Ιανουάριος

Φεβρουάριος

7 Κυριακή Ημερίδα κλειστού, ΣΕΦ (ΜΑΤΑΙΏΘΗΚΕ)
12-13 Σαβ.- Κυρ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα κλειστού, ΣΕΦ
13 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κ20, Σόφια (Βουλγαρία)
19 Παρασκευή Ημερίδα κλειστού, ΣΕΦ (ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ)
20 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Α/Γ κλειστού, Κωνσταντινούπολη
27 Σάββατο Χειμερινό Κύπελλο ρίψεων (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
28  Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 35χλμ. βάδην Α/Γ, Μέγαρα

Μάρτιος

4-7 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού, Τορούν (Πολωνία)
7 Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε ανώμαλο έδαφος, Τρίκαλα (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
19 -21 18ο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κλειστού Ναντζίνγκ (Κίνα) - ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
20 Σάββατο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου Α/Γ, Κ20 Μπάθερστ (Αυστραλία)
27 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα βάδην Α/Γ, Κ23, Κ20, Κ18, Αττάλεια (Τουρκία)

Απρίλιος
11 Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βουνού (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
11 Κυριακή "Patras Race Walking Festival", Πάτρα (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
17 Σάββατο Διασυλλογικοί Αγώνες Κ18 (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
17 Σάββατο "6ο Κύπελλο Ρίψεων", Θεσσαλονίκη
18 Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 20χλμ. βάδην Α/Γ, ΑΓ Κ23, Μέγαρα
25 Κυριακή Βαλκανικό Πρωτάθλημα Μαραθωνίου, Κίεβο (Ουκρανία)
27- 28 Μ. Τρ.- Μ. Τετ. Διασυλλογικοί Αγώνες Συνθέτων Α/Γ, Κ18

Μάιος
1-2 Σάβ. – Κυρ. Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών, Χορζόβ ή Σιλέσια(Πολωνία)

8 Σάββατο "Κνώσεια 2021", Ηράκλειο

9 Κυριακή Μάχη Κρήτης", Χανιά
8-9 Σάβ. – Κυρ. Διασυλλογικοί Αγώνες Α-Γ και Σύνθετα Κ16
8-9 Σαβ.- Κυρ. Ευρωπαϊκό Κύπελλο Χειμερινών Ρίψεων Α/Γ, Κ23 Σπλιτ (Κροατία)
15 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ορεινού Δρόμου & Βουνού (S,U20) Κάμπουλουνγκ (Ρουμανία)
15 Σάββατο Διασυλλογικοί Αγώνες Κ16
15 Σάββατο "Βεργώτεια 2021", Κεφαλονιά
16 Κυριακή Ευρωπαϊκό Κύπελλο Βάδην Ομάδων (S,U20), Podebrady/Τσεχία
16 Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτ. 10.000μ. Α-Γ/Κ23
19 Τετάρτη “Athens Street Pole Vault", Αθήνα (ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ)
19 Τετάρτη 1ο Grand Prix: "Τοφάλεια", Πάτρα
22 Σάββατο "Παπαφλέσσεια 2021", Καλαμάτα (ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ)

22 Σάββατο Φεστιβάλ Ρίψεων, Τρίπολη
22- 23 Σάβ.- Κυρ. Πανελλήνιο Πρωτ. Συνθέτων Α-Γ
22-23 "Πορτάραθλον", Νάξος"
23 Κυριακή Diamond League, Γκέιτσχεντ (Μ. Βρετανία)
26 Τετάρτη Διεθνές Μίτινγκ Αλμάτων, Καλλιθέα
26 Τετάρτη "Κώστας Σπανίδης", Θεσσαλονίκη
28 Παρασκευή Diamond League, Ντόχα (Κατάρ)
29 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών, Κραϊόβα (Ρουμανία)
29 Σάββατο Διασυλλογικοί Αγώνες Κ18
30 Κυριακή "Βενιζέλεια- Χανιά 2021", Χανιά

Ιούνιος

5 Σάββατο "Ευρωπαϊκό Kύππελο 10.000μ. Α/Γ, Μπέρμιγχαμ (Μ. Βρετανία)
5-6 Σάβ. – Κυρ. Μεσογειακοί Αγώνες Κ23, La Nucia (Ισπανία) - ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ
5-6 Σαβ. - Κυρ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ και Α/Γ Κ23, Πάτρα
7 Δευτέρα Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών Κ23, Πάτρα
7-8 Δευτ.- Τρ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Συνθέτων Κ23 και Κ18, Πάτρα
9 Τετάρτη "Τάσος Ξένος 2021", Χολαργός
10 Πέμπτη Diamond League, Φλωρεντία (Ιταλία)
10 Πέμπτη Athens Sprint Mens Gala, Αθήνα (Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος)
12  Σάββατο "Παπαναστάσεια 2021", Αθήνα
12 Σάββατο 3ο Grand Prix: "Άργος Ορεστικό"
12-13 Σαβ.- Κυρ. Βαλκανικό Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών, Ερζουρούμ (Τουρκία)
12-13 Σαβ.- Κυρ. Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κ20, Κωνσταντινούπολη (Τουρκία)
13 Κυριακή "Θώδεια", Λουτράκι
13 Κυριακή "Αλεξάνδριοι Δρόμοι", Θεσσαλονίκη (ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ)
14 Δευτέρα "Filothei Women Gala", Φιλόθεη
19 Σάββατο Ηράκλεια, Ηράκλειο
19 Σάββατο Gala Αποστάσεων, Χαλκίδα
19-20 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εθνικών Ομάδων - Α΄Κατηγορία, Κλουζ-Ναπόκα (Ρουμανία)
23 Τετάρτη "Δρόμεια", Βάρη
26 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα 10χλμ. σε Δημόσια Οδό, Μπρκο (Βοζνία και Ερζεγοβίνη)
26-27 Σαβ.- Κυρ. Βαλκανικό Πρωτάθλημα Α/Γ, Νόβι Παζάρ (Σερβία)
26-27 Σαβ.- Κυρ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16

