
44. ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 25/1/2017 6936 145342 ΟΛΥΜΠΟΥ & ΦΛΩΡΙΝΗΣ 15235 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
45. ΑΣ "ΥΔΡΙΑ" 5/4/2017 6974 195298 ΠΑΤΑΤΣΟΥ 14 11363 ΑΘΗΝΑ
             
  ΕΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ          
             
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 01/01/1890 210 9343723 ΙΩΑΝ.ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 1 17122 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 01/01/1894 210 4178159 ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ 104 18535 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1/1/1925 210 4190903-4 ΠΛ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ (ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ 18534 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
4. ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1/1/1962   ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ &ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ 18756 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
5. ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟΡΥΔΑΛ 26/7/1973 210 4920820 ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ 131 18454 ΝΙΚΑΙΑ
6. ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 30/8/1976 22960 29029 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 10 19100 ΜΕΓΑΡΑ
7. ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 30/6/1980   ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 9 12135 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
8. ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΙΛΙΟΥ 8/5/1981   ΔΩΔΩΝΗΣ 23 13123 ΝΕΑ ΛΙΟΣΙΑ
9. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 19/2/1982 210 2382527 ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ  4 13451 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
10. ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 6/3/1985 210 2611856 ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ 12 12132 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
11. ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/6/1985 210 9414704 ΠΕΙΣΙΣΤΡΑΤΟΥΣ 5-7 17674 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
12. ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 13/10/1988   ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ 13 (ΓΚΙΩΝ Κ) 18020 ΠΟΡΟΣ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
13. ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2/10/1989   ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 87 11528 ΑΘΗΝΑ
14. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕΩ 16/7/1990   ΤΟΜΠΑΖΗ 53 12243 ΑΙΓΑΛΕΩ
15. ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 11/9/1991   ΘΗΣΕΩΣ 241 17673 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
16. ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18/2/1992   ΚΡΕΣΝΑΣ 90 12131 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
17. ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 7/12/1992 210 5914114 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤ 12462 ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
18. ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 17/1/1994   ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤ.ΚΕΝΤΡΟ 16671 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
19. ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 9/5/1994   ΑΙΤΩΛΩΝ 28 12135 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
20. ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 19/6/1995 210 4908259 ΟΛΥΜΠΟΥ 36Α 18454 ΝΙΚΑΙΑ
21. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24/6/1998 210 9632994 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΟΣ 7 16674 ΓΛΥΦΑΔΑ
22. ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 13/1/1999   ΜΝΗΣΙΚΛΕΟΥΣ 22 12243 ΑΙΓΑΛΕΩ
23. ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 10/11/2004   ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ 32 18648 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
24. ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 2/11/2005 210 9817330 ΡΕΣΤΕΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 17561 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
25. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 17/3/2008   ΒΑΣ.ΤΣΙΤΣΑΝΗ 48 16675 ΓΛΥΦΑΔΑ
26. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 11/3/2009 210 5545342 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ 66 19200 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
27. ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15/7/2009 6947 612048 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 7 18863 ΠΕΡΑΜΑ
28. ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 23/9/2009   ΓΡΑΒΙΑΣ 12 18121 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
29. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1/2/2012 6973 821865 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ 58 19200 ΕΛΕΥΣΙΝΑ
30. ΔΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5/9/2012 210 9564877 ΓΡΗΓΟΡΗ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 1 17631 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
31. ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/9/2012 210 9928266 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16451 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
32. ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10/10/2012 6977 302359 ΔΑΚ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 17510 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
33. ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1/8/2013   ΑΜΥΝΤΟΡΟΣ 45 12135 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
34. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5/11/2014 6944 035984 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΗΣ 100 13123 ΙΛΙΟΝ
35. ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 3/3/2015 6945 577123 ΤΕΛΑΜΩΝΟΣ 18 18900 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
36. ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 16/6/2015 6944 474748 ΤΗΝΟΥ 23 12462 ΧΑΙΔΑΡΙ
37. ΑΣ ΧΑΤΖΗΚ/ΚΕΙΟΥ ΠOΣΕΙΔΩΝ 16/6/2015 210 4065210 ΗΡΟΔΟΤΟΥ 138 18539 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
38. ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ 25/7/2015 6946 292412 ΚΥΛΛΗΝΗΣ 9 12244 ΑΙΓΑΛΕΩ
39. ΑΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΣΚΗΣΗ-ΥΓΕΙΑ 13/2/2017 6973 205230 ΑΚΤΗ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ-ΛΟΥΚΑ 1 18900 ΣΑΛΑΜΙΝΑ
40. ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29/6/2017 6970 886233 ΑΘ.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 21 17342 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41. ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 26/9/2017 6983 030177 ΦΩΚΙΔΟΣ 7 18755 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
42. ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 26/9/2017 6937 170832 ΗΡΩΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ 12 19018 ΜΑΓΟΥΛΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
43. ΑΟ ΕΡΜΗΣ 17/10/2017 6937 101639 ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ 111 15452 ΝΙΚΑΙΑ
             
  ΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ          
             
1. ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1/1/1926 22710 22294 ΜΙΧΑΗΛ ΛΙΒΑΝΟΥ 19 82100 ΚΑΜΠΟΣ ΧΙΟΥ
2. ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 4/3/1960 22710 92234 ΒΡΟΝΤΑΔΕΣ 82200 ΧΙΟΣ
3. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 11/3/1976   ΤΘ 45 83100 ΣΑΜΟΣ
4. ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 28/4/1983 23980 26643 ΤΘ 82 82100 ΧΙΟΣ
5. ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 20/12/1984   ΑΓΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 83300 ΙΚΑΡΙΑ
6. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8/1/1996   Κ.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 11 82100 ΧΙΟΣ
7. ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 5/12/2001 22750 31354   83302 ΕΥΔΗΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
8. ΠΕΨΑΣ "Η ΡΙΒΑ" 18/5/2005     83200 ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΜΟΥ
             
  ΕΑΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ          
             
1. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 01/01/1891 2610 433231 ΤΕΡΜΑ ΕΛΛΗΝΟΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ 26441 ΠΑΤΡΑ
2. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 20/2/1962   ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΡ.Γ61  24 26334 ΠΑΤΡΑ
3. ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19/3/1969 26410 24767 ΠΛΑΤ.ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 4 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ
4. ΠΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ '80 8/4/1982   ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59 30027 ΑΓΡΙΝΙΟ
5. ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11/6/1982 6977 080833 ΑΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ 30 29100 ΖΑΚΥΝΘΟΣ
6. ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 17/12/1982 2623O 22204   27053 ΛΕΧΑΙΝΑ
7. ΑΓΟ ΓΡ.ΛΙΑΚΑΤΑΣ 21/6/1983     30400 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
8. ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο ΚΟΝΔΩΡ 21/9/1983 26410 31256 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΙΚΟΥ 38 30100 ΑΓΡΙΝΙΟ
9. ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 3/3/1984 26220 21245 ΔΑΛΙΑΝΗ 16(ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΕΜ) 27200 ΑΜΑΛΙΑΔΑ
10. ΟΦΚΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 24/8/1987 2610 336532 ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ 67 26332 ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΑ ΠΑΤΡΩΝ
11. ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 24/8/1987   ΒΟΥΡΒΑΧΗ 6 28100 ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
12. ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ 17/2/1993     27054 ΚΑΙΑΦΑ ΖΑΧΑΡΩΣ
13. ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 9/6/1993 2610 437234 ΝΟΡΜΑΝ 53 26223 ΠΑΤΡΑ
14. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 9/5/1994   ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ 32 27100 ΠΥΡΓΟΣ
15. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 11/9/1995   ΤΘ 51 27100 ΠΥΡΓΟΣ
16. ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 'Η ΓΑΛΗΝΗ' 1/12/1999 2610 340480 ΟΘΩΝΟΣ ΑΜΑΛΙΑΣ 97 26222 ΠΑΤΡΑ
17. ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ 1/3/2000   ΑΙΤΩΛΙΑΣ 4(ΨΑΡΟΦΑΙ) 26334 ΠΑΤΡΑ
18. ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 6/9/2000   ΑΔΜΩΤΟΥ  19 26332 ΠΑΤΡΑ
19. ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΚΟΥΡΟΣ" 14/1/2004   ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ 5 26504 ΡΙΟΝ ΠΑΤΡΩΝ
20. ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 30/7/2006 2610 315322 ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΩΧΟΥ 19 26334 ΠΑΤΡΑ
21. ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2/4/2007 26910 21646 ΣΟΛΩΜΟΥ 1 (Κ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ) 25100 ΑΙΓΙΟ
22. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΓΣ 18/11/2009   ΛΟΡΔ.ΒΥΡΩΝΑ (ΕΝ.ΙΚΑ) 30300 ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
23. ΦΛ ΑΙΓΙΟΥ 5/9/2012 26910 21080 ΒΥΡΩΝΟΣ 2 25100 ΑΙΓΙΟ
24. ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 5/9/2012 2610 436387 ΑΜΕΡΙΚΗΣ 5 26442 ΠΑΤΡΑ
25. ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 19/6/2013   ΝΕΟ ΠΕΡΙΦ.ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 28200 ΛΗΞΟΥΡΙ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ
26. ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 8/2/2014   ΖΑΙΜΗ-ΘΕΟΤΟΚΗ 12 27100 ΠΥΡΓΟΣ
27. LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 29/9/2015 6972 029278 ΑΜΦΙΣΣΗΣ 37 30300 ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
28. ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 21/10/2015 6977 780459 ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 15 26335 ΠΑΤΡΑ
29. ΓΣ ΑΘΛΗΣΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 20/7/2016 6970 835387 ΛΑΣΤΑΙΚΑ 27132 ΠΥΡΓΟΣ
             
  ΕΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ          
1. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 01/01/1895 27310 28776 ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 76-78 23100 ΣΠΑΡΤΗ
2. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 01/01/1898 27210 24605 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΤΕΡΜΑ 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
3. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 30/3/1972 27440 62600 Π.ΤΣΑΛΔΑΡΗ 5 20300 ΛΟΥΤΡΑΚΙ
4. ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 4/5/1978 6932 457138 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝ.ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 22200 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
5. ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 28/11/1979 2710 231311 Τ.Θ 158 22100 ΤΡΙΠΟΛΗ
6. ΓΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 9/10/1981 27520 27658 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΝΑΥΠΛΙΟΥ 21100 ΝΑΥΠΛΙΟ
7. ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 2/10/1985 27310 21970 ΑΓΗΔΟΣ 85 23100 ΣΠΑΡΤΗ
8. ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 9/11/1987   ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 21 21200 ΑΡΓΟΣ
9. ΑΓΣ Ο ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ 8/1/1996 27410 54323   20001 ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
10. ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 27/10/1999 27410 72733 ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 14 20100 ΚΟΡΙΝΘΟΣ
11. ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 14/5/2003   ΠΛ.ΕΘΝΟΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΣ 4 21100 ΝΑΥΠΛΙΟ
12. ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 7/12/2005     21300 ΚΡΑΝΙΔΙ
13. ΑΠΟΕΛ 27/1/2006 27320 23826   23052 ΜΟΛΑΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
14. ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 16/4/2008 6947 272699   23051 ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
15. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 21/2/2009   ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ 2 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
16. ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 18/11/2009   ΘΕΑΤΡΟΥ 94(ΚΑΡΑΠΑΝΟ Γ) 21232 ΑΡΓΟΣ
17. ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ 1/2/2012 27610 25540 ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 63 24500 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
18. ΓΣ "Ο ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ" 4/12/2013 6945 036534   23200 ΓΥΘΕΙΟ
19. ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 22/4/2015 27910 25007 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΕΜΠΕΛΑ 51 22200 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
20. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 29/9/2015 27210 80281 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΚΟΥ 9 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
21. ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 25/10/2016 6937 463866 ΠΑΡΟΔΟΣ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 24500 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ
22. ΓΣ ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 1/3/2017 6940 116880 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΓΟΥΡΕΑ 3 24100 ΚΑΛΑΜΑΤΑ
23. ΑΣ "Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ" 3/5/2017 6974 352103   23053 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
             
  ΕΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ          
             
1. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 30/5/1980 22850 22239   84300 ΝΑΞΟΣ
2. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 2/7/1990     84800 ΜΗΛΟΣ
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 29/6/1992 22820 23373   84500 ΑΝΔΡΟΣ
4. ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 15/10/2003     84300 ΝΑΞΟΣ
5. ΑΣ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 11/2/2005   ΙΩΑΝ.ΠΕΤΡΟΚΟΚΚΙΝΟΥ 18 84100 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ
6. ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13/5/2009   ΤΘ 6067 (ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜ) 84600 ΜΥΚΟΝΟΣ
7. ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ ΖΕΥΣ 9/1/2013 22850 32742   84302 ΦΙΛΩΤΙ ΝΑΞΟΥ
8. ΑΟ ΠΑΡΟΥ 22/4/2015   ΠΑΡΟΙΚΙΑ 84400 ΠΑΡΟΣ
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 16/6/2015 22860 24005   84700 ΜΕΣΑΡΙΑ ΘΗΡΑΣ
10. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ 29/9/2015 6932 482357 ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΡΙΑ 84200 ΤΗΝΟΣ
11. ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11/12/2015 6932 263283 Λ.ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ 1 54200 ΤΗΝΟΣ
12. ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 25/1/2017 6974 461781   84800 ΠΛΑΚΕΣ ΜΗΛΟΥ
             
  ΕΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ          
             
1. ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 20/12/1984 22410 74755 ΑΓ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ 40 (1 ΟΡΟΦ) 85100 ΡΟΔΟΣ
2. ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 8/4/1992     85400 ΛΕΡΟΣ
3. ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 22/8/1994   ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑ 1 88510 ΡΟΔΟΣ
4. ΑΟ ΣΥΜΗΣ 28/2/1997     85600 ΣΥΜΗ
5. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2/11/2005 22410 34056 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 14 85100 ΡΟΔΟΣ
6. ΚΩΑΚΟΣ ΑΟ Ο ΦΙΛΙΝΟΣ 8/10/2007 22420 20786 ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 24 85300 ΚΩΣ
7. ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ' 8/10/2007 22410 25979 ΙΩΝΙΑΣ 69 85100 ΡΟΔΟΣ
8. ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 13/5/2009 22420 48084 ΠΟΛΥΚΕΝΤΡΟ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 85300 ΚΩΣ
9. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23/9/2009 6948 105381 ΣΟΡΩΝΗ  Τ.Θ.328 85104 ΡΟΔΟΣ
10. ΑΣ ΚΩΩΝ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ(ΑΝΑΣΤΟΛΗ 7/3/2016) 19/2/2013 6932 524583 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΣ 37 85300 ΚΩΣ
11. ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 7/5/2014 6942 665991 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 36 85300 ΚΩΣ
12. ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17/9/2014 6977 709451 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 85500 ΣΚΑΛΑ ΠΑΤΜΟΣ
13. ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 17/9/2014 22410 65508 ΛΙΝΔΟΥ 229 85100 ΡΟΔΟΣ
14. ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 3/5/2017 6974 552379   85200 ΚΑΛΥΜΝΟΣ
15. ΑΕ ΛΑΡΔΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 1/6/2017 6942 719335 ΕΜ.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ 22 85100 ΡΟΔΟΣ
             
  ΕΑΣ ΚΡΗΤΗΣ          
             
1. ΕΑ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ 1/1/1925 28310 35225 ΠΡΕΒΕΛΑΚΗ 17 74100 ΡΕΘΥΜΝΟ
2. ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 1/1/1948 28210 45000 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 73100 ΧΑΝΙΑ
3. Ο.Φ.Η. 22/1/1953 2810 283920 ΤΘ 1169(ΠΛ.ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ) 71201 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
4. ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ 1/1/1960 2842O 28756 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
5. ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 27/12/1969 281O 259733 ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 71305 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
6. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 30/8/1976 2831O 71949 ΤΘ 95 74100 ΡΕΘΥΜΝΟ
7. ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 9/3/1977 28210 92036 ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 59 73131 ΧΑΝΙΑ
8. ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 23/3/1979 28410 26500 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 6 72100 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 27/3/1982 6970 392883 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 5 72300 ΣΗΤΕΙΑ
10. ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 29/3/1999 28220 23200 ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 73400 ΧΑΝΙΑ
11. ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 16/5/2001 2810 233641 ΕΑΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΝΙΟΠΟΡΤΑ 71304 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
12. ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 11/7/2007 28970 31441 ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ ΑΜΠΕΛΙΑ 70007 ΜΑΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13. ΓΕ ΜΕΣΣΑΡΑΣ 21/1/2009 28920 23471 ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ 18(ΛΑΜΠΑΚΗ Λ) 70400 ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
14. ΓΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ 13/4/2011 28310 55929 ΓΡΥΠΑΡΗ 3 74100 ΡΕΘΥΜΝΟ
15. ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 1/2/2012 28430 26800 Β.ΚΟΡΝΑΡΟΥ 9 72300 ΣΗΤΕΙΑ
16. ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 17/4/2013 28330 41183   17061 ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17. ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19/6/2013 6984 121017 ΚΥΡΙΟ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ 72200 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
18. ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3/12/2014 6932 188060 ΤΕΜΠΟΝΕΡΑ 10 71414 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
19. ΑΠΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23/3/2016 6945 803826 ΤΕΡΜΑ ΑΛΜΥΡΟΥ 71414 ΓΑΖΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20. ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 26/9/2017 6947 358379 Τ.Θ 1 74052 ΠΕΡΑΜΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