Ιούλιος

1 Παρασκευή Diamond League, Όσλο (Νορβηγία)
3 Σάββατο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βουνού Α/Γ, Κ20 Sinfaes (Πορτογαλία)
4 Κυριακή Diamond League, Στοκχόλμη (Σουηδία)
3-4 Σαβ. - Κυρ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ20 και Σύνθετα Κ20, Θεσσαλονίκη
7 Τετάρτη 4ο Grand Prix: "Δαβιτζόγλεια", Καβάλα (ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ)
8-11 Πέμπ.- Κυρ. Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ23, Μπέργκεν (Νορβηγία)
9 Παρασκευή Diamond League Μονακό (Μονακό)
10-11 Σαβ. - Κυρ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ18, Βόλος
13 Τρίτη Diamond League Λονδίνο (Μ. Βρετανία)
15-18 Πεμπ.- Κυρ. Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20, Ταλίν (Εσθονία)
17 Σάββατο Αγώνες στίβου "Νίκη Μπακογιάννη", Λαμία
21-22 Τετ,- Πεμπ. Κύπρος- Ελλάδα Κ18, Κύπρος
30/7-8/8 Παρ.- Κυρ. 32οι Ολυμπιακοί Αγώνες, Τόκιο (Ιαπωνία)

Αύγουστος
30/7-8/8 32οι Ολυμπιακοί Αγώνες, Τόκιο (Ιαπωνία)
14 Τετάρτη Diamond League, Σανγκάη (Κίνα)
14 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κ18, Κράγιεβο (Σερβία)
17-22 Τρ.- Κυρ. Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20, Ναϊρόμπι (Κένυα)
18- 22 Τετ.- Κυρ. Καλοκαιρινοί Παγκόσμιοι Πανεπιστημιακοί Αγώνες Κ23, Κ20, Chengdu (Κίνα) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
21 Τετάρτη Diamond League, Γιουτζίν (ΗΠΑ)
22 Πέμπτη Diamond League, Κίνα
26-29 Πεμ.- Κυρ. Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18, Ριέτι (Ιταλία) ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ
26 Πέμπτη Diamond League, Λοζάνη (Ελβετία)
28 Σάββατο Diamond League, Παρίσι (Γαλλία)

Σεπτέμβριος
3 Παρασκευή Diamond League, Βρυξέλλες (Βέλγιο)
8-9 Τετ.- Πέμπ. Diamnd League, Ζυρίχη (Ελβετία)- Τελικός
12 Κυριακή 9ος Ημιμαραθώνιος Αθήνας, Αθήνα
12 Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου, Αθήνα
12 Κυριακή Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ημιμαραθωνίου, Μπίτολα/Βόρεια Μακεδονία / 1η επιλογή
19 Κυριακή Βαλκανικό Πρωτ. Ημιμαραθωνίου, Μπίτολα/Βόρεια Μακεδονία / 2η επιλογή
19 Κυριακή Run Greece, Αλεξανρούπολη
26 Κυριακή Run Greece, Πάτρα

Οκτώβριος
3 Κυριακή Run Greece- Καστοριά
9 Σάββατο Διασυλλογικοί Αγώνες Κ14 Β΄ Αγώνας

9-10 Σάβ.-Κυρ.  32οι Αιγαιοπελαγίτικοι Αγώνες, Χίος
10 Κυριακή Run Greece- Λάρισα
17 Κυριακή Run Greece- Ηράκλειο
24 Κυριακή Run Greece- Ρόδος
24 Κυριακή Run Greece- Ιωάννινα
31 Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτάθλημα σε Ανώμαλο Έδαφος

Νοέμβριος
6 Σάββατο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Ανωμάλου Δρόμου, Πλοέστι (Ρουμανία)
13 Σάββατο ΑΜΑ, Αγώνας Δρόμου 10χλμ.
14 Κυριακή Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μαραθωνίου
14 Κυριακή Μαραθώνιος Αθήνας, ο Αυθεντικός & Αγώνας Δρόμου 5χλμ.

Δεκέμβριος

11 Σάββατο "Λιοφίλια 2021", Άγιος Δημήτριος, Αθήνα
12 Σάββατο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος

OSense O-Sense